Příspěvky uživatele - 32.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Úroda meruněk 2019, 25.6.2019
Hlásím, že na severu Prahy už máme letos Leskoru sklizenou a je výborná. Pozdní mrazíky škodu nenadělaly a tímto děkuju všem přispěvatelům tohoto fóra, protože jsem si ji vybrala právě na základě pročítání jejich zkušeností. 
Používáte na zahradách herbicidy?, 25.6.2019
Nepoužívám. Herbicidy si stejně neporadí se zanešenými semeny plevelů, kterých je a bude nekonečno. Hledám v tom pozitiva, např. v okrasné zahradě mi letos zdarma vykvetly boubelíky a digitalis. Každý rok něco jiného. V užitkové části holt pleju a... celý příspěvek >
Housenky babočky kopřivové, 4.3.2019
Ale takový skvělý domácí úkol z prvouky. Babočky mají housenky chlupaté a ve všech zdrojích o babočce je, že její housenky ptáci nežerou. Jenže zadání domácího úkolu zní: "Který pták jí housenky BK a co o něm víte?" Google i odborná literatura... celý příspěvek >
Housenky babočky kopřivové, 3.3.2019
Netušíte, který pták se živí housenkami babočky kopřivové?
Lesní jahůdky, 25.7.2018
Dá se rujána přesazovat? A pokud ano, kdy je to nejvhodnější? Potřebuju ji přesunout na jiný záhon.
Nejspíš plíseň narajčatech - postříkat nebo zlikvidovat?, 6.7.2018
Jo jo, chuťově perfektní. Jen je trháme ještě červeno-oranžové, protože když se vybarví, tak praskají. No jsem poučená, zbylé sazenice příště daruji, budu sázet jen do země. Ještě si nadávám, že jsem je měla dát pod pergolu, ale tam, kam neprší, zase... celý příspěvek >
Nejspíš plíseň narajčatech - postříkat nebo zlikvidovat?, 6.7.2018
Dala jsem "COMPO Univerzální dlouhodobé hnojivo s ovčí vlnou", podle návodu se hnojí jen jednou za 5 měsíců. Dostaly to všechny sazenice, ale takhle dopadly jen ty v květnících, začalo to po přívalovém dešti. V garáži mám Agro Choroby rajčat... celý příspěvek >
Nejspíš plíseň narajčatech - postříkat nebo zlikvidovat?, 6.7.2018 Obsahuje fotku
Zdravím, na rajčatech v květináčích se mi objevily tyto skvrny. Rostliny v sousedním záhonu jsou zatím zdravé. Plodů na těch napadených se to nijak nedotklo, ale mám strach stříkat kvůli ochranné lhůtě. Navíc se mi kolem nich pořád motá batole,... celý příspěvek >
Trvalky pro včely, čmeláky, 5.7.2018
Děkuju za tento příspěvek. O lichořeřišnici se snažím už poněkolikáté a pokaždé to dopadne tak, jak píšete. Už jsem si říkala, že je to mnou.
Trvalky pro včely, čmeláky, 5.7.2018
Komule je na mojí zahradě největší hit. Ale kromě těch, které tu byly zmíněny je u nás dost živo u máty, šalvěje, řebříčků a afrikánů. Vím že to není trvalka, ale užitečný a nenáročný je dost.
Helga vs. Kasandra, 3.7.2018
Zdravím, vybírám novou třešeň do zahrady, vejde se bohužel jen jedna. V rozhodování podle kritérií jsem došla k odrůdám Helga a Kasandra a teď se nedokážu rozhodnout, Kasandra je zde chválená, ale o Helze nemůžu najít žádné zkušenosti. Máte... celý příspěvek >
Cezmina - Živý plot, 15.6.2018
Podle těch, co jsem viděla ve vzrostlé do 150 cm, nechávala bych mezi sazenicemi metr. Já jsem je sázela vloni na jaře a moc mi tedy za tu dobu nevyrostly, snad se jen zdržely kořeněním.  
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 14.6.2018
Do kamene tesat.
Kde sehnat vzrostlou popínavou letničku?, 11.6.2018
V Bauhausu jsem před měsícem viděla sazenice lichořeřišnice.
Vhodný strom pro stín do terasy, 22.5.2018
Kdysy jsem v jedné zahradě viděla podobně situovaný nějaký typ zakrslého platanu, přesnou varietu si bohužel nepamatuju. Naši sousedé měli zasazenu katalpu "Nana", ale nějak se jim zbláznila a po letech začala růst a už moc nana nebyla. Nenechte se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika