Příspěvky uživatele - 67.176

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zloutne mi cesnek, 9.6.2017 Obsahuje fotku
prosím, žltnutie cesnaku na fotkách je spôsosebené nedostatkom dusíka, vody (je teraz dosť sucho)  alebo je to vírová žltačka alebo niečo iné? na foto je najviac napadnutý, ostatné sú na tom lepšie, resp. ako to ošetriť či ešte teraz alebo v... celý příspěvek >
Jak se bránit okusu srnkami na zahradě, 7.6.2017
elektrický ohradník funguje proti srnám a jeleňom dokonale, aspoň u nás to používajú na oplotenie zemiakov a obilia. (sme asi 5 min peši od lesa), ale nedávajú drôt ale taký pásik asi 6 cm široky, v ktorom sú tenké drôtiky. je nutné to napájať na... celý příspěvek >
O jakou jde chorobu slivoně?, 6.6.2017
Petr: ale nefunguje to, tie mravce sú tam stále (dnes som bol pozrieť) a robia si mravenisko priamo pri strome, vôbec sa mi to nepáči. 
O jakou jde chorobu slivoně?, 6.6.2017
Petr: dakujem, uz to mám. ja som to hľadal týždeň. tak každý má svoje problémy, ja asi najviac s hryzcami. 
O jakou jde chorobu slivoně?, 6.6.2017 Obsahuje fotku
prosím vás, u mňa čo ide za chorobu? majú to niektoré listy sliviek, je to na spodnej strane listu, také svetlo zelená hrčka, viditeľná aj na vrchnej časti. hľadám na nete a nič sa na to nepodobá, niečo ako bradavičnatosť hrušiek. aký postrek na to,... celý příspěvek >
Ako zvýšim otáčky a výkon motora kosačky VARI MP1 554s HONDA GCV 190 WSVQ, 5.6.2017
9.6: presne! 
Co s mravcami na nektarinke?, 5.6.2017
Petr: fotka vždy zaberie! (akurát hryzce zlé vidia, tak nemám rešpekt). :D
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 5.6.2017
41.206: ktoré firmy odchádzajú z číny? stihl tam výrazne expanduje a buduje priemyselný areál, rozširuje výrobu. minule tu písal niekto, že kúpil dolmar pílu a na štitku bolo, že je z číny... osobne mám pocit, že tie vyhlásené značky práve expandujú... celý příspěvek >
Co s mravcami na nektarinke?, 4.6.2017
ja som pre mravce pripravil zmes práškového cukru, prášku do pečiva a sódy. to dal ku stromčeku (jabloň) spolu s mojou fotkou a včera tam už mravce neboli. múdrejší ustúpi :)
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 4.6.2017
61.114: viete mi skopírovať tu jednu moju múdru radu?  uľahčím vám to, tá najmúdrejšia bola, že odporúčania treba brať s rezervou, lebo vždy to môže písať niekto kto to predáva a bude ponúkať len to, iné haniť. táto rada sa vám nepáčila, že?... celý příspěvek >
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 4.6.2017
61.114: už sa začíname motať a zavzdušňovať? tak vám prajem zajtra príjemný deň, plnú predajňu a veselý pohľad na predajnosť jednotlivých modelov :)
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 4.6.2017
61.114: pýtal som sa, kde doteraz ste chválili a odporúčali stroj, ktorý nepredávate a nie že mi to napíšete teraz. kde ste odporúčali a chváli vyššie triedy hq? nikde! :)  viem, ležím vám v žalúdku odkedy som napísal, že mi chcel predavač... celý příspěvek >
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 4.6.2017
61.114: som rád, že ste ma konečne pochopili, lebo už som mal o vás vážne obavy, že to bude nad vaše sily. jednoducho predávať určité značky, práve tie odporúčať a žiadne iné a na druhé nadávať, je podľa mňa neetické.  áno?! viete oceniť iné... celý příspěvek >
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 4.6.2017
61.114: ukážte prstom na niekoho, kto tu radí a nevie o tom nič, lebo ja vidím len príspevky, ktoré sa týkajú konkrétnych skúseností ľudí. už minule som vám to vysvetľoval a nepochopili ste, tak dnes nedávam tomu väčšiu šancu.  to je práve... celý příspěvek >
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 4.6.2017
101.160: Potreboval som strunu, 3-cipý nôž a sviečku, tak som musel pobehať predajne, tak viem že boli prázdne! :D (sviečku nemám stále) ale to som bral ako pozitívum! máte vešteckú guľu, že viete čo by som si kúpil? aké bude zajtra počasie, keď už... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika