Příspěvky uživatele - 98.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rouby vs. sníh / mráz, 19.4.2017
Jestli to mate roubovane na podnozi v kvetinacich tak urcite schovat, jinak vam pupeny vymrznou. Loni pri tech dubnovych mrazech mne takto vymrzlo par meruni pri asi -5. Znamemu pri -8 zmrzlo kolem 30 meruni a prezila jedina, letos musel vsechno... celý příspěvek >
Narašené rouby, 11.4.2017
Ja mam dobre zkusenosti i s roubovanim narasenych tresni, ale roub obalim parafilmem, a to dela velky rozdil. Kdyz je teplota v lednicce nastavena na 2 stupne, tak je to v pohode. Kdyz takto mate lednicku ale 5 mesicu, tak vas zena asi nepochvali... celý příspěvek >
Narašené rouby, 11.4.2017
Roubujte a niceho se nebojte... obzvlast u jabloni, tam to chyta samo
Roubovani v zime, 30.1.2017
V polovine prosince jsem dostal od znameho rouby japonske slivone z jizni polokoule. Vzhledem k pokrocilemu naraseni jsem se rozhodl rouby neskladovat do brezna, ale roubovat. Vzal jsem par podnozi zelene ryngle a nechal je trochu rozjet v teple... celý příspěvek >
Nové odolné marhulky na PPV, 30.1.2017
Ja na zahrade PPV zatim nemam a navic u nas ty odrudy zatim nejsou dostupne, tak tezko soudit, jake jsou kvality. Uvidime, jestli se tu bude dat casem neco sehnat
Topfive, 28.8.2016
Milane ta tvoje Topfive je parada, jenom se po ni zaprasilo. Na podzim kupuju
Nejchutnější odrůdy meruněk, 10.2.2016
Nedavno jsem se bavil s jednim Madarem a hodne si chvalil Farhial (tusim 10dni po Farbaly). Taky vzpominal, ze v Madarsku slechti odrudu pozdejsi, nez Farclo. Pro me to bylo zajimave hlavne proto, ze se tam necim takovym zabyvaji, tzn. musi tam... celý příspěvek >
Nejchutnější odrůdy meruněk, 10.2.2016 Obsahuje fotku
Tady mate dozravani, VP je jako "Ungarische Beste". Farbaly si najdete na netu. Myslim, ze ji mel Drozdin, ale taky Kohaplant. Tech obchodu bude vic
Broskvoň O´Henry, 2.6.2015
Dival jsem se po necem pro sebe, co dozrava po Cresthavenu, O' Henry mne padla do oka a pak jsem nasel tvoje vlakno. Misto jeste nejake je, tak vyzkousim a uvidim. Na podzim si pro ni zajedu do Straznice
Broskvoň O´Henry, 31.5.2015
O' Henry by u nas teoreticky nemusel ani dozrat. Mrkni Petre na tuto tabulku (broskvone jsou cervene). To jsou casy dozravani v Kalifornii (Central Valley, polopoust), casy dozravani jsou o mesic az mesic a pul pred nama. Kdyz se podivas na... celý příspěvek >
Plango, 15.4.2015
April to rozhodne neni, ale krizenec manga a slivone taky ne Je to opravdova rostlina pribuzna mangu, pochazi z Thajska jak tady pisou
Robada, 13.1.2015
Robada ma uz skoro 20 let a pochazi z USA. Prodavali ji i u nas myslim v Jukka a Prodejstromku. Nekteri lidi tady na foru s ni maji i zkusenosti (myslim, ze to byl David)
Ashmead's Kernel, 22.12.2014
Standa: Diky za tip, tu Sempru urcite zkusim. Postovne a balne je nutne zlo, s tim pocitam :) Myslim, ze pujde tak o 15kusu, mozna vic, tak se to urcite vyplati. V.: jine anglicke odrudy by sehnat urcite sly (dotycny ma asi 80 odrud), takze pokud... celý příspěvek >
Ashmead's Kernel, 20.12.2014
Nebyl jsem si jisty, protoze nektere kvalitni stare odrudy ziskaly za tu dobu ceske pojmenovani (zelena renkloda, dekanka robertova). Ashmead's Kernel jsem v Cechach nenasel, tak me napadlo, ze u nas mozna bude pod jinym nazvem. Dekuju za odpoved
Ashmead's Kernel, 20.12.2014
Rad bych se zeptal mistnich znalcu, jaky ma cesky nazev jablko Ashmead's Kernel. Jde o starou odrudu puvodem z Anglie (1.pol 18.stol). Dezertove jablko, dobre i na mostovani. Nevabny vzhled, vyborna chut (trochu do hrusky). Prumer 83mm. Mirne... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika