Příspěvky uživatele - 24.156

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chov krůt, 31.8.2018
Tady někdo psal, že se zabíjí až ve ěž 26týdnu. Oni měli teprve kolem 20tydnů. Ještě jsem se chtěla zeptat, zdasi mohu nechat na chov Letos ještě nicbronzového krocana a bílou krůtu. Nebo raději dokoupit bronzovou krůtu. Loni jsem měla bílý pár a... celý příspěvek >
Chov krůt, 21.8.2018
Dobrý večer, krůt jsem přeléčila, ale nemocVyklubali se z nich se zase vrátila. Nechci uz léčit všechny, tak dávám jen postižené do zobáku kousek entizolu. Ale vyskytl se další problém, na který tady nikdo neupozornil. na jaře jsem... celý příspěvek >
Lesní jahůdky, 21.5.2018
Já jsem si taky před lety donesla lesní jahody z lesa. Nejlépe je je vyrýt i s kouskem hlíny a sadit za podmračeného nebo deštivého počasí. pokud nestíháte tak alespon zastínit dokud není jistota že se jim daří. Pokud mají vhodnou půdu rychle se... celý příspěvek >
Chov krůt, 17.5.2018
DDruhýobrý večer, 11.5.jsem koupila 5 krůt, prodejce tvrdí, že jsou staré 8 týdnů.. Druhý den jsem zjistila, že asi 2 mají histomonosu podle trusu. Chovám je odděleně od jiných ptáků, krmím směsí KR3 , voda, pastva Myslíte že se uzdraví,... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a hniloba peckovin 2018, 11.4.2018
Mam stříkat i kdyz je na stromech (9 let) jen asi ř květů? miša Pincot, velkopavlovická
Pěstování mochyně peruánské, 15.3.2018
Jakym zpusobem je řízkujete? Rizky vylamujete nebo uříznete a co s nimi? Jako rajčata, nebo vyžadují něco specifického?
Pěstování mochyně peruánské, 12.3.2018
Dobrý den, taky mi loni ve skleníku rostla tak, že zahlušila vše ostatní. Pěstuji již několik let a pořád nevím jak na to. Loni jsem vyryla 2 rostliny a mám je za oknem v květináči. Zkusím nařízkovat a po zmrzlých zasadím do volné pudy rostliny již s... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 13.12.2017
Nahoře paní Eva psala, že je to substrat FORESTINA.
Rajčatový hokus pokus - poraďte, 20.11.2017
Dobrý večer, já také pěstuiji rajčata, mám zahradu i s domem na půl hektaru. Takže je pěšstuji na záhonech, ale i u domu na jižní stěně pod přesahem střechy, takže pokud nefouká vítr, nezmoknou. Podle mne je opravdu důležité zajistit ochranu před... celý příspěvek >
Mráz, 3.5.2017
Ta u mě na Karvinsku (300m.n.m.) 8leté stromy Pinkcot -vymrzl i v zimě pupeny a z květů zbylo asi 10 plodů. Vedle stojící Veecot to přežil ty mrazy celkem v pohodě, určitě zbylo tak 60% plodů. Ale doposud nikdy pořádně nezarodila, takže pokud to... celý příspěvek >
Jak donutit slepici, aby sedla, 27.4.2017
nejjednodušší a nejjistější je nechat slepici sedět i když nemáte kohouta a po třeba 14dnech koupit jednodenní kuřátka a v noci je opatrně dát pod kvočnu a odebrat vejce na kterých seděla. Někdy když nemám čas to udělám i přes den a zabráním tomu,... celý příspěvek >
Vedro s horucou vodou - ochrana pred mrazom, 21.4.2017
Já mám jednoplotýnkový el.vařič, tak jsem na něj dala velký hrnec ve kterém jsem vyvařovala plinky. plný vody na desce pod merunkou jsem varic nastavila na nejslabší a bylo ráno -4st. Ted nemohu posoudit výsledek, protože i loni vypadaly malé pludky... celý příspěvek >
Mráz, 18.4.2017
Právě jsem se vrátila zmrzlá ze zahrady. Obalila jsem na každém stromlku aspon jednu větev. Netkankou. Dnes hrozí jen -1, tak uvidím.ve čtvrtek bude asi-3 tak ještě mezi větve pod tu netkanku dám zahřívátko pro lyžaře, které sálá teplo asi 6h. Je to... celý příspěvek >
Mráz, 18.4.2017
P Děkujirosím diskutující aby se vyjádřili jak hodlají ochránit stromy meruněk a broskví před mrazem. A ponožky už nechte jen na nohou.Děkuji
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika