Příspěvky uživatele - 154.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Identifikace choroby listů, 22.7.2020
Naozaj to tak vyzerá, našiel som podľa toho podobne info. Ale nič také som nepoužil a myslím že ani na okolí. Tie dva kroky sú na opačnom konci a poškodenych je len pár listov. Takže asi len počkať do ďalšieho roku.
Identifikace choroby listů, 21.7.2020 Obsahuje fotku
...foto neskorsie stadium.
Identifikace choroby listů, 21.7.2020 Obsahuje fotku
...foto zaciatocne stadium.
Identifikace choroby listů, 21.7.2020
Dobry den, chcel by som sa aj ja opytat na identifikaciu choroby listov. Prikladam foto pociatocneho stadia (Galahad) a neskorsieho (Talisman). Obidva 3 rocne kriky, poskodene su skor mladsie listy. Dakujem. 
Řez vinné révy, 19.5.2020
Zdravim, chcel by som poprosiť o radu.  Minuly rok som zasadil sadenicu, (aj vyzrela) a tento rok som ju zakratil na výšku kmienka. Problém ale je že rasi úplne slabo, jedno očko v strede zatiaľ 3-4 cm (iné majú 30)...asi to lepšie už... celý příspěvek >
Řez vinné révy, 16.2.2020
Dobry den, mal by som zopar zaciatocnickych otazok ohladne rezu, RH vedenie, stolove odrody… 1. z minulorocneho zalozneho capika mi vyrastli dva letorasty, ktory je vyhodnejsie nechat teraz ako tazen, ten co je dalej od kmenu? Z toho blizsieho mozem... celý příspěvek >
Řez mladé révy, 13.10.2019
Dobrý deň, na letoraste z ktorého chcem budúci rok urobiť tazen, sú zalistky. Mám ich odstrihnúť už teraz alebo až na jar? Toto očko očko bude "normálne" plodné? Ďakujem.
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 1.10.2019
Dobrý deň, ma niekto skúsenosť aj s odrodou Dikson? Aká je chuť a odolnosť? Ďakujem.
Black Magic, 29.9.2019
Zdravim, vedel by mi niekto poradiť odrodu ktorá je chuťovo podobná Kodrjanke/Black magic ale odolnejšia voči chorobám? Ďakujem.
Ide to aj (ne)chemicky, 25.8.2019
Zdravím, v jednom vlakne tu na fóre sa spomína priaznivý účinok giberelinu na opelenie ale nemám s tým skúsenosť, tiež by ma to zaujímalo. Takisto som zasadil Talizman a vedľa neho Vostorg a Alladin (tento rok), som zvedavý ako to bude.
Choroba vínné révy?, 14.8.2019
Väčšia časť strapcov je na slnku ale viac napadnutých bobúľ je z "druhej strany" a poškodené sú aj bobule viac vo vnútri strapcami.
Choroba vínné révy?, 11.8.2019
Ak otrham napadnuté bobule a aplikujem napr. Dynali, zachranim ešte niečo alebo už je neskoro? Ďakujem.
Choroba vínné révy?, 10.8.2019 Obsahuje fotku
Dobry den, je perenospora aj toto alebo nieco ine? Listy vyzeraju OK, odroda Moldova. Dakujem.
Řez mladé révy, 26.7.2019
Ďakujem. A ohľadne prezimovania, stačí klasický nakopcovat zeminu (vrch rastlinky by zostal nechránený) alebo mám celú rastlinku ohnut k zemi a potom zasypat zeminou? 
Řez mladé révy, 26.7.2019
Dobry den, mam otazku ohladne mladej sadenice odrody Atos ktora mi rastie velmi pomaly, v podstate sa jej rast asi zastavil, vrcholec kde sa tvoria listy zozltol a odpadol (vsetky listy su ale cele zelene).  Sadena bola na jesen minuleho... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika