Příspěvky uživatele - 205.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Muchovník jako strom, 12.3.2019
Jaké jsou špatné zkušenosti s roubovanými muchovníky?  Já mám stromkový Ballerina (roubovaný), zatím se mu daří dobře, ale je ještě mladý (3 roky). Vloni jsme poprvé ochutnali plody. I.
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 5.3.2019
Také jsme včera stříkali, vzali jsme Bukanýrem nejen broskve, ale i meruňky, jabloně a hrušně. Ráno bylo krásně, ale odpoledne se strhl vítr, sthili jsme to jen tak tak. Mám doma Thiram, lze použít za 14 dní? 
Cibuloviny do květináče - dovnitř, 28.11.2018
Tohle letos na podzim prodavali v Tescu.
Trvalkový záhon, 25.10.2018
Hodně již bylo řečeno, ale dala bych taky nějaké trávy (třeba třtinu - Calamagrostis), s ohledem na jílovitou půdy bych pro jaro dala čemeřici, škornici, nějaké tulipány (nejlépe Darwinovy hybridy - červené, žluté, ty se nemusí vyndavat),... celý příspěvek >
Tatarova hruška, 24.9.2018
Pekna.  Ja mam take od pana Peska asi 4 roky a vubec neroste. Je to cca 1m stromek o 3 vetvich (terminal se i pres strih po zasazeni vubec nerozjel). Nejak nevim co s ni. Presadit? Vyhodit?
Rubinola - řezat či nechat být?, 20.9.2018
Děkuji za podrobné vysvětlení, ano, na fotkách je to výborně vidět. Zkusím tedy na jaře ještě napravit, co jsem u Rubinoly zanedbala. Přesně těm plodům na konci větví bych se ráda vyhnula, ale nevěděla jsem, jestli to ještě jde napravit u mého... celý příspěvek >
Liliochvostec (Eremurus robustus), 6.4.2018
Dobrý den, potřebovala bych poradit. Máme v plánu rekonstrukci a eremusy mám blízko domu, tak se bojím, aby je dělníci nezničili. Ale rekonstrukce má začít už na jaře, takže není čas čekat na přesazení eremusů do léta/podzimu. Dají teď presazení,... celý příspěvek >
Rubinola - řezat či nechat být?, 5.4.2018
Pane Hlavatý, Vám zejména, ale i dalším zkušeným ovocnářům moc děkuji za příspěvky. Chtěla jsem dát ještě fotku, jak jsme s tím zatím zabojovali, ale nemůžu se doma dostat na net. Ale každopádně díky za vaše rady, pročítám i starší diskuse a ač... celý příspěvek >
Mladá třešeň nevětví, 28.3.2018
Omlouvám se za začátečnický dotaz, ale ty zářezy myslíte na tom terminálu, co budu střihat, že (ne na původním kmínku, kde je ta jedna boční větvička)? Všem moc děkuji za rady.
Mladá třešeň nevětví, 21.3.2018
Dobře, děkuji za rady ohledně střihu. My jsme teda tu Giselu vybrali schválně, protože jsme nechtěli veliký strom. Co se týká závlahy, s tím jsem si starosti tolik nedělala, protože jsme u potoka a většinou je tam vlhčí půda. Ale ta konkurence... celý příspěvek >
Moruše - co jí je?, 20.3.2018
Ještě jsem zkoušela dohleda a mohla by to být i prasklina suchem (je na zahradě, kam se nedostanu tak často). Viděla jsem tu prasklinu i vloni, ale měla okolo jen tu tmavší plochu (vypadá to, jako vlhké), myslela jsem, že se dokáže zhojit sama. Ale... celý příspěvek >
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 12.3.2018
Dobře, děkuji. 
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 12.3.2018
Já jsem o víkendu postříkala broskvoň Bukanyrem. A za 14 dni chci zopakovat postřik. Mohu použít znovu Bukanyr, nebo je lepší dát Champion? Omlouvám se za začátečnický dotaz, snažím se v tom zorientovat. Kuprikol nemám. O Bukanyrovi se tu, myslím,... celý příspěvek >
Muchovník, 1.2.2018
Vyssi stromek se koupit da, myslim, ze jsem ho objednavala ze zahradnictvi Kout pred 2 lety, odrudu Ballerina. Vloni mel prvnich par plodu, ale jinak se zatim moc nerozrusta.
Klematis (clematis) Dufek, 1.2.2018
Pan Dufek ma na strankach, ze jiz ukoncil cinnost k 31.12.2017 Je mi to lito, take jsem do nej kdysi brala a mela jsem v planu, ze az prebuduju zahradu, ze od nej jeste objednam dalsi.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika