Příspěvky uživatele - 142.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co Vaše réva 2018?, 24.7.2018 Obsahuje fotku
Zdravím, nafotil jsem dnes pár fotek dozrávajících odrůd Aivaz, Kodrianka, Perlleta, Bianca, Kendy a Prim, abych se podělil o tu krásu.  Kodrianka je sprchlá, na všech odrůdách vydatně hodují vosy a mouchy.
Síran amonný - výborný pomocník proti chloróze, 10.5.2018
Moje skušenosti s podnoží GF677 a BSB1 jsou podobné, BSB silná chloróza, na GF677 bujný zdravý růst, dobře a le méně bujně to roste také na St. Julien. Příliš bujný růst na GF677 m§že někomu vadit, ale lepší než přizdechlý "kanárek"
Vitis Suvenýr - stolní réva, 9.5.2018
Dobrý den, Suvenyr (syn. Dakona) mám nachystaný k výsadbě, ale já na rozdíl od Vás očekávám modré hrozny. Růžových odrůd je také dost, např. z nových Julian, nebo bezsemenné Einset seedles či Vanessa. Je to otázka chuti, ale podle mě jsou modré... celý příspěvek >
Réva Alden a Aivaz, 9.5.2018
První úroda 6 velkých hroznů se mi zdá i na bujný Aivaz opravdu přehnaná. Když jsem byl u jednoho známého, dával mi ochutnat obrovské stolní hrozny z přeplozené pergoly (pravděpodobně Olšava) a chuť byla opravdu řepná, pro mě nepoživatelné. Nic... celý příspěvek >
Réva Alden a Aivaz, 8.5.2018
Mě se Aivaz nezdá tak špatný (i když Kodrjanka je určitě v chuti lepší), mám určitě i horší odrůdy. Musí však dobře vyzrát, poměrně brzo se vybarví do modra ale ještě není zralý, navíc má velké hrozny i bobule a tak se nesmí nechat přeplodit. U mě... celý příspěvek >
Výsadba 5 broskvoni, 17.4.2018
Dobrý den, Spomyšl mám z JMoravy daleko i když o nich vím, nakupuji poblíž, na podzim Uh.Ostroh a Strážnice. Za CRESTHAVEN, který dostal ránu z milosti a konečně jsem jsem ukončil jeho trápení, jsem na podzim 2017 zasadil kvůli těžké,... celý příspěvek >
Réva Alden a Aivaz, 8.4.2018
Dobrý den, Alden mám nachystaný na vysazení v kontejneru (kromě toho od 3 prodejců taky např. Muškát Bleu, Arkadia, Suvenyr a další,  bezsemenné Glenora, Einset Seedless, Vanessa, Jupiter, Zolotce)  takže jsem také zvědavý na jeho... celý příspěvek >
Harbritte snad nikdy nezklame, 25.12.2017
Adesoto pod broskev by snad mohil mít také v Okoplant Slup u Znojma.Jde mi snad o to, že pán kinahoj musí být nadšenec, protože jak víme, naši školkaři dělají povětšinou broskvové podnože, po snad již překonané BVA teď BSB a různé levné neliceční... celý příspěvek >
Harbritte snad nikdy nezklame, 22.12.2017
Zdravím, kolego z Jižní Moravy!  Broskvaři neztratili zájem. Mám pouze 5 stromů broskví (z celkem 20 ovocných stromů), na víc bohužel nemám místo. Máte zajímavý sortiment, můžu je tiše nebo nahlas závidět. Mám Benedicte St.Julien,... celý příspěvek >
Topaz nepřekonaný, 20.12.2017
No taky hledám konkrétní informace z praxe pěstilů. Sice každý má jiné podmínky a jiné chutě či názory, ale když si to necháme projít v hlavě filtrem selského rozumu, tak to pro mě vypovídací hodnotu má, často větší, než právě zmiňované opisované... celý příspěvek >
Kolik zeleniny denně sníte, 18.12.2017
Ahoj, vypadá to dobře, hned bych si dal a k tomu ajvar. I když ovoce je u mě na 1. místě, zelenina je taky dobrá, hlavně jako příloha ke všemu, na rozdíl od ovoce se může jíst s čímkoliv a nekvasí to v tělě. Rostlinné nápoje, to bych si dal ještě... celý příspěvek >
Sladké řepy z hypermarketů, 6.12.2017
No jo, jak už jsem psal jinde, chuť ovoce z obchodu často není valná. Ale zrovna jablka se dají vybrat i celkem chutná, ale chce to chodit po obchodech často a pečlivě vybírat. Kdyby jste byli v pozici velkopěstilů, prodávali by jste to samé, co oni.... celý příspěvek >
Moučnatost jabloní, 29.11.2017
Právě toho jsem se u těchto odrůd obával, takže jsem raději nasadil Sirius a letos Admirál, dříve taky Roselu a Delor.
Kolik ovoce denně sníte?, 29.11.2017
To Vám mohu jedině gratulovat, i když v zimě je třeba mango a hrozno drahý špás.  V dřívějších publikacích se uvádělo, že ovoce je hodně vody, trocha cukru a vitamín C, později se došlo na to, že je tam taky vláknina, voda je nejvyšší... celý příspěvek >
Kolik ovoce denně sníte?, 29.11.2017
Z extrémismu jsem vyrostl. Mám totiž rád pivo a dobré červené víno, i maso, navíc raw je obtížné žít v běžné společnosti i naší rodině. Láska k ovoci i zelenině ovšem zůstala, jak konzumní, tak pěstitelská.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika