Příspěvky uživatele - 32.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pokojová mini růže- mrazuvzdornost, 17.5.2018
Také je po odkvetení uvnitř stěhuji ven na záhon a zatím žijí. Jen se mi zdá, že jsou citlivější na zamokření.
Nově vysazená Leskora neúplně obrazila, 10.5.2018
Díky, moc, už jsem to včera střihla a dopadlo to jako na vašem obrázku. Vím, že stromky z kontejneru nejsou ideální, ale u nás to jinak nejde. Manžel by měl nejradši zahradu jako fotbalové hřiště a já naopak jako sad, mám ráda stín a ovoce. Takže... celý příspěvek >
Nově vysazená Leskora neúplně obrazila, 9.5.2018
Díky za radu.
Nově vysazená Leskora neúplně obrazila, 9.5.2018 Obsahuje fotku
Zdravím všechny, začátkem dubna jsem vysadila Leskoru na Myrobalanu (z kontejneru) a úplně se mi nelíbí. Listů má jen pár. Je to normální? Mám ty holé větvičky ostříhat? Pro info: od zasazení u nás nemrzlo.
Kanadske borovky nekvitnu, 6.5.2018
Hrabanka není špatně, je kyselá. Běžně se pod borůvky používá. Jinak letos mi Goldtraube nevykvetla. Mám jinak Blucrop, Chandlery, Northland a Bluejay, které všechny normálně kvetou.
Je tohle ještě trávník?, 5.5.2018
Mám stejnou zkušenost. Máme malou zahradu a tak jsem si říkala, že to chce něco odolného, když tam budeme pořád pobíhat. Pomohlo nám vyhrabávat odumřelou trávu hráběmi, pohnojit kompostem a kropit a kropit a kropit. U mladého trávníku jsem měla... celý příspěvek >
Denár nebo Nathusiovo holubí, 13.3.2018
Zdravím, mám teď v zahradě místo na jeden větší strom. Mám nabídku na vysokokmen semenáč buď Denár nebo Nathusiovo holubí. Oba zimní, oba by se měly obejít bez postřiku. Nedokážu se rozhodnout, co byste volili vy a proč?
Velmi pozdní odrůda jabloně do malé zahrady, 26.12.2017
Díky za vyčerpávající vysvětlení.
Velmi pozdní odrůda jabloně do malé zahrady, 25.12.2017
Děkuji za radu, potřebujeme stín, což jablka z obchodu nezajistí. O Strýmce je tu pěkné vlákno plné sporů. Chápu, že vás zmínka o Gale jako určitě zkušeného ovocnáře popudila, nicméně myslím, že je to dnes už v zahradách poměrně běžná odrůda. Bohužel... celý příspěvek >
Velmi pozdní odrůda jabloně do malé zahrady, 25.12.2017
Děkuju moc za radu, o ty vosy mi jde především kvůli běhání bosky po zahradě, což v říjnu neděláme, nechť za chladnějších dní ožírají. Tipy jsou super, trochu jsem teď studovala některá zahradnictví a tvrdí například, že podnože MM106 pro polokmen i... celý příspěvek >
Velmi pozdní odrůda jabloně do malé zahrady, 25.12.2017
Zdravím všechny, pomohli byste mi najít velmi pozdní odrůdu jabloně do malé zahrady? Velmi pozdní odrůdu bych si přála proto, aby kvůli plodům neotravovaly na zahradě vosy víc, než je třeba. Máme malou zahradu cca 100 m (10x10) a ráda bych ji... celý příspěvek >
Zivý plot - bobkovišeň versus Thuje Smaragd?, 3.8.2017
Bobkovišní je víc odrůd, většina lidí ma Caucasicu, které zimní slunce vadí hodně. Když je suchá zima a nemrzne, musí se všechny stálezelené keře zalévat. Mnoho lidí nezalévá a z poškození rostliny viní mráz, ale ve skutečnosti škodilo sucho. Náš... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika