Příspěvky uživatele - 234.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda Admiral, 25.7.2019
ADMIRAL u mňa - na fotkách je súčasný stav. Listy aj plody sú čisté, bez známok chrastavitosti, bez múčnatky. Dnes som pozorne prezrel takmer všetky plody, s 'nádejou' že nájdem aspoň pár škvŕn pehovitosti - ale nič, ani jedna. Zatiaľ som dal (tak... celý příspěvek >
Poškozená kůra a dřevo na mladé jabloni, 19.7.2019 Obsahuje fotku
V našej zemepisnej šírke škodia 2 druhy drevotoča - Drevotoč obyčajný (foto 1,2) a o niečo menej častý Drevotoč hruškový (foto 3,4). Oba druhy sa výrazne líšia výzorom (larvy aj dospelce), ale škody páchajú podobné. Sú to polyfágne škodce, takže... celý příspěvek >
Opad plodů Admirálu, 1.7.2019
Ešte foto na obhajobu Admiralu (mojej druhej najobľúbenejšej odrody jablone) - ako doklad že predčasný opad plodov nie je jeho odrodovou vlastnosťou. Práve naopak - v mojich podmienkach absentuje u neho aj ten prirodzený "fyziologický" opad, a teda... celý příspěvek >
Bodruška Hrušková, 13.5.2019 Obsahuje fotku
V tom článku zo Slovinska neudávajú kedy postreky robili. Iba to, že boli najúčinnejšie pri veľkosti lariev 1-3mm. K vývojovému cyklu bodrušky: dospelce sa liahnu na jar, v spomínanom článku (foto) zachytili letovú aktivitu bodrušiek v trvaní 4... celý příspěvek >
Podnož Montclar?, 26.2.2019
Máte skúsenosti s touto podnožou v ílovitých kyslejších pôdach? Hodí sa broskyňa na naštepená na tejto ponoži do takejto pôdy?                                 ... celý příspěvek >
Merchant, 26.2.2019
Ako je na tom Merchant s odolnosťou na jarné mrazy v kvete a s praskaním plodov? Máte niekto skúsenosti s touto odrodou?                                Ďakujem za všetky... celý příspěvek >
Bergeval, 26.2.2019
Má Bergarouge nejaké prednosti pred Bergevalom? U Bergarouge sa uvádza že je to najúspešnejší kríženec Bergeronu a Orangeredu.
Šampión MM106, 29.1.2019
Lajci, pýtali Ste sa na názor, ten môj Ste dostali. Toto je ak sa nemýlim diskusné fórum. Nemyslel som to v zlom. Nejde tu ani o nejaké ligy alebo albumy. Vždy sa snažím svoj názor podoprieť argumentami, a jedným z najlepších sú fotky. Narozprávať sa... celý příspěvek >
Barva jablka, 21.8.2018 Obsahuje fotku
Na fotkách je PRIMA - staršia (dnes sa to už dá povedať) americká odroda, jeden z prvých tzv. rezistentov. Svojho času významná novinka, dnes už - ak použijem tu na fóre s obľubou používaný výraz - prekonaná odroda. Vzhľadom na jej mínusy (len... celý příspěvek >
Choroba ruží, 29.5.2018
Květa: A z čohože Ste zhrozená? Nie je to predsa jabloň ani hruška, ja tie ruže nekonzumujem. Áno, je to cca 6-7 "postrekov" ročne. V skutočnosti je to zakaždým pár stlačení aplikátora - rozprašovača (foto 1), keďže ten stromček ruže má priemer... celý příspěvek >
Je toto šarka?, 26.5.2018
PPV negat. (na šárku to rozhodne nevyzerá). IH
Dvojplody, 7.5.2018
Odpoveď máte na fotke. IH
Výběr odrůdy, 1.4.2018
119.6: Rád by som Vám poradil ohľadom hrušiek, ale uviedli Ste dosť málo informácií. Chcete len jeden strom alebo viac? Vyšší alebo menší? Letnú, jesennú alebo zimnú odrodu? Chuťovo kvalitné sú napríklad: letné Williamsova, Clappova, Alfa, Harrow... celý příspěvek >
Hvězdné odrudy - rezistenti a žlutoplodé odrudy, 6.2.2018
Zdá sa, že žiadna odroda pôvodom z Čiech alebo Slovenska nespravila takú hviezdnu kariéru v zahraničí a ozajstnú dieru do sveta ako OPAL. Je pestovaný vo Veľkej Británii aj v USA a pevne sa etabloval na tamojších trhoch. Webová stránka OrangePippin... celý příspěvek >
Náprava sloupcovité jablone, 6.4.2017 Obsahuje fotku
"Four in (on) one". Rozhodnite sa sám, ale ja by som sa nedržal kŕčovito definície v zmysle "sloupcovitá má být jenom sloupcovitá". Prečo? Môj návrh je na fotke (keď už je to takto zapestované...).Nechal by som všetky štyri vetvy, kašľať na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika