Příspěvky uživatele - 187.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Máte někdo zkušenost s odrůdou Ligol?, 28.8.2018
Ligol je sice polskou odrůdou ale do hegemona výsadby jabloní v Polsku má velmi daleko. Důvod je jednoduchý: pěkný vzhled a velikost plodů zdaleka nenahradí nevýraznou chuť. Jan z pod Javorového
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 16.8.2018
Název zahradnictví si tato podvodná firma nezaslouží.Je to doslova překupnická firma, která "funguje" (ždíme)zákazníky na jaře a na podzim.Během roku nefungují. Po mých smutných zkušenostech s totálně suchým Rubínem- Spur, kamarád z vojny mapoval... celý příspěvek >
Poškodené plody broskyne, 18.7.2018
Kroupy Jan z pod Javorového
Favorita Morettini 3, 18.4.2018 Obsahuje fotku
Nádherné kvetení FM 3 s vítaným hostem. Jan z pod Javorového
Jaký nůž na roubování?, 15.3.2018
Video čím a při té příležitosti také, jak roubují profesionálové... Jan z pod Javorového
Harbrite vs. Harbinger - odolnost?, 9.12.2017
Dobrý den, také z Třince- Oldřichovic.Zkušenosti s Harbrite nemám. Harbinger a FM pěstuji 16 let.Teď k nim přibyly další tři odrůdy, neb se uvolnilo místo po 40- cetiletých smrcích. Myslím si, že úspěch tkví ve vhodném stanovišti pro broskve.... celý příspěvek >
Jablon Empire, 26.11.2017
Dlouhou dobu jsem přemýšlel, jak je možné, že v produkčních sadech ode mně vzdálených cca 15km(vzdušnou čarou) v Česku i Polsku, mají každoročně velkou násadbu jablek.U mně jen za příznivých povětrnostních podmínek pro opylování.Dobrých sousedů... celý příspěvek >
Delor, 21.11.2017
Porovnat letos s pár plody Rubínu kvalitu Deloru je na pováženou.Topaz... no byl jsem rád, že byl vůbec nějaký. Z minulých let si však pamatuji, že rozdíl v chuti Rubínu a Deloru je. Je to subjektivní(mají stejné rodiče ale jiné místo... celý příspěvek >
Delor, 21.11.2017
Ano pane Petře, pořád pěstuji a pokud nezasáhne vyšší moc budu pěstovat.Letos mi Delor zachraňoval pověst.Nijak velká úroda, ovšem stačilo to. A hlavně jablka byla téměř bez strupovitosti. Při letošním průběhu jara to je pozoruhodné(ne všechny... celý příspěvek >
Chrastavitosť: "rezistenty" versus "nerezistenty", 28.10.2017
Delor trpí strupovitostí minimálně.V letošních nepříznivých podmínkách v Beskydech v tomto bodě jednoznačně překonal Topaz. Jan z pod Javorového
Jaké zahradní nůžky?, 26.10.2017
Nůžky RS-EN stříhají velmi dobře, ovšem výrobce ví proč nasadil tak nízkou cenu.Jsou to nůžky, které vyhovují "rekreačnímu " stříhání stromků.Když dojde na střih slivoní, většího množství, vydrží tak max. týden intenzivní práce a je konec.Stříhal... celý příspěvek >
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 19.9.2017 Obsahuje fotku
Ne všude jsou ideální podmínky pro pěstování ovoce.Je to tak p. Petře? Podhůří Beskyd, 400 m n. m.. Velmi nepříznivé podmínky při kvetení stromů. Nejlépe se s tím letos vypořádaly odrůdy Delor, Diadém a na snímku Dublet. Zklamáním je... celý příspěvek >
Favorita Morettini 3, 20.7.2017 Obsahuje fotku
Ano je to tak.Havěť zatím útočí více na postupně sklízený Harbinger.Letos díky lepší probírce je FM 3 větší, chuť skvělá.Je to vskutku, jak za odměnu. Kadeřavost- 0%- stříkaná -,jak Harbinger a další ve stejný čas. Kritický mráz -3 jsem... celý příspěvek >
Harbinger, 20.7.2017 Obsahuje fotku
Na lanovce jsem tenkrát neuvíznul, dle "účastníků zájezdu"to nebylo nic hrozného. Konečně jsem včera vpadnul do Harbingera.Opět se podařil.Kadeřavost zvládnuta na 95%, probírku jsem u něj provedl moc šetrnou, neboť jsem očekával ztráty. Zajímavé, u... celý příspěvek >
Favorita Morettini 3, 14.7.2017 Obsahuje fotku
No jo, pořád jste o krok, ne-li o dva přede mnou.Harbinger je dosud tvrdý, F.M. by byl na vylomení zubů. A tak nezbývá než sušit zatím... česnek.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika