Příspěvky uživatele - 248.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jilm sibiřský - likvidace, 27.9.2023
ps - a co použít nějaký minibagr?  L.
Jilm sibiřský - likvidace, 27.9.2023
Ono to mechanicky není nemožné, ale pracné. Pokud se při tahání kořeny kolem kmínků přesekají, tak ty zbylé konce v zemi zetlí, ani to netrvá moc dlouho (cca tři roky).           Lída
Usychání jeřabin, 23.9.2023
Nemají rády dlouhodobé sucho, nevím, jestli zaléváte. Pak mne napadla ještě bakteriální spála růžovitých, ale nechci strašit...            Lída
Růže - okousaná poupata i květy, 23.9.2023
Brouci - listokaz, zlatohlávek?           Lída
Malinové hornokrajské, 21.9.2023
U nás je letos jablek poskrovnu... Tak malou úrodu nepamatuji, na stromcích zůstalo tak po 2-3 plodech (pár jich sice naďobaly vosy, ale i předtím jich bylo málo). Vůbec letos se úroda ovoce nevydařila. Třešně, švestky ani jedna, rynglí asi 10ks,... celý příspěvek >
Jak zachránit, množit Jelení jazyk? Prosba o radu, 20.9.2023
Zkuste odstřihnout suché konce listů a přesadit rostlinu do nového substrátu. Množit doma nelze (výsev výtrusů, spec.podmínky). Na složení substrátu se podívejte na net, měla by tam být rašelina, listovka, myslím že i kompost, písek - prostě lehký... celý příspěvek >
Fusarium?, 20.9.2023
V každém případě je to zoufale přelité        Lída
Marmeláda - kompot z hroznů, 18.9.2023
Mošt nelisuji, stihneme to většinou sníst, mám jen 2 kousky, na víc nebylo místo... Ale na chuť to stačí.           Lída
Marmeláda - kompot z hroznů, 17.9.2023
Ano, chutná nám, navíc není náročná - máme ji nařízkovanou od jednoho souseda, zůstala mu na zahrádce po tatínkovi. Ale není to ta tmavá fialová, je růžová, lze ji najít také pod jménem Lýdia... celý příspěvek >
Marmeláda - kompot z hroznů, 17.9.2023
Tak jsem teď schválně koukla do receptů na netu, tam se dávka cukru pohybuje mezi 25 a 50 dkg cukru / 1 litr, nejčastěji uvádějí 35 dkg. Ono v těch sklenicích toho nálevu mezi kuličkami tolik není, možná záleží i na odrůdě révy... Moje je Isabella... celý příspěvek >
Marmeláda - kompot z hroznů, 17.9.2023
Také jsem jednou dělala kompot, když bylo hroznů víc - na 1 litr nálevu jsem dala 30dkg cukru a sterilovala 20min při 850C.           Lída
Semenáče jabloň, 15.9.2023
Pokud se vám nikdo neozve, tak VÚŠO Holovousy nabízí podnože pro školkaře (i zasílají).           Lída
Maliny, 15.9.2023
Mám je od sousedky, mám dojem, že to byly Fallgold.           Lída
Maliny, 14.9.2023
Mám mezi červenými jednu žlutou. Pro barevné zpestření je to pěkné, ale červené víc voní malinami. Křížence nemám, jen ostružinu.            Lída
Jsou tyto výhonky plané?, 13.9.2023
ps - u mne naopak výhony z podnoží bývají zelené, že by někdy vyrazil červený, si nepamatuji (z ušlechtilé části ano).           L.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika