Příspěvky uživatele - 112.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
ochrana tulipánů před hlodavci, 18.10.2006
Před hraboši netkaná textilie není žádná ochrana,a ani košíčky,protože si pro cibulky vlezou horem,takže jestli máte na zahradě hraboše nebo i myši tak je nejlepší cibulky dát do drátěných košíčků,které si uděláte z pletiva s malými oky,třeba co se... celý příspěvek >
Dahlia řízek, 15.10.2006
Můžete to zkusit,ale jestliže se jedná o jiřinky pěstované ze semen tak hlízy do jara nevydrží ,protože jsou moc malé a vyschnou.Přeji ať se vám to podaří ,já jsem to zkoušela bez úspěchu.Jarka 
Prosba - neznámý škůdce, 26.9.2006
To může dělat i krtek a ten je moc užitečný.
cibulky, 12.9.2006
Krokusy se ponechávají na místě několik let a rozsazují se až když hodně zhoustnou a taktéž všechny malé cibulky,jako ladoňky,ladoničky a ostatní.Tulipány se mohou každým rokem vyndavat ale jestliže je máme možnost ponechat na místě zatahnout listy a... celý příspěvek >
Pieris japonica pěstování, 10.9.2006
Potřebovala bych poradit s pěstováním,protože výhony,které vyrostou na podzim pravidelně vymrzají.Neměla bych použít na podzim třeba draslo, aby výhony vyzrály, ale bojím se abych rostlinu nespálila.Dík za radu
Jak zazimovat muškáty?, 7.9.2006 Obsahuje fotku
Je nejlepší si v srpnu udělat řízky a ty do zimy zakoření,jinak se před příchodem mrazíků muškáty musí uklidit a sestřihnout na takových deset až patnáct centimetrů.Dávám je na chodbu v paneláku a přečkají až do jara.Musí se občas zalít aby neuschly... celý příspěvek >
Ocúny, 25.8.2006
Potřebovala bych poradit s pěstováním,už několikrát jsem si je koupila a zasadila ale nikdy my nevykvetly.Má někdo s jejich pěstováním zkušenosti. Prosím poraďte.
černé skvrny na listech a plodech jabloně, 21.8.2006
Jedná se o strupovitost jabloní,nyní již proti tomu nic neuděláte ale chce to od jara pravidelně ošetřovat postřiky,je jich mnoho druhů a jsou u nich i návody kdy a jak,také je potřeba jabloně prostřihávat aby nebyly moc husté a mohlo do nich slunce... celý příspěvek >
nemám dobrou zkušenost, 16.8.2006
Velice dobrou zkušenost mám s fa.Basik.objednala jsem si již několikrát,vždy rostlinky přišli popsané i se seznamem a již dopředu poslána zpráva o odeslání.
rododendrony, 24.7.2006
Jestli že listy  nemění barvu nebo neopadávají tak je to způsobeno současným počasím,protože rododendrony mají raději chladnější počasí a vlhko.Je lepší je vysazovat do stínu na severní stranu a nebo pod stromy,listy se jim svinují,protože... celý příspěvek >
Kleopatřina jehla, 13.7.2006
Ještě bych doplnila,že je dobré na zimu svázat listy aby dovnitř nezatékala voda  jinak by mohla uhnít.
Hrušeň - je jako postříkaná oranž. barvou, 6.7.2006
Nyní se již nedá nic dělat,protože je napadena rzí hrušňovou,je potřeba listy,které budou opadávat okamžitě likvidovat a můžete ji postříkat nějakým postřikem na rez/Baycor/ale listy již nezachráníte a do podzimu se na nich udělají puchýřky, ze... celý příspěvek >
pěstování hortenzie, 5.7.2006
Hortenzie nemají rády velký úpal ale viděla jsem je růst i na jižní staně ale listy měli úplně světlé od slunce a musí se hodně zalévat.Jestliže je chcete sázet na jižní stranu tak je vysaďte tak aby byly částečně chráněny,to je třeba pod nějaký... celý příspěvek >
co s trávou, 24.6.2006 Obsahuje fotku
Nepíšete kolik té trávy je ale je možné ji nechat trochu zaschnout a pak ji dávat pod stromy nebo k zelenině i ke kytkám jako mulč,po určité době se sama rozloží,můžete ji tam během roku i přidávat ale musí být vždy částečně zaschlá,slouží též jako... celý příspěvek >
opadávání listí u jabloně, 20.6.2006
Je to strupovitostí.Listy je potřeba shrabávat a likvidovat,nedávat na kompost.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika