Příspěvky uživatele - 98.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Japonská slivka, 18.12.2014
Ano, Angeleno je jako vetsina japonskych slivek cizosprasny... potrebujete opylovace
Čerešne, 17.12.2014
Tak jsem na ne zajel taky :) Prohlizel jsem i krabici, ale na odrudu jsem nenarazil. Jen jsem si zapamatoval, ze jsou ze San Charbel (asi sad "sociedad agricola san charbel ltda". Ted je 51. tyden, takze podle chilske tabulky pujde o odrudu z... celý příspěvek >
Beni Sogun Fuji, 13.12.2014
Na jare (nebo to bylo loni?) ho meli v Ostrohu, tak jeden stromek mam. Ochutnam snad pristi rok. Tech mutaci Fuji je strasne moc, ale v Americe prodavane "Red Fuji" se tento rok umitnilo na prvnim miste v kostovacce DWN, tak urcite nebude spatne... celý příspěvek >
Merunka Goldstrike, Robada, nebo Farbaly, 22.11.2014
Nema je tady nekdo? Vim, ze byly k mani v Ostrohu, ale uz jsou vykoupene.
Daple dandy pěstování, 1.10.2014
Co vim, tak u nas se zatim ani koupit nedaji. Jeste jsem teda nevidel na forech zadne obrazky pravych pluotu. Zdejsi skolky je tahaji z Polska (je toho plne Allegro), ale uz z obrazku je videt, ze jde o uplne jine odrudy. Akorat si chteji namastit... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika