Příspěvky uživatele - 142.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kolik ovoce denně sníte?, 29.11.2017
Taky bych si dal rád vaši štávu nebo smoothie, ale musel by mě to někdo chystat, páč se mi nechce všechno čistit před i po požití.
Kolik ovoce denně sníte?, 29.11.2017
Dražší než cigarety a káva to není. V sezóně máme přece taky svoje ovoce, někdy dokonce v nadbytku. Po vodnatém ovoci mám pak hlad jako vlk, přece je jenom rozdíl, když je ovoce v žaludku 20 minut a poctivá snídaně s pečivem a salámem několik... celý příspěvek >
Kolik ovoce denně sníte?, 29.11.2017
Myslím si, že robíš dobre příteli. Marketové ovoce a zeleniny není v zimě a hlavně zjara nic moc.
Kolik ovoce denně sníte?, 29.11.2017
Odhadl jste dobře Petře, že mě inspirovalo hlavně váše nadšení, jako už ostatně po druhé, kdy jsem si vysadil broskve. Pánové MV a IH jsou jistě zkušení pěstitelé, ale zřejmě také Suchaři, když nerozumí srande. Radost mě opravdu udělali všichni... celý příspěvek >
Dicolor, 28.11.2017
No, možná máte pravdu. Bohužel už nemám na zahradě místo pro další hrušně (a ani další stromy), jedině, že bych přerouboval hrušeň písečnou Chojuro, Dikolor si zatím nechám a Bohemika se teprve musí předvést. Ale jinak bych jistě Generála Lecrerka,... celý příspěvek >
Kolik ovoce denně sníte?, 27.11.2017
Kolik ovoce denně sníte? Když se dívám okolo, tak zejmána mužská část populace požívá ovoce pouze v tekuté formě a zeleninu prohnanou přes prase. Jako bývalý vitarián (raw food) sním ovoce relativně hodně. V době raw jsem snědl v sezóně 3 kg... celý příspěvek >
Zimné hrušky, 27.11.2017
Děkuji za rozbor i s foty, jsem rád že jsem si vybral Bohemiku před Erikou, i když podle popisu v pomologii by měl být rozdíl v trvanlivosti minimální.Na fotkách je Dikolor opravdu nejhezčí, ale v reálu by jí braly body její malá velikost.
Dicolor, 27.11.2017
Petře, s novými odrůdami zkušenosti příliš nemám, takže nemůžu posoudit, Z těch starších je výborná Boskova l, a Konference, na zahradě jsme měli Hardyho, sice velký plod, kořenitá a sladká chuť, ale tuhá a nahořklá slupka nás jako děti odrazovala od... celý příspěvek >
Dicolor, 26.11.2017
Příspěvky jsou vtipné a nemám z nich pocit, že mě chcete urazit, takže No problem. Jen ukažte ostatním, zač je v Pardubicích perník. Asi máte pravdu, že u p. Vyskoužila nakonec negativní názor převládl. Já jsem tím chtěl říci, že přes řadu... celý příspěvek >
Dicolor, 23.11.2017
Děkuji všem za názory a reakce. Myslel jsem krmnou řepu, červenou řepu běžně konzumuju a docela se dá. 60 let mi ještě zdaleka není, tak snad to s těmi chuťovými pohárky nebude tak zlé. Jemelka také nejsem, pouze jsem se chtěl odlišit od... celý příspěvek >
Dicolor, 22.11.2017
Ještě mohu potvrdit slova p. Vysloužila, že plody Dikolor padají i při malém vánku, tím spíš, že v posledních letech jsoupři prudkých změnách počasí "vánky"každoroční a poměrně silné, takže hrušky končí na zemi. Letos jsem dokoupil Bohemiku (jako... celý příspěvek >
Dicolor, 22.11.2017 Obsahuje fotku
Mám 5 letou Dicolor na Kdouli BA, velmi slabě roste (asi by jí svědčil spíš semenáč), zato hodně kvete a plodí, takže musím silně redukovat násadu. Letos jsem zjistil, co je plodomorka hrušňová, ale i tak byla násada na tak malý strom... celý příspěvek >
Výběr stolních odolných odrůd, 22.11.2017
Podle mých zkušeností musím souhlasit s tím, že rezistentní odrůdy jsou odolné spíše proti plísni-perenospoře a proti padlí-oidiu méně. například PRIM - Palatina u mě vůbec netrpí plísní ale padlí docela dost. To o oidiu ostatně tvrdí i na svých... celý příspěvek >
Záměny odrůd, víme co kupujeme?, 6.9.2017
Otvírám staronové, dosud rozeseté podiskuzích, na téma nezamýšlené záměny odrůd, kdy nám ovocné školky i obchody prodávají, dle mé zkušenosti, velmi časté. I když v kolence broskve, uvádím i další ovocné druhy. Zde pouze odrůdy, kde jsem se dočkal... celý příspěvek >
Benedicte, 6.9.2017
První úroda Benedicte z 2 letého stromku: chuť opravdu připomíná vinohradnické bělomasé broskve s hořkou příchutí, ale je větší, má atraktivnější, téměř celočervenou barvu a mnohem méně chlupatou slupku. Jako jedinou broskev bych jí nenasadil, mezi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika