Příspěvky uživatele - 112.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdo to ví odpoví, 17.3.2007
Dík za rady a držte nám palce.Jarka
Kdo to ví odpoví, 4.3.2007
Prosím o radu,mám stromek jabloně- letní průsvitné-a minulý rok se jí začala rozevírat kůra na kmenu,tak jsme ji obalili fáčovinou a přetřeli barvou,stromek měl normální úrodu jablek,doufali jsme,že to bude v pořádku ale bohužel nyní po zimě je... celý příspěvek >
Begonie - poradte prosim, 1.3.2007
Můžete ale je dobré hlízky před zasazením namočit ale jen na krátkou dobu aby natáhly trochu vody a potom je zasadit do země,já dávám obyčejný zahradní substrát,hlízky dejte jen velmi mělce, asi centimetr pod povrch.Zalévejte ze začátku velmi... celý příspěvek >
Puklice na více rostlinách, 24.2.2007
Puklice se mi objevily na vánoční hvězděi na klívii a může být i na kapradinách a já jsem se jí zbavila roztokem rozpuštěného mýdla ve vodě a s přidáním čistého lihu,listy se musí jednotlivě otírat i kmínek a potom opláchnout vodou a znova... celý příspěvek >
Hortenzie, 24.2.2007
Hortenzie je nejlepší přesazovat z jara ale dost brzy,protože brzy raší,dělit se dají bez problému.
jižní okno, 18.2.2007
Prutké jižní slunce vydrží třeba zelenec a nebo některé druhy bromélií,také aloe a některé palmy,mám u okna také fikus benjamin a slunce mu nevadí.Jestliže máte květiny za záclonou,je daleko více druhů,které slunce snesou.
jake jsou samozavlazovaci truhliky?, 17.2.2007
Truhlíky o kterých jsem psala mají ze strany otvor na zalévání,jsou o něco větší než klasické truhlíky,název si bohužel již nepamatuji,cena se pohybovala ve stejném rozpětí jako u ostatních samozavlažovacích truhlíků,ale jsou málo vidět v prodeji,já... celý příspěvek >
jake jsou samozavlazovaci truhliky?, 14.2.2007
Mám dva druhy samozavlažovacích truhlíků a  je mezi nimi veliký rozdíl v tom,že v jednom můžete zkontrolovat stav  vody a ve druhém nikoliv a to je pro některé druhy  květin dost důležité,například begonie mají rády vlhkou půdu ale... celý příspěvek >
Opadávání fikusu, 25.11.2006
Mám fikus benjamin asi jeden a půl metru vysoký a toto se mi děje každý podzim a já to řeším tak,že fikus hodně prostříhám aby šlo všade světlo a lístky přestanou opadávat a fikus sice do jara moc nenaroste alespoň neopadá.Na jaře zase začnu... celý příspěvek >
Hortenzie, 7.11.2006 Obsahuje fotku
Hortenzií je několik druhů,ale ten ,o který se vám jedná kvete jen na dvouletém a starším dřevě,to znamená,že ho na jaře nesmíte ořezat,pouze výhony,které nevyraší nebo jestliže je keř moc hustý a musí se prosvětlit.Hortenzie mají s přezimováním dost... celý příspěvek >
azalky, 5.11.2006
Podle mého názoru je toto počasí nejvhodnější na sázení ale jestliže jste někde ve vyšších polohách kde už sněží a nebo mrzne , budete muset výsatbu nechat až na jaro,tak je ponechte někde na studené místě, na světle bez slunce a občas je zalijte a... celý příspěvek >
Ochrana rododendronu, 26.10.2006
Mám několik rododendronů na chatě mimo obec a volně přístupných a i když mi tam srnky přes zimu chodí ještě se mi nestalo,že by je ožraly.Pro srnky jsou rododendrony jedovaté/alespoň jsem to slyšela/,ale existuje přípravek proti okusu,pro jistotu.
proc mi rasi tulipany na podzim, 19.10.2006
Podle mého názoru za to může počasí a není se třeba ničeho obávat,protože tulipány snesou i mrazíky ale pro klid duše je můžete na zimu přikrýt chvojím  ale pouze jestliže jsou větší,jestli jsou vidět pouze špičky tak je nepřikrývejte nebo je... celý příspěvek >
Jílovitá zemina, 19.10.2006 Obsahuje fotku
Je potřeba zem na podzim zrýt na hluboko a nechat velké hroudy,ty se přes zimu rozpadnou a dále přidávat kompost a nebo alespoň zelené hnojení,to je po plodinách osázet určitými rostlinami,které se na podzim zaryjí a tím se půda zlehčuje,jestliže do... celý příspěvek >
černí broučci na spodech listů, 18.10.2006
Jedná se asi o chvostoskoky,nevím jestli to píšu správně,a rostlina je asi papirus,také je mám a já to řeším tak,že jednou za čas rostlinu prohlédnu a broučky setřu s listů,protože do bytu žádnou chemii nechci,občas rostlinu oroste má radši... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika