Příspěvky uživatele - 206.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plíseň bramborová na rajčatech v roce 2020, 3.8.2020
Právě začalo deštivé, vlhké počasí. Máte projevy plísně na rajčatech? Udejte polohu pěstování. Použili jste postřik a s jakým výsledkem? Mám zahradu v Brandýse n/L, 2x postřik akrobatem, 1x kuprikolem,  zatím bez projevu plísně.
Co teď s kadeřavostí?, 26.6.2020
Nejdříve vypadaly broskvoně v pohodě. Potom uhodila druhotná kadeřavost. Je to síla. Tím, že květy pomrzly, tak si myslím, že stromky dobře zregenerují a příští sezona bude lepší. Mám 3 stromky rostoucí stranou v malinách, které jsem nestihl... celý příspěvek >
Co je to?, 7.6.2020
Chtělo by to lepší fotku. Také typuji ocůny.
Hrasek a kvetak, 27.5.2020
Holb hřivnáč si také pochutnává.
Ředkvičky, 14.5.2020
Seju v březnu. Uhrabu záhon, plošně rozhodím semena a hráběmi mírně porochním. Přikryju bílou netkanou. Když ředkvičky rostou, folii listy zdvihají. Po celou dobu pěstování folie leží na listech. Často a vydatně zalévám. Ředkvičkám se na rozdíl od... celý příspěvek >
Jonared, 12.5.2020
Jonared u mě hodně trpí na padlí. Chuťově perfektní, ale padlí - hrůza.
Višeň, 9.5.2020
Používám plody z morely pozdní. Víno má typickou chuť.
Semenac blumy z marketu, 9.5.2020
Risknul bych to. Domnívám se, že ty blumy byly ze sadu stejných stromů, takže by genetika mohla vyjít. Nakonec stromek můžete vždycky přeroubovat. Mám velkou zahradu a mám rád tyto pokusy.
Stříbrný smrk, 9.5.2020
Ze smrku mi opadávalo jehličí... Tak začal kůrovec u mě v Brandýse n/L.
Kadeřavost broskvoně 2020, 5.5.2020
Provedl jsem letos jeden postřik kuprikolem v době prášení lísek. Broskvoní mám asi 30 u více než poloviny se projevila kadeřavost. Nejvíve u vzrostlého harbingeru. Plůdky nezmrzly asi u čtyřech broskvoní a proto jsem stromky dle jejich potřeb... celý příspěvek >
Problém sekačka briggs a straton s motorem 5 koní, 3.5.2020
Mám sekačku BS500. Seká, ale nereaguje na páčku snad rychlosti otáček. Sekačku jsem dostal bez návodu, nevím, jaký byl původní stav nastavení. Můžete mi poradit jaká je správná funkce?
Ontario, Opál, Nancyská, 31.3.2020
Nancy stačí naroubovat na dvě větve jiné slívy. Je velice plodná.
Jak na Drvopleň, popravuje jablon, 16.9.2019
Otvůrek v kmenu, pod ním na zemi drtinky.  Drátkem vyšťouraná housenka, Buťe rád, že jste škůdce na zahradě neměl.
Jak se zbavit žampionu zápašného?, 16.9.2019
Žampion vytrhnu a rozhrabu jeho okolí. Vyhrabu tím malé žampionky a ty nechávám s podhoubím sesychat. Očekávám, že jeho šíření potlačím.
Jak na Drvopleň, popravuje jablon, 16.9.2019
Strčit do díry drátek, vrtět s ním a housenku "vyháčkovat".
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika