Příspěvky uživatele - 73.140

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kanzi, 6.10.2020
Pane 236.1,pokud chcete porovnat velikost plodů Kanzi.Najděte si na tomto vlákně příspěvek z 10.10.2018.Máte tam i měřítko.Listy neměřím.Je známo, plody Kanzi mají střední velikost.Toho však dosáhnete pěstováním na vhodném pěstitelském tvaru.... celý příspěvek >
Odrůda Admiral, 8.9.2020
Večer vám předložím důkaz.S číslem stránkou a citací. Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)
Odrůda Admiral, 8.9.2020
Admirál je odrůda faktů a dohadů.Její nekritická propagace způsobila mnohým ovocnářům zklamání.Připomeňme si, co se o něm píše. Fakta : Má vynikající konzistenci dužniny, chuť, sťavnatost, skladovatelnost ale také silný sklon k hořké pihovatosti... celý příspěvek >
Braeburn, 31.10.2019
Argumentace Braeburnem o její sklizňové zralosti je jeden velký fejk!! Není možné a nejsou reálné takové výkyvy počasí aby stejná odrůda na stejném stanovišti a stromě měla začátek sklizně s rozptylem 4 týdnů pro sklizňovou zralost.Pro doplnění... celý příspěvek >
Rozela, 30.10.2019
Nazdar ovocníci. Před chvílí jsem dojedl letošní první plod Rozely.Úžasná záležitost.To jablko má svoji tvář ale také svoje požadavky.Zatím letošní jednička a dá se říct, že v posledních letech patří do moji chuťové TOP... celý příspěvek >
Skutočne rezistentné odrody, 29.8.2019
Božinku vždyť já s Váma naprosto souhlasím.Sám hledám způsoby jak omezit klasické prostředky.Mšice ničím mechanicky již několik let na štíhlých vřetenech, je to proveditelné.Pilatky na jádrovinách odchytávám na bílé lapače a výsledky skvělé.Druhou... celý příspěvek >
Odrůda Admiral, 19.7.2019
Já vám to řeknu.Ten řez se provádí od poloviny července do konce srpna. To ví každý průměrně zdatný ovocnář.Ale kdy v tom období. V půli července, začátkem srpna nebo koncem srpna?V půli července to může třeba fungovat, začátkem srpna třeba také... celý příspěvek >
Roubování na pařízek, 15.7.2019
Pane HTB1,roubování jsem prováděl 10.dubna.Odrůda na podnožovém pařízku vyrašila do měsíce a stále roste.Je ve výšce, kdy budu moci příští jaro provést řez na založení korunky.Odrůda na pařízku bývalé odrůdy vyrašila skoro až za 2 měsíce ve výšce... celý příspěvek >
Ruměnice pospolná - škodí zahradě?, 10.6.2019
a Souhlasím - ruměnice pospolná nijek neškodí. Neubližujte jí prosím..
Poznej škůdce, 10.6.2019
Pravděpodobně sviluška. Pomůže Svilustop.
Poznej škůdce, 10.6.2019
Pravděpodobně sviluška. Pomůže Svilustop.
Odhad odrůd ze starého sadu, 30.10.2018
Vzorek č.3 určitě není Jonathan.Jeho plody jsou protáhlejší a barva slupky je temně červená kupodivu dosti zářivá a rozmytá. Typoval bych Cherry Cox. ale chybí mě v kališní jamce typická ušlechtilá rzivost.Tedy sázím na jeho křížence Ingrid... celý příspěvek >
Fuji - červené mutace, 24.10.2018
Říkáte nepěstovat.O Fuji jsem jasně napsal za jakých podmínek ji vysadit.Tam je opatrnost na místě.Beni Shogun se sklízí o 2÷3 týdny dříve než základní Fuji.Nechápu proč jej nemáme pěstovat a být opatrní při výsadbě Red Delicious a Jonagoldu jak tu... celý příspěvek >
Oprava plastového sudu, 13.7.2018
Udělala se mě na dně sudu trhlina pavučinově rozvětvená.Netěsnost a okolí jsem z vnitřní strany očistil smirkem (nebo odmastit) a přelepil elektrikářskou páskou.Pásky jsem pokládal s přesahem jedním směrem a druhou vrstvu kolmo na první.Pro jistotu... celý příspěvek >
Řez ovocných stromů, 9.7.2018
Těžká rada PH.Já bych vsadil na předjarní postřik.Ale razantní a důkladně provedený.Zkoušel jsem kdysi předjarní postřik vynechat.Dosáhl jsem nárustu škůdců v neošetřovaném roce a následné napadení a zhoršení listové plochy a plodů.Předpokládám že... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika