Příspěvky uživatele - 254.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dione, 6.10.2018 Obsahuje fotku
Pane Vysloužil, pročítám diskuse o jablku Dione.Včera jsem byla na výstavě v Častolovicích a konečně jsem po 20 letech našla odrůdu jablka, ktero jsem leta hledala.Koupila jsem totiž stromek blumy a nakonec to je jablko.Měla jsem ho sebou a podle... celý příspěvek >
Prosím o určení odrůdy, 20.9.2018
Prosím znova o posouzení odrůdy. Na stromě svítí a já nevím jestli je již otrhat.Děkuji Míla
Prosím o určení odrůdy, 19.9.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, měla bych velkou prosbu o určení odrůdy.Jablko je naroubované z neznámého roubu... jenom vím, že jsem chtěla něco pozdního... Je 4 roky a jsou docela velká... matná...jsou sladoučká a mají docela kratoučkou stopku..(i když některé má... celý příspěvek >
Sklizeň jádrovin 2018, 5.9.2018 Obsahuje fotku
Tak jsem hrušku rozpůlila a taky ochutnala.Je tvrdá jako řepa a semena ještě bílý..(přitom padaly)..,sladoučký a hooodně štavnatý..Míla
Sklizeň jádrovin 2018, 4.9.2018 Obsahuje fotku
Moc prosím i název hrušek.Letos poprvé zarodili a je to z darovaného roubu... moc děkuji Míla
Pěstování kukuřice cukrové, 14.7.2018 Obsahuje fotku
Zdravím-U cukrové kukuřice mě v květenstí udělal klas.Mám ho vylomit, nebo normálně dozraje i když není v lupenech Děkuji Míla
Nepostříkal jsem stromky, 5.7.2018
jejjejjej-to snad nééééé-hned vedle této mladé mám 10letou blumu a z druhé strany také starší švestku... Snad se nenakazííí.To fakt není proti šárce lék??jenom vykopat?-Míla
Nepostříkal jsem stromky, 5.7.2018 Obsahuje fotku
Prosím, vidí tady někdo z vás příčinu takto flekatých listů na švestce???-co s tím dělat??? Moc děkuji za rady Míla
Brambory 20 cm hluboko netřeba kopečkovat?, 10.6.2018
Takto vypadá záhon ihned po odkrytí... Poté se do hloubky musí vybrat celé hnízdo, co na tom není k pochopení... Pěstované brambory v řádcích nakopčené, tam také jsou zelené co vykouknou ven... A dírky také samozřejmě některé mají, to snad všichni... celý příspěvek >
Brambory 20 cm hluboko netřeba kopečkovat?, 10.6.2018 Obsahuje fotku
zapoměla jsem brambory poslat...
Brambory 20 cm hluboko netřeba kopečkovat?, 10.6.2018
Zdravím... omlouvám se, že reaguji na dotaz teprve ted.Začala jsem sázet brambory pod silnou černou neprodyšnou folii. Poté začali vyrábět prodyšnou a od té doby (11let) dávám tuto.Vlkádám lonské brambory-letošní samozřejmě také přiložím... Brambory... celý příspěvek >
Sklizeň česneku, 4.6.2018
Prosím o radu, zda mám postříkat česnek proti plísni, když jsem našla 5 plesnivých ze 100.Ty s plísní byly žluté a už ležely, ale ostatní jsou pěkné zelené. Děkuji za případnou radu Míla
Mars, 4.5.2018
Jsem vzorná žákyně a postupovala jsem podle vašich rad. Mockrát děkuji Míla
Mars, 3.5.2018 Obsahuje fotku
Letos už vyráží a já nevím jestli spodní listy nemám aspon metr od země oštípat. Foto není kvalitní, ale snad někdo poradí Míla
Mars, 3.5.2018 Obsahuje fotku
Mohla bych dostat radu, co dál s ořešákem Mars.Je 3 rokem.Foto je z lonska  .Děkuji Míla
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika