Příspěvky uživatele - 176.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bergamot d´Esperen, 17.9.2023 Obsahuje fotku
Esperenovu bergamotku pestujem niekoľko rokov na severe podunajskej nížiny. Je to krásna, originálna a chutná hruška. Kvalitu tých najlepších (boskova, Williams...) ale nedosahuje.
Jaké ovocné stromky budete kupovat?, 17.11.2020
Dekanku som skúšal celkovo 3x. Z toho jeden krát z Ostrohu a jeden krát zo Strážnice. Asi mi nie je súdená. Nepravé stromčeky prevrublovavam hardenpontovou a abate fetel. Tie by mohli byť podobnej kvality. Ale priznávam, že som viac zvedavý na... celý příspěvek >
Jaké ovocné stromky budete kupovat?, 17.11.2020
Pri zámene je reklamácia v istom zmysle zbytočná. Stratený čas mi už nikto nevráti a finančná hodnota stromčeka je v porovnaní so strateným časom bezvýznamná. Platí to samozrejme v prípade že zamenená odroda nám nechutí, čo sa stáva dosť často.... celý příspěvek >
Jaké ovocné stromky budete kupovat?, 17.11.2020
Vanilla cot som kúpil cez internet zo Spomyšle. Stromček bol zabalený prvotriedne a vyzeral kvalitne. Zostáva už len dúfať, že to nebude ďalšia zámena, ktorých mám v záhrade už dosť z rôznych zahradnictiev.
A je po meruňkách, 15.7.2020
Podarilo sa Vám dopestovať šalach? Odolal mrazom? Ako chutí?
Velkopavlovická, 6.7.2020
Naša velkopavlovicka je tesne pred dozretim. Maximálne týždeň a je zrelá. Tento rok vo vysoko nestandardnom termíne. Takže to môže byť velkopavlovicka...
Velbora (dotaz), 14.6.2020
Aká bola Velbora v ročníkoch 2018 a 2019?
A přece není po meruňkách, 18.4.2020
V dobrom závidím... Mne zmrzli všetk mahrhule :(a vyzerá to tak, že aj niektoré slivky (jubileum). Čo je horšie na pondelok opäť výstraha pred mrazom :(. 
A je po meruňkách, 8.4.2020
Šalach ananasyj Vám už rodil? Aký bol? Minulý rok som ho chcel kúpiť, ale nestihol som, len sa po ňom zaprášilo. :) Tento rok druhý pokus. Inak ráno zasa - 4,2 °C a to aj napriek tomu, že popoludní bolo 20. Zajtra podla predpovede dtto a to sú už... celý příspěvek >
A je po meruňkách, 2.4.2020
Myslel som to tak, že už narašené vrúble z februára sú spálené na tabak. Nie som si istý, či to ešte rozdýchajú...
A je po meruňkách, 2.4.2020
Dnes ráno - 9,2°C. Takýto aprílový mráz si nepamätám. Pred takouto teplotou sa už asi nedá nijak chrániť. Vyzerá to tak, že mi postupne zmrzli všetky vrúble, hlavne marhuľové. Pre tento rok je asi veľa vecí stratených a to nás čakajú ešte minimálne 2... celý příspěvek >
A je po meruňkách, 23.3.2020
Ráno bolo - 4,8°C. Zatiaľ mrzne približne 12 hodín. Už som sa rozlúčil so všetkými marhulami a broskynami. Hrušky sú na začiatku kvitnutia. Prvý krát kvitne napolenova, esperenova bergamotka aj maslovka, dekanka robertova a general leclerc. Asi nic... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce II, 22.3.2020
U nás je už teraz - 3,7°C. Uvidíme čo bude do rána...
Rozkvétání meruněk v letošním roce II, 22.3.2020
U nás je už teraz - 3,7°C. Uvidíme čo bude do rána...
Josephine de Malines, 21.2.2020 Obsahuje fotku
Tento rok je v ponuke veľa krajovych odrôd, starých odrôd je menej (hrušky). Je charneuska vhodná do 150 mnm? Teoreticky by mala dozrievat približne v čase boscovej. Dokáže jej konkurovať? Ďakujem.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika