Příspěvky uživatele - 161.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tovární malotraktor na silnici, 19.10.2020
To je blbost, existují vyjímka o procozu na komunikacích 3 třídy, někteří prodejci starších malotraktůrků-tovární výtoby-kubota atd. je prodávají již s těmito oprávněními.
Otvor ve žlábku zeláku, 29.10.2018
Jo to by šlo, ale já jsem puntičkář a chtěl bych origo komplet, kurna vždyt to víko někdo musí mít a nepotřebuje ho, ne?
Otvor ve žlábku zeláku, 29.10.2018
Mám tenhle i matka ho má, já jak jsem psal bohužel bez víka, ale žádná dírka tam není.Mám i hnědý-taky 20l, aletam dírka taky není.Je to nějaká blbost, zase někdo špekuloval.V originálu dírka není a nemá tam být.
Otvor ve žlábku zeláku, 28.10.2018 Obsahuje fotku
Sháním víko na velký bílý, glazovaní zelák, jiř asi 3 roky ho nemůžu sehnat.Děkuji
Cukernatost slivoní, 29.7.2018
Čačanská rodná první plody 15 brix letos aromatická švestková výborná, chuťově se (jen můj subjektivní názor) téměř blíží pravé švestce. Moje katinky jsou už týden v sudu(přebytky co nespásly děti a nešli do buchet rodině) 15 Brix je na tak ranou... celý příspěvek >
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 29.7.2018 Obsahuje fotku
Ještě přidám jeden off topic a to osluněnou stranu vysokokmenu jaderničky. Strom sadil praděda, takže se do vlákna jako nově nasazený stromek moc nehodí:). Na tuhle odrůdu dokážu nahlížet stejně kriticky, jako moderní rodič (po přečtení několika... celý příspěvek >
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 29.7.2018 Obsahuje fotku
Jablka na otcovském stromu boskopského v sadu si zatím spořádaně udržují zeleno kožovité zbarvení. Jenca
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 29.7.2018 Obsahuje fotku
Také se letos objevili(asi po 7 letech) první nesmělé plody mého oblíbeného boskopského, které jsem ze sadu přerouboval na semenáč jaderničky do zahrady na mladém stromku je osluněný plod první úrody předčasně rzivě zlatý. Jenca
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 29.7.2018 Obsahuje fotku
Po několika letech začíná plodit Grávštýnské kterému jsem věnoval nejlepší místo na zahradě pod husím jezírkem takže má pravidelnou závlahu i hnojení:). Jenca
Cukernatost slivoní, 29.7.2018
To je zajímavé protože vím o stromku u kamaráda v sousední vesnici, který měl stejný problém(totožné plody) a stromek, podle mne ke své škodě, nahradil. Tehdy jsem si říkal, že je to problém jen jedné z výše uvedených školek. Díky postupnému... celý příspěvek >
Cukernatost slivoní, 28.7.2018 Obsahuje fotku
Althanova první dozrálý plod 11 Brix
Cukernatost slivoní, 28.7.2018 Obsahuje fotku
Wangenheimova první dozrálé plody(později provedu pro srovnání měření ke konci sklizně) 12 Brix 
Cukernatost slivoní, 28.7.2018 Obsahuje fotku
srovnání viktorie a falešný opál
Cukernatost slivoní, 28.7.2018 Obsahuje fotku
viktorie
Cukernatost slivoní, 28.7.2018 Obsahuje fotku
falešný opál plod
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika