Švestky 2023



host - 234.28 (?)
26.8.2023 15:15
Pane PP, tak si to tedy opravuju... vy můžete, ale nechcete... Pan Petr zase chce, ale nemůže. Nu, co naděláme, že jo... Tak si budeme dál číst vaše slovní příspěvky a prohlížet si fotografie plodů pana Petra... Děkuji.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7   
                     
host - 234.28 (?), 26.8.2023 14:53
Pane PP, ale já vám věřím... Chtěl jsem se jen trochu přiučit od zkušených ovocnářů. Chápu, že fotografie dávat nemůžete... Vy kvůli hrozbě kartáče a pan Petr kvůli husté výsadbě... Tak tedy já přiložím ještě jednu fotografii své švestky... Nic moc, je to starý strom, odrůdu neznám... Děkuji vám i panu Petrovi.
Stará švestka
Stará švestka
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.142 (?), 26.8.2023 15:08

No, asi takhle, já fotky dávat můžu, ale nechci. Ten váš švestkový obrázek je sice funkční, řekl bych, ale jinak vcelku běžný a jistě máte radost z ůrody. Už jsem tu nějaké obrázky stromků publikoval, ale letitý pohyb po elektronických sítích mě naučil jisté zdrženlivosti v projevech. Takže asi tak.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 234.28 (?), 26.8.2023 15:15
Pane PP, tak si to tedy opravuju... vy můžete, ale nechcete... Pan Petr zase chce, ale nemůže. Nu, co naděláme, že jo... Tak si budeme dál číst vaše slovní příspěvky a prohlížet si fotografie plodů pana Petra... Děkuji.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 26.8.2023 16:27

Pane PP, nevěřte tomu 234.28 ani slovo Je to ten samý hňup, co píše tyhle hovadinky. Je to o ničem.   

host - 234.28 (?), 23.8.2023 15:06
Krško, Ferda Mravenec si tady pravidelně s tebou vytíral zadek. Zapomněls, zoufalče? Ty se spojíš i s ďáblem, Krško... Nu, co čekat od nešťastného človíčka. Rozkládáš tohle fórum, Krško. Ono není tvoje. Ty jseš jenom jeho parazit. Škodná. Fóru nejvíc prospěješ, když se na nějakou dobu stratíš. Nejlíp navždycky.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 50.168 (?), 26.8.2023 16:38

Pánové dejte si ten jeho obrázek vyhledat Googlem a zjistite, že je kradený.

https://www.alamy.com/organic-blue-plums-on-the-tree-in-a-garden-image412180567.html

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 234.28 (?), 26.8.2023 16:53
Pánové PP a PzP - jste živými legendami tohoto fóra. Střežíte jeho čistotu, bráníte ho před trolama..., udržujete jeho vysokou úroveň. Lidé k vám vzhlíží..., nasávají vaše cenné rady. Máte pravdu - kdyby jste zde ještě publikovali fotografie vašich stromů, bylo by to už přespříliš. Důvody proč ne... jste uvedli..., my je chápeme a rozumíme vám. Děkujeme za všechno, co pro tohle fórum děláte. Zahradě zdar!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.142 (?), 26.8.2023 17:37

To já vím, respektive tuším. Nepátrám, who is who, ale nechci rozpoutávat zas nějaký flamewar. Akorát by mně nebavilo čmuchat po síti po nějakých fotkách a vydávat je za své. Na to je můj čas čím dál tím dražší.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 62.201 (?), 16.9.2023 10:56

Přerovsko jih, skoro již Zlínský kraj 230mnm, Wangeheimovy 6 ks letos s bídou na koláč, stanley 7 ks něco málo do pusy, duranzie 7ks konečně snad po 12ti letech od výdsadby bude i něco málo do bečky,  lipnická 4 roky od vysazení prvních několik švestek, chuťově se zdají být nadějné na pálení

vloni vysazeno 3ks jofela, 2 x lepotice, 2 x čačanská rodná, presenta, letos plánuji dalších 15ks, asi čačanská rodná, presenta, jofela, možná zkusím i švestku domácí, je to záhumenek bez stromů tak snad se udrží

švestkám zdar vašek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 234.2 (?), 18.9.2023 21:38

Korzár, už u vás dozrela Jofela?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 19.9.2023 13:50

Herr von PP. Ta Bystrická muškátová je asi zatím to nejlepší, co lze u švestek ochutnat. Dávno před ní uzrála Domácí velkoplodá. Tolar postupně zraje, stejně jako Tuleu Gras. Ten je letos nějak pozdnější, ale hlavně dozrálé měknoucí plody jsou dost sladké, ale na úkor výraznější aromatické chuti. Podobně na tom byla i Gabrovská. Možná je to tím teplem. Bystrická muškátová má typický muškátový říz jako vždy. Opravdu raritní kousek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika