Příspěvky uživatele - 17.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsadba prostokořenného stromku, 12.10.2018
Broskvone nekdy obaluji bilym papirem z kopirky. Snizuje to odpar a odrazi to nadmerne osvetleni v predjari. Broskvone sazene na podzim maji sklon k vysychani kminku.
Ploštice Pozemka obecná? likvidace z pozemku, 3.10.2018
Pribuzne knezice mi znehodnotily polovinu urody rajcat, paprik a hroznu. Strikam je od srpna jen na nove dosazene zelenine. Mely 6 generaci a jsou jich stale tisice. Venku vsechny zmrznou a ty v interieru vysbiram. Na postrik z jara staci maly... celý příspěvek >
Turbo kvasnice, 26.9.2018
Pokud kvasite jablka s 11 procenty cukru, pak se to zrejme neprojevi. Jenze pozdni hrozny z teplych oblasti maji mnohem vice nez 20 a na to divoke kvasinky nestaci.
Mandloň, 21.9.2018
Myslím, že mandloň na broskvoňové podnoži nebude zřejmě do vašich podmínek moc vhodná. Jednu takovou mám a nejsem s ní spokojen. Pokuste se na trhu najít jinou (např. broskvomandloňovou) podnož. Nebo si jednu kupte zatím jako opylovač. Já používám... celý příspěvek >
Semenáč ořešáku - první plody, 20.9.2018
Nedoporucuji. Nicmene miziva sance se da docilit v kvetnu, prstencovym ockovanim dvojnozem a naslednym temperovanim mista stepovani az do leta pomoci 2W elektricke podusky. Mam ten dvojity nuz, ale sam bych radeji ten strom po dvou letech odstranil.... celý příspěvek >
Musky v dome, 17.9.2018
Po odstraneni veskereho kvasiciho a hnijiciho ovoce vymizi. Tyka se i kdouli. Daji se i otravit nebo lapat do pasti, ale to je zbytecne. Kdysi jsem mel zamoreny byt od jednoho zapomenuteho bananu. Lidem par musek neublizi, ale chranim pred nimi... celý příspěvek >
Očkování, 13.9.2018
Pri -20st. v nezakopanem kvetinaci zmrznou. Dejte je o Vanocich do sklepa nebo do skleniku. Pokud nehrozi plisen, vlhci sklep je lepsi.
Rajčatový hokus pokus - plísni navzdory, 12.9.2018
Co by v ni melo byt rozpusteno? Asi neco neskodneho nebo prospesneho pro rostlinu, cloveka i pudu. Vladimir uvadi draselnou sul, coz zni rozumne.
Očkování, 10.9.2018
Nevyrasi, ale mozna odumre az za 1-2roky.
Očkování, 24.8.2018
Konecne jsem to pochopil. Psal jste o listech na ocku pred stepovanim. To je jedno kolik je tam listu. Nektere broskvone potrebuji k diferenciaci pupenu nizke teploty. U nas neklesla teplota za posledni dva mesice pod 15st. Takze vsechny soucasne... celý příspěvek >
Očkování, 23.8.2018
Pupen se nechava odkryty z duvodu overene vyssi uspesnosti u peckovin. Ocka se nemusi odvazovat a testovat. Rapik viditelne odpadne i pod zavazanym ockem pokud je pupen volny.
Očkování, 23.8.2018
U vsech peckovin se nechava pupen nezakryty. Pokud se bojite vysychani, prelepte ovazany pupen na tyden lepici paskou. Je to vsak zbytecne. Ploska pupenu je pomerne mala. Ani toto teple pocasi neohrozi bezne postupy ockovani
Co to je?, 16.8.2018
Ja davam neznicitelne plevele se semeny do cerne nadoby s vodou na slunce. Po dvou az trech tydnech je vznikla hmota koncentrovanym kapalnym hnojivem a pevna faze neklicivym kompostem. V nadobe byvaji teploty i nad 40 st.
Pokojový citrus, 13.8.2018
Calamondin vypada lakave, ale chutna velmi kysele. Mnozi se nejcasteji rizkovanim (bez podnoze). Jak bylo receno, podnoz nesmi byt trifoliata. Radeji nejaky pomeranc.
Meloun cantaloupe, 17.7.2018
Pěstuje se už 300 let jako nehybridní, pokud vím.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika