Příspěvky uživatele - 169.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Karola - Leskora - Pinkcot, 9.5.2018
Zase jsem se netrefil. Plánoval jsem Pinkot, dobře Pinkot podle Vás nekoupím. A 2 Maďarky mám nyní 3 rok, kupoval jsem je u Starkla kvůli odolnosti. Starkl má pouze uvedeno: Žádné přehnané klimatické nároky. A zde se dočtu, že... celý příspěvek >
Jabloň Ametyst střídavá plodnost, 9.5.2018
Zatím mám 2 letní jabloně, Amytest a Nelu (Nela vybírána podle podnože MM111), které podle zdejší diskuze obě alternují. Takže smůla. Děkuji za radu o alternaci, ještě zkusím nealternují Pyros. Doma mám peklo, manželka nechápe, že pořád musím... celý příspěvek >
Nepravidelny chod motoru Briggs&Stratton - nizsi otacky (sekacka Al-ko BR 46), 28.6.2017
A co když motor sekačky nastartovat jde, chod pravidelný, ale po sepnutí pojezdu chvíli jede a seká a za chvíli začne motor škubat, až zhasne. Čím by to mohlo být? Vyčistil jsem vzduchový filtr, došponoval klínový řemen k pojezdu, ale stále... celý příspěvek >
Rozkvétání 2017 M+B, 10.4.2017
Jak to tak vypadá, tak se mnozí z nás budou muset rozloučit s úrodou. Jak se vyjasní, lze očekávat mrazíky.
Rajčata 2017, 8.3.2017
Rajčata odolná proti suchu. můžete mně poradit, jaká rajčata se nemusí zalévat? V létě jedeme na dovolenou a asi měsíc rajčata nikdo nezalije.
Likvidace vláknité řasy - Perkarbonát sodný, 26.4.2011
Tak jsem našel i návod. Vypadá to, že to funguje na bázi mědi. Ale píšou, že obdsah mědi je pod hranicí pitné vody... co myslíte? Jak myslíte, že to bude reagovat v jezírku s pH 8.5??? Děkuji Návod k použití Ředí se v poměru 1 litr na 30 m³.... celý příspěvek >
Likvidace vláknité řasy - Perkarbonát sodný, 26.4.2011
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s přípravkem BlueSpark? Píšou jak je to účinné proti všem řasám. Myslíte, že to je použitelné i pro koupací jezírko s 2 jeseterama? Nikde jsem se nedočetl ale dávkování.
Likvidace vláknité řasy - Perkarbonát sodný, 15.4.2011
Tak jsem včera udělal první pokus. do průhledného kyblíku jsem nabral vodu z jezera i s chuchvalcema vláknité řasy a trochou kačírku. Pak jsem to trochu pocukroval Perkarbonátem a opravdu během asi 10 minut bylo vidět jak se ze dna uvolňují... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika