Příspěvky uživatele - 189.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Konkurenční koruna třešně, 1.5.2023
Moc vám děkuji za odpovědi. Větvičku jsem odstranila, máme ještě jednu třešinku, která je nízká, tak tady ta bude možná na žebřík 🌞 stejně jsme plánovali že až jednou za x let budeme v důchodu, dáme si pod třešeň lavičku a budem tam trávit... celý příspěvek >
Pepřovník černý - škůdce, nemoc či normální jev?, 31.1.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, koupila jsem v zahradnictví pepřovník černý. Na listech ze spodu je taková zvláštní krupička, některá vypadá jako drobné průhledné krystalky, jiná je naopak tmavá. Ani pod lupou jsem nenašla nic živého, substrát je též v pořádku. Listy z... celý příspěvek >
Dusíkaté vápno a ihned následná výsadba, 21.3.2019
Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu zkušenější pěstitelé. O víkendu jsme aplikovali do skleníku dusíkaté vápno. Máme předpěstovanou sadbu salátů, kterou dnes děti shodily z okna. Některé sazenicky se zlámaly, pár jich prežilo, ale prasknul mi... celý příspěvek >
Zalévání malých sazeniček rajčat a paprik- na substrát či do podmisky?, 20.3.2018
Já si právě také pohravam s myšlenkou zalevat spodem, je to jednak pohodlne jak říkáte, a jednak si rostlinka vytáhne vody kolik potřebuje, na druhou stranou se bojím, aby nebyla premokrena a nezačaly uhnivat korinky...
Rajčatový hokus pokus - průběh, 17.3.2018
To je od vás hezké. Stejně jsem četla mezi řádky, že to nemyslíte tak jak to vyznělo 😉 ani já to nemyslela zle, jen bych nerada, aby pan Milan ztratil motivaci ve svém experimentu. Hezký večer
Rajčatový hokus pokus - průběh, 17.3.2018
Pane Vašku, nenapadlo vás například, že na začátku měli diskutující třeba spousty otázek, protože je to opravdu takový pokus a teď je už poměrně vše jasné.Rajčata se vyvíjí normálně, protože pan Milan jim na to udělal umělé podminky a prostě teď už... celý příspěvek >
Zalévání malých sazeniček rajčat a paprik- na substrát či do podmisky?, 17.3.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, ráda bych se zeptala na zalivku malých, čerstve prekypirovanych sazeniček paprik a rajčat(viz foto)- zalevate do podmisky nebo pouze na substrát, dokud korinky neprorostou na dno kelímku? Já jsem zatim vždy postrikovacem pouze zavlazila... celý příspěvek >
Přemrzlý Kristalon - je znehodnocený?, 16.3.2018
Děkuji všem za reakce. Je pravdou, že mám pocit že ten kristalon nabobtnal, i když ne kdovijak, ale krabička je trochu nafoukla. Může tedy ta vlhkost ublížit? M
Přemrzlý Kristalon - je znehodnocený?, 15.3.2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda mohu použít kristalon, který jsem měla celou dobu v kulne, kde mrzlo. Je již otevřený, jsou ho tam ještě cca 2/3, ale nevím zda se mrazem neznehodnotil. To samé jsem tam měla lignohumat- použili by jste jej, nebo... celý příspěvek >
Top odrůdy rajčat pro sezonu 2018, 13.3.2018
Dobrý den, určitě bych ještě chviličku pockala a za pár dní uvidíte. Pokud nevyklici, zkuste jednu jiftu rozpytvat (nekdy tam bývají různé larvicky a seminko zlikvidují, právě se to stalo kamarádce)... většinou starší semínka déle klíčí, já... celý příspěvek >
Top odrůdy rajčat pro sezonu 2018, 11.3.2018
Z masitych jsem v loni vyzkoušela malinowe retro a velice mě zklamalo. Letos jsem místo něho zakoupila oxheart, tak jsem na něj zvědavá. Chtěla jsem se zeptat Vladimíra, kde sehnal odrůdu thessaloniki? Četla jsem na ni samou chválu, ale nikde... celý příspěvek >
Top odrůdy rajčat pro sezonu 2018, 9.3.2018
Dobrý den, ráda bych založila nové vlákno o nejchutnejších a nejlepších odrůdách rajčat (i když každému samozrejne chutná něco jiného). Sice tu už jedna taková diskuze z roku 2010 je, ale za tu dobu jsou zase nové vyslechtene druhy. Já jsem pro... celý příspěvek >
Plíseň v papričce - mohou se semínka přesto vyset?, 12.2.2018
Dobrý den, dostala jsem chilli papričku naga morich. Chtela jsem vybrat seminka a vypestovat si rostlinku, ale kdyz jsem papricku rozlouskla, uvnitr je seda plisen, jakoby seda vata, neni ji mnoho ale je tam. Mohu i přes to semínka zasadit, nebo... celý příspěvek >
Překrmení brojleři? Váha 5-6 kg, 24.1.2018
Je to 130kc za kilo váhy v kuchyňské úpravě- zabite, vykuchane s drubkami v pytliku. Věkově vůbec nevím, jen mi řekl že kdybych si přijela před těmi 14 dny, měly by okolo těch 3-3.5 kil, takhle je musel krmit dokud nepřijedu a narostly (pribraly)... celý příspěvek >
Překrmení brojleři? Váha 5-6 kg, 22.1.2018
Dobrý den, dnes jsem u jednoho farmáře koupila pár brojleru, z duvodu nahle sluzebni cesty jsem musela termin objednavky o 2 tydny posunout. Kurata jsou krasna, ale velice mě překvapila váha, kurata váží 5-6kg, když jsem se ptala jestli nejsou moc... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika