Příspěvky uživatele - 67.176

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar 420 horuca lista, 21.5.2017
už ideme urážať? :) ináč písal tiež, že má skúsenosti aj s inou pílou a tá pred tým to nerobila, teda nejaký iný argument prečo tá lišta páli :) včera som pílil jaseň, menší priemer ale podstatne viac rezov, vyrezával som stoličku z guľatiny (smrek),... celý příspěvek >
Dolmar 420 horuca lista, 21.5.2017
FO: po 10 rezoch sa nedá dotknúť lišty, ktorá píla ma ešte takú vlastnosť? :) teda keď máte také informácie, aby som sa tým značkám v budúcnosti vyhol! :D už som sa raz popálil s krovinorezom dolmar :) 
Dolmar 420 horuca lista, 21.5.2017
FO: písal, že urobil 10 rezov na 25 cm dreve, to snáď by mala s hrdosťou zvládnuť aj čínska píla, pre toľko vychvaľovaný dolmar to musí byť hračka :)  tiež píše, že sa mu uvoľňuje reťaž, to bude asi nízkym tlakom vzduchu, či? :) 
Dolmar 420 horuca lista, 21.5.2017
áno, keď je stroj v záruke, tak treba s ním bežať do servisu, lebo veľa "zásahov" neskôr servis vyhodnotí ako neoprávnený a záruku neuzná!!! dáva tam olej priamo výrobcu a ten robí problém, tak nevidím dôvod aby s prakticky novou pílou robil... celý příspěvek >
Nemoc listů, 21.5.2017
Petr: ďakujem, už to študujem. presne takú zverinu som našiel na jednom liste! :D 
Nemoc listů, 21.5.2017 Obsahuje fotku
prosím vás, aký živočích (choroba) mi ničí listy na slivke hanita a ako to ošetriť (zasadená na jar)? lepiace pásiky na kmeň alebo postrek nejaký? ďakujem. 
Kvitnú jablone, 21.5.2017 Obsahuje fotku
u "pána bunnyho" to vyzerá super! v zime sa môžeme sánkovať, lyžovať a staviame snehuliakov! :)  ale teraz vážne, jablone začnú kvitnúť tento týždeň, momentálne je stav ako na fotkách. 1. foto james grieve red (zasadená túto jar, kvety otrhám... celý příspěvek >
Dolmar 420 horuca lista, 21.5.2017
keď je píla v záruke, tak ju reklamujte. nevidím dôvod na experimenty s olejom a pod. 
Dolmar 420 horuca lista, 19.5.2017
reťaz nemáte náhodou príliš "našpanovanú"? 
Mráz, 11.5.2017
Jiři: dakujem pekne, tak je to všetko "brown metallic spring edition". nevadí, aspoň nebudem musieť oberať, ešte by som si nohu zlomil alebo z rebríka spadol :) 
Mráz, 11.5.2017 Obsahuje fotku
prosim vás, tie kvety čerešne sú v pohode alebo už v nebíčku? 
Jaký kvalitní, výkonný křovinořez?, 10.5.2017
41.27: prosím vás, tých 2500 m2 sekáte so strunou alebo 3-cipý nôž, prípadne niečo iné? pýtam sa preto, lebo mám 1,6 kW motor a mne to strunou nepríde ideálne ani náhodou (pri prerastenej tráve) na takú plochu. 
Rozkvétání slivoní, 10.5.2017
Petr: nie, nie :) ja to beriem tak, že mi chcete (nie len vy) poradiť a keď niečo nevyjde, tak za to už nikto nemôže. :) 
Jaký kvalitní, výkonný křovinořez?, 10.5.2017
199.75: 45 min cca trvá jedna nádržka, po ktorej už horúci krovinorez nenaštartujem, teda 3-4 nádržky sú sen! chybné je vraj zapaľovanie, lebo tento typ mal s tým problémy, čo samozrejme nikto nespomenul, keď ho tu chválili :) žacia hlava tam je... celý příspěvek >
Rozkvétání slivoní, 10.5.2017
Petr: tak ja mám byť pokusný králik, aby potom zvyšok sveta vedel, čo sa dá pestovať v "himalájach"? idem do toho!    skúsim aj Opál na jar zasadiť. Admirál by som veľmi chcel, ale musím byť reálny, u mňa to asi nepôjde a chcem to robiť... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika