Příspěvky uživatele - 234.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fazole z hlízy, 31.8.2023
Pane PP., vám se v životě nêco špatného stalo?...Někdo vám ublížil?... Anebo ubližuje?...Vaše příspěvky... v sobě nesou stopy vážného psychického inzultu... Je vaše jízlivost součástí vaší svérázné samopsychoterapie?
Polinka, 30.8.2023
Odezvu zde máte hlavně vy pane Petře PzP... Jste nám všem nedostižným vzorem... A tu Polinku nemusíte fotit... i bez fotek stromů jste legendou...
Polinka, 29.8.2023
Pane Petře PzP... píšete že Polinka je... malý dvouletý stromek. Možná že takový prcek by se vešel i do vašeho drobného foťáku... se kterým fotíte zblízka vaše plody... Nezkusíte to... fotografovat ten malý stromek...? Tady by možná ta vaše hustá... celý příspěvek >
Polinka, 29.8.2023
Pane Petře PzP... už víme, že zde nemůžete dávat fotografie vašich stromů... kvůli husté výsadbě... ač byste chtěl. Můžete prosím alespoň slovně popsat habitus Polinky... jestli ji ovšem máte jako samostatný stromek...? Děkuji.
Švestky 2023, 26.8.2023
Pánové PP a PzP - jste živými legendami tohoto fóra. Střežíte jeho čistotu, bráníte ho před trolama..., udržujete jeho vysokou úroveň. Lidé k vám vzhlíží..., nasávají vaše cenné rady. Máte pravdu - kdyby jste zde ještě publikovali fotografie vašich... celý příspěvek >
Švestky 2023, 26.8.2023
Pane PP, tak si to tedy opravuju... vy můžete, ale nechcete... Pan Petr zase chce, ale nemůže. Nu, co naděláme, že jo... Tak si budeme dál číst vaše slovní příspěvky a prohlížet si fotografie plodů pana Petra... Děkuji.
Švestky 2023, 26.8.2023 Obsahuje fotku
Pane PP, ale já vám věřím... Chtěl jsem se jen trochu přiučit od zkušených ovocnářů. Chápu, že fotografie dávat nemůžete... Vy kvůli hrozbě kartáče a pan Petr kvůli husté výsadbě... Tak tedy já přiložím ještě jednu fotografii své švestky... Nic moc,... celý příspěvek >
Švestky 2023, 26.8.2023
Snad pan PP bude tak laskav a zveřejní zde fotografie svých stromů... Možná nemá tak hustou výsadbu jako pan Petr a umí fotit...
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 26.8.2023
Pane Petře, já ale myslel fotografie stromů. Jste tady celebritou a věhlasným ovocnářem... Proto je logické že bych se rád od vás poučil, a doufám že nejen já, ohledně zapêstování stromů. Zejména peckovin... nejen švestek, ale i broskvoní,... celý příspěvek >
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 26.8.2023 Obsahuje fotku
Pane Petře, reaguji na vaši prosbu... abych přispêl nějakými fotkami švestky Hanita... Tak tady to je. Bohužel vy fotografie vašich stromů poskytnout nemůžete, jak už jste nám vysvětlil... Co se dá dělat, asi nic...
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 25.8.2023
Pane Petře, moc děkuji za vysvětlení, proč nemůžete vkládat fotografie vašich stromů. Holt hustá výsadba... to pak fakt nejde... Ještě jednou díky.
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 25.8.2023
Tak jo, pane Bieglere. No tak nezbývá, než si představovat, jak to může, ale i nemusí vypadat... Co nadělám... nic. Když to nejde, tak to nejde...
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 25.8.2023
Pane Waltr, množné číslo jsem použil proto, že stejnou prosbu zde vyslovil pan Mičurin... snad i další. Ale chápu, že si to musí rozhodnout pan Petr... On taky myslím psal, že není zrovna zběhlý co se týče focení. Tak to bude na něm... snad se... celý příspěvek >
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 25.8.2023
No tak nic... Když to nejde, tak to nejde. Určitě má k tomu pan Petr vážný důvod. Jen jsem se zeptal, to snad můžu... Omlouvám se, jestli to bylo nevhodné.
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 25.8.2023
Rádi bychom viděli snímky vašich stromů, pane Petře. Kdyby to teda šlo. Jestli to teda není pro vás neřešitelný problém. Dĕkuji.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika