Příspěvky uživatele - 79.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ochrana proti srnkám, 21.9.2015
pachový ohradník je fajn, ale daleko od lidského obydlí. aplikovali jsme ho na chatě a museli jsme odjet a modlit se, aby sousedé nepřijeli. Je určen spíše na okraj lesa sousedící se silnicí. K domu nedoporučuji.
Kalifornské žížaly doma, 15.6.2011
Mám kompostér doma v paneláku. Jediné, co občas trochu smrdí- když ho nechám zavřený nevětraný. Při otevřeném rychleji vysychá, ale nesmrdí mi doma nic (schnou mi doma i pokojové kytky, co potom chudáci žížalky). Kompost voní po lesní půdě. Problém... celý příspěvek >
Zasilková zahranictví, 27.4.2010
Naprosto spokojená jsem byla s internetovým obchodem zahradni-rostlinky.cz. Došlo všechno co jsem si objednala, pečlivě zabalené, krásně zakořeněné. Rostlinky už jsou čtrnáct dní v zemi a žijou.
Jak prakticky na kompostování?, 29.10.2008
Kompost asi založím na jaře, teď se sháním po nějakých radách po internetu, které se mi doposavad zdají moc teoretické. Chci se zeptat polopaticky, jak na to? Jaký by měl mít kompost tvar, velikost, počet komor? Přehazování / překopávání... celý příspěvek >
hlíva na pilinách z jehličnanů, 24.10.2008
Hlívu na špalíčcích jsem naočkovala podle návodu do dvou březových polínek v červenci, koncem září jsem jedno vsadili do zahrady (neplodí, málo proroslé?), druhé necháváme ještě prorůstat v igelitovém pytli v teple. Polínka krásně obrostla bílou... celý příspěvek >
Plašič na špačky a jiné ptáky, 22.10.2008
Moje babička měla plašení na dálkové ovládání. Měla střapce z alobalu (CD ještě tehdy nebyla) a k nim dlouhé špagátky normálně na chalupě do okna. Když viděla ptáka, zatahala za provázek. Moje babička vůbec měla samé "praktické" zlepšováky, třebas... celý příspěvek >
Gabrovská nebo Lepotica?, 22.10.2008
děkuji za informaci. protože budu mít jen jeden strom, není pro mě až tak důležité jestli je ranná nebo pozdní. Chuť ovšem rozhodující je. Asi risknu tu Gabrovskou. díky i za radu u třešní
Gabrovská nebo Lepotica?, 21.10.2008
Vybírám švestku a z nabídky Sempra (vybírám tam, protože mají podrobné popisy) se mi zamlouvala Gabrovská a Čačadská lepotica. Můžete poradit, která je lepší. V sempře nemají všechny švestky, tak třeba nevím jak je na tom tophit, katinka, jojo...... celý příspěvek >
Rozdíl mezi švestkou a slívou, 14.9.2008
Oprava,  240 mnm
Poraďte odrůdu, 14.9.2008
Poraďte prosím nejvhodnější odrůdu meruňky a podnože - prosím jen běžně dostupné odrůdy. Vodochody, 240 mnm, jílovitá půda, asi kyselejší (ještě neověřeno) spodní voda hluboko. Chci stromek do svahu pod opěrnou zeď o výšce 150 cm, tedy nějaký... celý příspěvek >
Rozdíl mezi švestkou a slívou, 14.9.2008
Prosím poraďte mi, vysvětlete mi, jaký je rozdíl mezi švestou a slívou, co to je pološvestka. Vím, jak vypadá ringle a mirabelka, ale švestku a slívu jsem považovala za synonyma. A když už budete v tom razení, poradťe kterou si zasadit ve... celý příspěvek >
opylení třešně, 10.9.2008
Potřebuji poradit, může se třešeň opylit višní? Chci si zasadit třešeň, ale široko daleko žádná není. Višní habaděj. Stejně tak by mě zajímalo, jestli se meruńka opylí švestkou a naopak.
houby z lesa na zahradě, 22.6.2008
kozáky asi jdou, už jsem četla jinde že se to povedlo. u hřibů je potřeba symbióza s kořeny smrčků a podhoubí prý roste třeba 50 let, než začne plodit. daniela
jak postavit foliovník?, 22.6.2008
Dobrý den. Poradí někdo jaká je nejlepší folie?¨ Máme kostru foliáčku koupenou s pozemkem, je to stará korba nákladního auta, značně křivá. který materiál má dobré vlastnosti, snadno se spojuje a vydrží? Daniela
Zakládání živého plotu - ale z čeho?, 22.6.2008
napadlo nás udělat si živý plot z bambusu. Máte ho někdo? měly by být mrazuvzdorné (některé). překvapila mě ale nemile cena prodávaných rostlin.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika