Příspěvky uživatele - 157.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Technika orby, 18.11.2023
Pani Lída, 232.16 má pravdu, videli ste to ilustračné video, ako sa nebohý pán trápi pri orbe? Provokuje a hulvátstvo predvádza PP., ako má vo zvyku. Presne tento typ ľudí toto fórum rozbíja a ľudí odrádza.
Borůvky chřadnou, 14.8.2023
Koukám na diskuzi a nechápu. Proč má někdo potřebu vnucovat "jinou" rašelinu než bežně dosupné či použitou u Vlaďky. Všechny vůči borůvkám fungují stejně, z nich borůvka nečerpá a veškeré živiny se dodávají hnojivy. Proč má někdo potřebu vnucovat... celý příspěvek >
Vytažení hřebíků ze stromu, 19.8.2021
Přesně tak. Právě v tomto smyslu jsem i formuloval první odpověď na dotaz.
Vytažení hřebíků ze stromu, 17.8.2021
4 hřebíky velkému stromu nijak nevadí. Ptáte se stejně, jako kdybyste si vytáhnul třísku a uvažoval, zda máte jít do nemocnice na ošetření.
Rez kôstkovin, 28.2.2021
Mají se řezat při rašení a kvetení, nicméně já výchovný řez peckovin provádím právě teď, současně s jádrovinama. Dělám to už léta a nikdy jsem nezaznamenal jakýkoli problém.
Jaké ovocné stromky budete kupovat?, 17.11.2020
Jak se taková reklamace provádí? Ta záměna se zjistí za 3 roky, až má stromek první plody. To už je trochu pozdě, řekl bych. Zákonná zruční doba jsou 2 roky. Nemluvě o tom, že bych musel vyrýt 3letý stromek a přivézt jim ho tam, i s ovocem...
Husqvarna 345 - zadřený motor, 16.8.2020
Chlapci pokud to žere moc oleje, předpokládám že se jedná o olej na mazání řetězu, tak ve spodní části se spotřeba oleje koryguje otočením šroubku na čerpadle do leva nebo do prava. Klika by měla mít jen lehký film od oleje z benzinu. 
Rivan nebo Karešova za těchto podmínek?, 7.12.2019
Přijde mi, že nechápete vy a ve svých požadavcích si protiřečíte. Každá třešeň je napadána vrtulí. Unikne jí pouze ta, která dozrává nejdříve, v 1.třešňovém týdnu. Pokud se dozrávání opozdí, může být červivá i ta. Není vhodné mít více stromů... celý příspěvek >
Sázení stromků v suchých lokalitách, 27.10.2019
Pokud zasadíte stromy na semenáči, tak kořeny sotva něco ožere, Hlodavci jdou spíše po kořenech stomků na středně a slabě vzrůstných podnožích (jsou křehčí a mají větší podíl lýka) Letos mi hraboši ohlodali kořeny asi 10 naroubovaných 2letých... celý příspěvek >
Podnož hrušně - kdoule, 26.10.2019
na jaké kdoulové podnoži byly ty hrušně Bohužel, nemohu sloužit. Jak jsem říkal - naprostá většina prodejců takové detaily neuvádí, takže netuším. Mrknu se v pondělí doma ještě na štítky, ale nemyslím si, že by to nich bylo specifikováno... K... celý příspěvek >
Podnož hrušně - kdoule, 26.10.2019
K tomu jen poznamenám (třeba tuto informaci nějak využijete) - v tom sadu mám všechny druhy ovocných stromků. Pěkně rostou, až právě s výjimkou hrušní, které jen velmi pomalu. Doufám, že třetím rokem už budou pořádně prokořeněné a trochu se... celý příspěvek >
Podnož hrušně - kdoule, 26.10.2019
proč by se jich šlechtilo tolik druhů s různými vlastnosti a různým růstem Pro produkční sady, kde jsou požadovány určité vlastnosti pro přesně dodržované podmínky pěstování a konkrétní stanoviště? Ty stromy nemusím zalévat tak často, protože... celý příspěvek >
Podnož hrušně - kdoule, 26.10.2019
Nezlobte se, vy ale o pěstování skutečně moc nevíte, přesto si nechcete nechat poradit a pořád trváte na svém. Snažíte se vytvářet teorie a jít na to vědecky, ale podle mě to není moc dobrý směr... Přitom mě to přijde také celkem... celý příspěvek >
Jabloň, která snáší přísušek a lze ji zakoupit letos (170 m. n. m, 25.10.2019
Bohužel mají hlavně špičáky, tedy potíž, kterou popisuji výše. Co že je za potíž se špičáky? To je snad nejvhodnější tvar - korunku zapěstujete v kterékoli výšce a nemá zbytečné dřevo, takže se v suchu ujme lépe než zapěstovaný stromek. BTW... celý příspěvek >
Česnek ze semen, 23.8.2019
Minimálně v příštích 2 týdnech mají být teploty mezi 25 - 30°. Věřím, že i září bude velmi teplé. Co vás vede k prohlašení letošní sezóny za ukončenou a co brání semenům dozrát?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika