Klematis (clematis) Dufek



host - 205.50 (?)
1.2.2018 8:03

Pan Dufek ma na strankach, ze jiz ukoncil cinnost k 31.12.2017

Je mi to lito, take jsem do nej kdysi brala a mela jsem v planu, ze az prebuduju zahradu, ze od nej jeste objednam dalsi.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
            
host - 23.51 (?), 13.5.2015 21:58

Také naprostá spokojenost s klematisy pana Dufka. Všechny objednané kousky dorazily naprosto v pořádku, jedna rostlinka, která byla vyprodaná nahrazena podobnou, velmi vhodně vybranou, dáreček také připojen, ideálně ladil k objednaným jak výškou, tak barvou, tak řezovou skupinou. Ráda u pana Dufka objednám znovu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 226.220 (?), 14.5.2015 8:02

Jsem dlouholetou odběratelkou clematisů pana Dufka. Rostliny pana Dufka přijdou vždy dobře zabalené, požadované odrůdy jsou řádně označené. Sortiment odrůd u nás nemá konkurenci. I cena je velice příznivá Rosrliny z letošní jarní dodávky pěkně rostou, některé mají již poupata. Jsem velmi spokojená.yes Černá

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 174.1 (?), 17.5.2015 16:02

Dobrý den.Objednala jsem si u pana Dufka, před třemi dny.Zatím se mi neozval.Jestli clematisy má, nebo vám je poslal bez odepsání na objednávku?Děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
kvetuse.konvickova - (3) - 98.36 (?), 27.5.2015 20:55

Bez odepsání, rovnou poslal. Trochu mě to mrzí, protože jsem mu psala, že bych se potřebovala na datu doručení domluvit a nic... 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 0.224 (?), 28.5.2015 7:21

Při sázení clematisu Montana z OBI se mně podařila výborná věc - utrhnout vršek nebohe rostlinky. Zasadila jsem tedy kořenový bal s pahylkem a čekám, zda obrazí :-( 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 169.194 (?), 27.6.2015 19:21

Po zaslání objednávky jsem od p. Dufka obdržel e-mail o přijetí objednávky a její vyřízení dle pořadí. Objednané clematisy jsem obdržel po čtrnácti dnech, pečlivě zabalené a byly v pořadku. Jednotlivé rostliny byly označeny štítky s katalogovým číslem. V balíku byl přiložen návod na jejich pěstování. Jeden objednaný clematis, který již byl vyprodán, byl nahražen podobným. Výhodou bylo, že jsem si clematisy mohl vybrat z katalogu p. Dufka uvedeného na jeho internetové adrese. S poskytnutou službou jsem spokojen, vřele doporučuji. Jiří H.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Sasanka99 - (16) - 52.95 (?), 22.1.2018 16:07

Také se přidám k chvále - u p. Dufka jsem koupilav r.  2016 a 2017 plamínky a velká spokojenost. Jasně že to není eshop, takže nesedí denně u počítače a neodepisuje na emaily. Je to pěstitel a zahradník, a rostliny podle toho vypadají. Zdravé rostliny, silné kořeny a dobře zabalené. Sice cca třetina byla náhradní druhy, a musela jsem podle čísel dohledávat o který druh jde, ale při objemu asi 25kusů a objednání pozdě v sezoně je to naprosto v pořádku. Letos se chystám objednat zas. Kéž by bylo víc takových zahradníků co to dělají rádi a umí to. 

Ke starším dotazům ohledně střihu - pokud znáte název plamínku nebo si pamatujete jak vypadá květ, zkuste dohledat na stránkách pana Dufka o který plamínek jde, má zde i střihové skupiny, tj. info zda, kdy a jak vysoko stříhat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 205.50 (?), 1.2.2018 8:03

Pan Dufek ma na strankach, ze jiz ukoncil cinnost k 31.12.2017

Je mi to lito, take jsem do nej kdysi brala a mela jsem v planu, ze az prebuduju zahradu, ze od nej jeste objednam dalsi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika