Příspěvky uživatele - 172.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 20.8.2017
GALAHAD: Galahad si cenim nie len pre super kvalitu plodov, odolnost, ale aj pre dobre pestovatelske vlastnosti - co ocenia jednak zaciatocnici, ale aj ini v horsich podmienkach. Myslim tym vitalny rast, dobra odolnost chorobam, velmi dobre... celý příspěvek >
Jayhaven, 19.8.2017
Dnes sme dojedli posledne 2 broskyne Jayhaven z mojho stromku na Zahori - bolo tam 11plodov. Zaciatkom jula boli dobite krupami, zostali tam rany, ale skoro vsetky dozreli. Moniliza ich chytala az ked boli zrele a aj tie napadnute plody mali dobru... celý příspěvek >
Broskvoň Inka, 19.8.2017
Ako by ste porovnali Inku s Jayhaven? Termin dozrievania, chut, odolnost... Termin zrenia vyzera cca rovnako. Inka je dostupnejsia/lacnejsia. Zaujima ma to z pohladu cloveka, ktory nema ani jednu z nich a staci mu len jedna - pokial sa terminom... celý příspěvek >
Vosy - jak na ně?, 19.8.2017
Zaliat ich horucou vodou je omnoho viac EKO.
Nej sladkost i velikost bobulí, 19.8.2017
GAlahad je po kazdej stranke top pre mna jasna volba. Dalsi Beloe Cudo, Super Extra. Garold ma super sladku muskatovu chut, ale bobule mensie ako ti hore.
BIO ochrana revy, 7.8.2017
Proti mucnatke sa pouziva aj PrevB2, ktory obsahuje pomarancovy olej ako ucinnu latku.Pripravok nema licenciu ako postrek proti mucnatke, preto sa musi predavat ako listove hnojivo a ucinok proti chorobe je na etikete vyjadreny... celý příspěvek >
Na ribezli mi masivne usychaju listy, co s tym?, 3.8.2017
Rychlu ucinnost ma postrek hnojiva na list. (pripadne zalievka s rozpustenym hnojivom) Nedostatok draslika sa prejavuje zltnutim listu a neskor hnedymi skvrnami - zasychanim od okrajov - u vas to tak aj vyzera. disbalanse draslika, horcika - co... celý příspěvek >
Ochrana hroznů proti ptákům, 3.8.2017
Dozrievajuce stolove hrozno mi uz napada hmyz. Ochranu zatial nemam. Galahad vraj osi len menej napadaju. Ale kazdy den vidim nove nakusane bobule. Pravdepodobne to nakusnu mravce, ktorych tu mam vela. A ochrana proti mravcom?- tam ziadne sietky... celý příspěvek >
Jayhaven, 3.8.2017
30.7. som dostal od znamych pri Bratislave niekolko broskyn Jayhaven z 3 rocneho zalievaneho vitalneho stromku. Jedol som ho o 2 dni, lebo neboli este celkom zrele. Boli dost vyrovnane, meke a silne stavnate s vybornou klasickou broskynovou aromou s... celý příspěvek >
Avalon Pride, 3.8.2017
Som uz dlhsie zvyknuty len na broskyne z obchodu, s vlastnymi broskynami len zacinam. Chutnal som Avalon od znamych zo zahrady pri Bratislave. Plody uz napadali osi, tak tie poskodene boli odtrhnute 20.7. a nechane odlezat vnutri – zrejme este neboli... celý příspěvek >
Prev-B2, 3.8.2017
Super, velmi inspirativny navod ako na mravce, lebo doteraz som bol voci nim rezignovany - lebo chemii sa snazim vyhybat. Viem ze toto je eko. Este by som potreboval podobny tip proti krtkom. Ti takisto robia velke skody.
Avalon Pride, 2.8.2017
Nemoze byt ten biely povlak zostatok po voskach (msice)? Ja som tiez ten biely povlak povazoval za mucnatku, ale potom som si vsimol pritomnost vosiek a napadlo mi ci to nie je pozostatok napadnutia voskami. Mozno som si nejaku prvu vlnu vosiek... celý příspěvek >
Prev-B2, 31.7.2017
Vraj uz existuje aj pripravok s pomarancovym olejom, borom PLUS ZELEZO. Hladal som na webe, ale nenasiel. POzna to niekto?
Prev-B2, 31.7.2017
Ako to aplikujete na mravcov? U mna mravce/vosky robia velke skody - potrebujem sa ich zbavit.
Benedicte, 31.7.2017
Benedicte je citliva na moniliozu plodov. Uz som musel obrat asi 8 hnilych plodov - este zelenych. (na strome cca 80-100ks plodov) Ukazuje sa mi vyrazne odolnejsia na kuceravost - aj voci Jayhaven, Avalon Pride, Royal Glory, Poysdorfer... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika