Příspěvky uživatele - 189.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
A zase ty fleky na listech rajcat, 12.5.2017
Guano jsem dávala jen par kuliček a jen zatim do jedné odrůdy... myslíte ze jeste maji šanci se vzpamatovat? Jeste jsem nekde vygooglila podobný obrázek těm mým rostlinkam a způsobovalo to nedostatek zinku, ale uz se bojím cokoliv dalšího vyzkoušet,... celý příspěvek >
A zase ty fleky na listech rajcat, 12.5.2017 Obsahuje fotku
I nové sazenicky ztrácí barvu
A zase ty fleky na listech rajcat, 12.5.2017 Obsahuje fotku
Více z blizka
A zase ty fleky na listech rajcat, 12.5.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, tak jsem udelala vse možné i nemožné, rajčátka prosadila, dala novy substrát, přidala guano, pred presazenim jsem kořínky namocila v lignohumatu, tri dny pred tim jsem dávala zálivku + postrik fytovitu, nicméně nic nepomáhá, fleky se šíří... celý příspěvek >
A zase ty fleky na listech rajcat, 10.5.2017 Obsahuje fotku
List ze spoda
A zase ty fleky na listech rajcat, 10.5.2017 Obsahuje fotku
Jeste jedna fotka
A zase ty fleky na listech rajcat, 10.5.2017 Obsahuje fotku
Dobry den, tri týdny mam ve skleniku sazenice rajcat, doma predpestovanych. Celou dobu doma krasne prosperovaly, po předándani do skleniku zacala chloroza, ted pokračují tyto fleky, rostliny neprospivaji, některé se svesuji od korunky dolu...... celý příspěvek >
Náhlá viditelná žilnatá kresba u listů rajčat + světlání, 8.5.2017
Dekuji vam za odpovědi. Pane Vladimíre, to znamena ze se listy rajcat po postriku znovu zazelenaji, nebo ty již napadane chlorozou zůstanou stejna? Maji se radeji otrhat? Projeví se to nejak na celkovém růstu rajcat? M
Náhlá viditelná žilnatá kresba u listů rajčat + světlání, 7.5.2017
Dekuji za odpoved, substrát maji cca 3 týdny, predtim byl vysevni, ted kompost+ zemina, malickato písku. Myslíte ze uz muze byt po třech týdnech vyzily? Jak mohu doplnit živiny, staci prihnojeni kristalonem? M
Náhlá viditelná žilnatá kresba u listů rajčat + světlání, 7.5.2017 Obsahuje fotku
Dobry den, mam ve skleniku sazenicky rajcat, ktere přijdou po oteplení na venkovní zahon. Pěstovala jsem je za oknem ze seminek, asi pred 2 týdny jsem je dala do skleniku(nevytapeny), asi pred 5 dny listy začaly světlat a objevuje se u nich i výrazná... celý příspěvek >
Fleky na listech paprik + rajčat - popálení previcurem?, 5.5.2017
Dekuji za vase odpovědi, kazdy píšete trosku neco jiného, tak nevim, mam tedy radeji vytopit na 10 stupnu? I kdyz tedy ja bydlím skoro v horách 550 mnm, tak přeci jenom nikdy tu nebude extrémní teplo, mozna by bylo lepsi aby byly otuzile, ale zase... celý příspěvek >
Fleky na listech paprik + rajčat - popálení previcurem?, 5.5.2017
Jéé dekuji pane Vladimíre, vas tady na fóru velmi obdivuji a spousty rad ohledně rajčat prenasim do vlastní zahradky, nejvíc jsem ocenila kdyz jste popisoval odrůdy rajcat, díky tomu jsem letos zvolila 10 druhu me neznámých, vami ocenovanych jako... celý příspěvek >
Fleky na listech paprik + rajčat - popálení previcurem?, 5.5.2017
Dekuji vsem za odpoved, je fakt ze ve skleniku bylo opravdu teplo i pres otevrene okno. Nechám tedy rostlinky byt a budu doufat, ze se vzpamatuji. Jeste bych se chtela zeptat, u nas maji byt dle předpovědi nocni mraziky okolo -2 stupnu, přenesli by... celý příspěvek >
Fleky na listech paprik + rajčat - popálení previcurem?, 4.5.2017 Obsahuje fotku
Posilam jeste detailní obrázek Maty
Fleky na listech paprik + rajčat - popálení previcurem?, 4.5.2017 Obsahuje fotku
Dobry den, moc bych chtela poprosit zkušenější zahrádkáře o radu. Mam ve skleniku z polykarbonatu predpestovane sazenicky paprik a rajcat, vcera jsem je preventivně poprve postříkala previcurem a dnes rano jsou na listech fleky, vypada to jako... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika