Příspěvky uživatele - 187.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ošetření truchnivějící větve, 2.8.2015
Dobré odpoledne, pod trouchnivějící větví bych ani rychle neprocházel.. Pomůže jen dobrá pila. Jan z pod Javorového
Hryzec, 8.4.2015
Něco opravdu není v pořádku.Odlišný názor.Podle síly kmene je velmi jednoduché poznat, že stromek před nájezdem hryzců byl v normálním růstu a plodil, bez pořádných kořenů by nenarostl do tloušťky viz srovnání s pivní sklenicí.Celý zbytek kořenů padl... celý příspěvek >
Hryzec, 8.4.2015 Obsahuje fotku
Na přiloženém snímku 9-letý zbytek jabloně po předloňské zimě. Jan z pod Javorového.
Pomoc s určením odrůdy, 31.3.2015
Na obrázku z 31.3. 2015 čas 9:39 je jedna z podařených odrůd na "D" a to Diadém. Jan z pod Javorového
Odrůda Vitos, Fantazia, 20.2.2015
Bylo by škoda, tak kvalitní odrůdu nemít na zahradě.Chutí se Fantazii vyrovná a od druhého rodiče (Primula)má odolnost proti strupovitosti. Je to podzimní odrůda, u nás dozrává cca 14 dní před Rubínem. Jan Z pod Javorového
Kopřivová jícha, 10.9.2014
Dobrý den.To je výborná věc, navíc podložená osobní zkušeností.Já jsem měl semenáčky broskvoní v malých kontejnerech a v honbě za správnou tloušťkou pro očkování jsem cca 15 sazenic přílišným hnojením spálil.Zdraví Jan z pod Javorového
První broskvoně dozrávají, 15.7.2014 Obsahuje fotku
Ještě snímek odrůdy Harbinger na stromě Jan z pod Javorového vrchu
První broskvoně dozrávají, 15.7.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer, pro mne chuť výborná.Kadeřavost je každoroční, slabší pokud se trefím s dobou postřiku, silnější v případě pozdějšího postřiku kvůli nepříznivému počasí.Postřik jen jeden jarní a to Delanem. Stromek však dostane vše k překonání... celý příspěvek >
První broskvoně dozrávají, 15.7.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den. Také v Beskydech Harbinger dozrál, sklizen 12. 07.2014. Favorita Morettini 3 má ještě minimálně 2 týdny čas. Jan z pod Javorového
Čas roubování za kůru, 30.4.2014
No, nemýlím se a nemíním se přít, ráno mám hodně naplánováné činnosti na zahradě, pokud samozřejmě počasí dovolí. Slovesa -zasunout a zapíchnout mohout být synonyma v jiných druhech činnosti... ovšem zapichování roubů v zimě do půdy je... celý příspěvek >
Čas roubování za kůru, 29.4.2014
Ba, ba, také pod Javorovým nyní uchováváme rouby v chladničce. Zapichování roubů do země u nás v zimních měsících nepřichází do úvahy... Připadá mi, jak by někdo neustále opakoval něco převzatého z literatury nebo např.z půdních podmínek Poddunajské... celý příspěvek >
Poškozená jabloň, 24.3.2014
No, připadá mi to spíš, jako následky okusu zajícem.Stromek si z poškození pomáhal zatím sám. Pokud není poškozený celý obvod kmene, má strom šanci přežít.Předpokládá to ovšem očištění, desinfekci a natření hojivým nátěrem poškozených míst.Hodně také... celý příspěvek >
Prodej sadby brambor, 2.3.2014
Samozřejmě teplota skladování je vysoká, ovšem brambory na snímcích(obě odrůdy) mají ložiska plísně a hniloby, jak z učebnice a nezpůsobila je ani vysoká teplota... Rozhodně - vlastní zkušenost- nesadit. Suchou hnilobu vykrojit a zbytek uvařit... celý příspěvek >
Kdo poradí výchovný řez slivoně stanley?, 24.2.2014
No, mě to připadá, že bylo do kosterních větví už v minulém období šáhnuto a pak byl stromek ponechám svému osudu. Jan z pod Javorového
Řez Rubínu a jeho dcer a mutací, 25.12.2013
Zahradkáři nebo i sadaři jsou probuzeni.Ovšem tato tématika není jednoduchá- neboli "ganz einfach!"Nejpěkněji vybarvené a největší plody prezentoval p. Kubiczek, dnes již blahé paměti, na výstavách a to z ovoce přeroubovaných vysokokmenů v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika