Příspěvky uživatele - 67.176

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mrkev, 18.8.2017 Obsahuje fotku
ale to ešte minulý rok, dal som ju susede, odvtedy sa na mňa šibalsky usmieva 
Hrušně, 18.8.2017 Obsahuje fotku
dnes vyzerá tá potvora takto. tuší niekto aká je to odroda? to som sadil ešte ked som bol mladý a hlúpy... :)
Slivoň Amers, 17.8.2017
prečo sa tak spomína často monília pri slivkách? postrek je neúčinný alebo to nechcete striekať a preferujete slivky, ktoré na to trpia menej? 
Předčasné modrání švestek a následný opad plodu, 16.8.2017
sused v nedeľu spomínal v kostole, keď som sa mu sťažoval, že jedinú hrušku, ktorá tento rok prvykrát zarodila, mi zase hryzce zničili, že jemu opadávajú slivky, ktoré zmodrejú a opadnú. vraj postrek robil na jar, ale viac neviem, lebo sa babky na... celý příspěvek >
Nemocný kmen jabloně, 2.8.2017
p. Vyslouzil, dakujem. necham to teda tak a uvidim co to urobi. 
Nemocný kmen jabloně, 2.8.2017 Obsahuje fotku
prosím vás, ako ošetriť tú ranu? na jar zasadené, odroda rubín, dva konkurenčné terminály, jeden som dal preč. potom prišiel mráz. kôra je puknutá okolo rany a nad ranou také niečo ako na foto. vyčistiť to do zdravého dreva a zatrieť voskom, či čo s... celý příspěvek >
Hrušně, 2.8.2017 Obsahuje fotku
budem ju volať "bunnyho himalaja", lebo netuším už čo mi tam rastie. snáď to bude vačšie, lebo na veľkosti záleží! :D
Co může být příčinou hnití cibule, 30.7.2017
minulý rok nám cibuľa zhnila v krčku, zvyšok vnate bol zelený. na fóre mi napísali, že je to pleseň. cibuľu som vybral, dal vysušiť (na suché miesto pod strechu) a vydržala až do jari!!! absolútne nehnila. mám odrodu "sturon" cca 20 kg. ostatným... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 2.7.2017 Obsahuje fotku
velmi pekne vám obom ďakujem, tú slivku (terminál) skrátim tak nejako ako na foto 1. na foto 2 je ceresna, mam povazovať ten spodny letorast ako konkurent a dat ho prec? ide v rovnakom smere ako kostrovy, len pod zlym uhlom. na foto 3 je ringlota.... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 1.7.2017
mám pár zákerných otázok. 1) na jar vysadená slivka (špičiak) a prišiel mráz, nevyhnala letorasty na kostrové konáre, ale len jeden terminál. je asi 40 cm dlhý. mám to nechať tak a na jar zakrátiť s tým, že kostrové konáre urobím z toho nového... celý příspěvek >
Plevel z ebay, 1.7.2017
p. Jana, tie fotky rastliny poslite na mail predajcu s tým, že ide o dany druh buriny a ze mu date zly feedback, resp. budete kontaktovat ebay. sice neslo zrejme o velku sumu, ale ten pocit, ze vas niekto oklamal je viac a za mail to stojí. 
Hrušen neprospíva - poraďte, 24.6.2017
hm... a ten "vidlák" je v pohode? nemala by byť len jedna časť kmeňa? som z toho jeleň už. mne takto nerastli stromčeky a ked som odstránil trávu okolo kmenov, zacal hnojit, kyprit a riadne to ostrihal, tak len sa cudujem ako to rastie... 
Stromky umírají, 17.6.2017
u mňa sa takto prejavovalo, keď boli korene zožraté hryzcami, tak stromček postupne zhora vysýchal a nad zemou ešte rašil a boli tam listy. skúste s nimi trocho pokývať resp. trochu povytiahnúť (jemne), či to pôjde ľahko. ine ma nenapadá. 
Jak na mravence a mšice, 9.6.2017
prášok do pečiva, soda, cukor nepomáha. myslel som, že áno, ale boli len ukrytí. kedysi sme používali ocot a poliať mravenisko, ale ku koreňom stromu sa to bojím dať (neviem čo by to urobilo). 
Zloutne mi cesnek, 9.6.2017
Mimmo, dakujem. nebudem teda vytvárať paniku. bol som vytrhnúť jeden, cibuľa je menšia ako vaša, ale vyzerá ok. 
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika