Příspěvky uživatele - 189.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nestihli jsme podzimní "úklid" v záhonech, ani ve skeniku - opatření na jaro, 4.1.2018
Děkuji všem za odpovědi, o víkendu se do toho pustím😉 Ještě jsem pod sněhem objevila celer, kupodivu asi nezmrznul, nate jsou zelené a bulvy také vypadají dobře, myslite že bude ještě k jídlu, nebo už bude drevnaty?
Nestihli jsme podzimní "úklid" v záhonech, ani ve skeniku - opatření na jaro, 2.1.2018
Dobrý večer všem pěstitelům. Chtěla bych se zeptat na pár věcí zkušenějších zahrádkářů. Z důvodu náhle nemoci jsme nestihli včas připravit záhony na zimu. V září jsme ještě sklizeli zeleninu- okurky, rajčata, hrášek a jiné, potom přišla nečekaná... celý příspěvek >
Omylem vystipana kerickova rajcata Rio grande, 18.7.2017
Dobry vecer, pestujeme letos rajčátka více odrůd, u každého druhu mam cedulky a protoze v záhone začínala byt po dovolené džungle, trosku jsem je protrhala- tam kde jsem mela cedulku san marzano jsem se divila jak je možné ze se takto rozrostly(3... celý příspěvek >
Vijan rajčat odnožuje, 17.7.2017
Dobrý den. Chtěla bych vás poprosit o radu. Pestuji rajče bejbino a sanmarzano, dnes při vystipování zalistku jsem si všimla, že některé vijany rajcatek nejsou ukončené, ale roste z nich další větvička či zalistek či co to je, foto bohužel... celý příspěvek >
A zase ty fleky na listech rajcat, 16.5.2017 Obsahuje fotku
Dobry den, tak jsem se přihlásila abych vam vsem moc podekovala za cenné rady a chci vam ukázat, jak po par dnech sazenicky vypadají. Nejsou ukázkové, mame co dohánět, ale konecne jsem optimistictejsi. Male sazenicky jsou ve skleniku jen pres noc,... celý příspěvek >
A zase ty fleky na listech rajcat, 14.5.2017
Pane jo, pres 40 odrůd to je vazne uzasny, co pak s těmi všemi rajčátky delate, stihate jej upotrebit, nebo rozdavate po známých? Jakou mate nejoblíbenější odrudu jen tak na jídlo? Ja se strasne tesim na ty bejbino, teda pokud se z toho vseho... celý příspěvek >
A zase ty fleky na listech rajcat, 14.5.2017
Dobrý den, tak jsem vcera stihla presadit asi 40 sazenicek do volné pudy, zbytek pak pujde do kyblů a velkých květináčů po rodině. Ale čeho jsem si všimla, některé sazenicky meli na vrchu substrátu zeleny skraloup, u sazenic v průhledných kelimcich... celý příspěvek >
A zase ty fleky na listech rajcat, 13.5.2017
Dekuji pane Vladimíre, i vam vsem ostatním❤️ jdu na to, dnes osazim zahon, zitra ty male Pi chnu do kvetinacku cca 10cm v prumeru, proleji lignohumatem a postrikam fytofitem, mam tu i tu vami doporučenou horkou sul, mam ji používat na... celý příspěvek >
A zase ty fleky na listech rajcat, 13.5.2017 Obsahuje fotku
Jeste jeden
A zase ty fleky na listech rajcat, 13.5.2017 Obsahuje fotku
Pardon, chybí obrázek😉
A zase ty fleky na listech rajcat, 13.5.2017 Obsahuje fotku
Dnes rano opět zhoršení, premyslim zda to radeji jeste jednou proti plísní nepostrikat?
A zase ty fleky na listech rajcat, 12.5.2017 Obsahuje fotku
Kuky, substrát mam svůj + ted tedy 1/2 je koupeny uni- mame těžkou jilovitou pudu, je tam i trošičku písku. U paprik je písku více a fleky se dělají taky. Vsechno začalo pri postriku previcurem, pak spatne pocasi... rajčátka ktera jsem zasadila min.... celý příspěvek >
A zase ty fleky na listech rajcat, 12.5.2017
Jeste me tak napadá a nemuze to byt plisen? (modlím se aby nebyla), udivuje me, jak rychle se stav zhoršuje, na odrůde bejbino fleky vcera nebyly, rano trochu, vecer polovina rostlin flekatych. Ale jsou ošetřena previcurem, ten by je mel ochránit... celý příspěvek >
A zase ty fleky na listech rajcat, 12.5.2017
Dekuji za vase reakce, ted u nas začíná pršet a vsechny rostlinky jsem vynesla ven. Myslíte ze venku mohu nechat i ty male semenacky v sadbovacich? Nebo ty dat radeji zpet do skleniku? Kdyz jsem sklenik kupovala, tak mi prodejce tvrdil, ze... celý příspěvek >
A zase ty fleky na listech rajcat, 12.5.2017
Aha, vidíte, přitom jsou ve skleniku uz skoro mesic, je fakt, ze pres den tam je příšerne horko i pres otevrene okno. Dveře nemuzu nechat otevrene kvuli psovi, vsechno by mi vyhrabal kdyz jsem v praci... Mam je tedy nechat venku jestli se vzpamatuji?... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika