Příspěvky uživatele - 250.237

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Congat - tip na prodejce, 26.3.2024
Zavolejte si do ökoplantu, jestli ji náhodou nemají. Mně ji předloni na podzim poslali, i když jiv nabídce neměli.  okoplant.cz
Puklice na rostlinách v kanceláři, jak ji zlikvidovat, 22.3.2024
Na citrusy používám Calypso, to se už ale nedá v malém koupit. Jako náhrada poslouží Mospilan. Bohatě nastříkám, zároveň tím zaleju a zabalím na pár dnů i s květináčem a podmiskou do PE folie. Docela to funguje.
Rajčata 2024, 27.12.2023
Projděte si na netu zkušenosti kupujících s tímto e-shopem.
Pěstování ozimé zeleniny, 2.11.2023
Ozimým odrůdám květáku by přece neměl mráz vadit. Svůj limit mají někde u -15°C.
Na chate mi drobné ovocie nerodí, čo s tým?, 30.10.2023
Kiwi kvete a plodí na dvouletých výhonech. Takže letorosty (aspoň některé) je potřeba ponechat do dalšího roku.
Čerstvě zasazená tráva devastována plevelem, 4.7.2023
Posekáním naděláte míň škody, než když necháte plevele vykvést a vysemenit. Pokud máte neomezeně času, tak můžete zakleknout a rostlinku po rostlince plet. Až plevely zesílí, budete jejich pletím poškozovat i kořeny trávy.  Nelamte si s tím... celý příspěvek >
Čerstvě zasazená tráva devastována plevelem, 4.7.2023
Posekejte to a zalévejte, omezíte jednoleté plevely a tráva zesílí. semínka plevelů byla v zemi nebo možná v dodaném kompostu.
Ruční postřikovač, 9.5.2023
Tak mi poraďte, jak se na tomto konkrétním postřikovači Solo 402 seřizuje tryska. 
Ruční postřikovač, 9.5.2023
Mám Solo 402 a rozhodně nestříká mlhu, spíš prská kapky. Mám dva (třetí už dosloužil), chovají se oba stejně. Tryska je vypláchnutá, vyčistěná.
Délka klíčků - sadbové brambory, 1.5.2023
Vyremcala bych vratku peněz. Pokud se s tím nechcete rozčilovat, klidně tyhle zasaďte. Rozstříhejte opatrně ten pytel, něco se určitě uláme, nějaká očka zůstanou. Nejsou sadbové, ale producenti brambor sadbu nakupují, takže pojedete teprve druhé... celý příspěvek >
Brambory ze semen, 6.3.2023
Osivo brambor se v zahraničí prodává. Naposledy (ale ne poprve) jsem si ho všimla zde https://olzzzass.com/index.php?route=product/category&path=93 a jsou k mání i F1hybridy. 
Rajčata 2023, 1.3.2023
Pěstovala jsem Adoru F2 předloni i loni. Předloni velká rajčata, loni - jak píšete- okolo 100g. Zřejmě rozpad hybridu na rodiče.  Neuznávaná neodbornice
Bezsemennà rajčata, 25.2.2023
Existují stimulátory pro nasazování plodů rajčat a jejich vedlejším efektem je absence semen. Ty tady asi pro zahrádkáře dostupné nebudou. Velké množství masitých odrůd rajčat je ale malosemenných. Tady je například foto průřezu Orange... celý příspěvek >
Kaktus - možná nemoc?, 23.12.2022
Opravdu? Štítenka jde odstranit z povrchu bez poškození rostliny. Na fotce je podle mě vidět, že stržením hnědé hmoty došlo k poškození tkáně kaktusu. To posoudí asi nejlíp tazatelka vlastníma očima, případně lupou. 
Kaktus - možná nemoc?, 22.12.2022
Vemte do ruky uchošťouru, namočte ji do kořalky a zkuste s ní tu "věc" posunout. Budete mít hned jasno.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika