Příspěvky uživatele - 157.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Špendlík, mirabelka či mirabolán?, 16.4.2017
Odpověď jste už dostal o pár příspěvků výš - od srpna až do poloviny září. Proč se tedy ptáte znovu?
Mráz, 16.4.2017
Já jsem, zřejmě stejně jako vy, v horší poloze a vše kvete později, takže paradoxně jabloně a slivoně jsou tu relativně víc v bezpečí než v nížinách. A peckoviny v naší poloze sice sázka do loterie, kdežto v nížinách bude v budoucnu asi téměř... celý příspěvek >
Mráz, 15.4.2017
Přemýšlel jsem o tom, ale 5 nocí po sobě být vzhůru a stříkat nezvládnu.
Mráz, 15.4.2017
Se zakrýváním mám z loňska špatnou zkušenost, mnoho pupenů, květů a větviček se polámalo, to už opakovat nebudu. Pro a proti pěstování v nevhodných polohách znám. Moje otázka je pouze o tom, kdo má zkušenost s přitápěním pod stromkem a jak jej... celý příspěvek >
Mráz, 15.4.2017
Jenže mrznout má celý týden a svíčka vydrží jednu noc. Dát 1000,- za (nejistou) záchranu těch pár meruněk mi rozhodně nestojí.
Mráz, 15.4.2017
Chtěl bych se pokusit příští týden ochránit meruňku, mám ji vedle domu a můžu podnikat mnohé. Svíčky nepřipadají v úvahu, nehodlám dát za 5 dní 1000,- za 5 svíček. Jedná se o malou meruňku cca 3m výšky, 1.5m průměru. Předpokládám, že v našich... celý příspěvek >
Mráz, 14.4.2017
Ale bude to tak zlé Vývoj počasí v ČR Tzn. ořechy už raší všude, takže je letos opět po nich, meruňku nevím, jestli má cenu zachraňovat a po několik nocí pod ní udržovat přes noc oheň. Broskev teď začíná kvést, takže taky konec. Snad už pak... celý příspěvek >
Rez marhule, 18.11.2016
Musím souhlasit. Za své lektorské paxe, kdy jsem učil nováčky v horoškole, to byl úplný základ. Pokud se prováděla výuka, bezpodmínečně nutně musely být i nepodstatné věci prováděny precizně a kompletně. Ať se učila výuka záchranných technik, uzly,... celý příspěvek >
Všechny na jaře vysazené smaragdy mi náhle zvnitřku reziví, 16.10.2016
Nebudou jako lusk. Túje už uprostřed samozřejmě neobrostou.
Česnek 2015, 15.10.2016
To já si počkám pěkně až do prosince, dokud nebude hrozit mráz, jako každý rok. Není moc dobré, když česnek vyraší ještě před zimou...
Všechny na jaře vysazené smaragdy mi náhle zvnitřku reziví, 15.10.2016
Ano, je to normální stav, mám to stejně. Túje jsou zelené jen na obvodu, uprostřed usychají. A nejen túje, vlastně všechny jehličnany.
Pomalá moruše, 15.10.2016
Jen doplním aktuální stav, kdyby měl někdo podobnný problém - ve spodní části postupně rostlo a sílilo několik výhonů. Nakonec jsem nechal jen jeden, který má nyní už pomalu ke 2 m, odstranil jsem ostatní výhony i původní kmen. Takže jsem ve stejném... celý příspěvek >
Dýně a spol. - hodnocení 2016, 15.10.2016
Můžete popsat podmínky, za kterých získáte 10 plodů z jedné rostliny? Jaké stanoviště, jaká půda, jaké hnojení a jaká zálivka. Díky. Já mám vždy maximálně 1 dýni z rostliny, tak bych se rád nechal poučit. Zálivky mám dost, hnojím pouze bohatě hnojem... celý příspěvek >
Rozpínavá hokkaido, 20.8.2016
Na teplotě nezáleží tolik jako na vlhkosti. Takže klidně v kuchyni, je-li tam sucho.
Pěstování tykví a dýně Hokkaido, 17.8.2016
Aha, takže hnojíte Cereritem a Kristalonem. Pak ale nepište, že dýně nehnojíte! Já naopak hnojil pouze hnojem a kompostem, a narozdíl od vás nic navíc. Takže možná v tom bude problém.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika