Příspěvky uživatele - 79.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Blecha ze zahrady do bytu?, 22.6.2008
Venkovní kočka prý vždycky znova chytne blechy. Jsou i v pelechu, tak je třeba pelech pravidleně čistit, měnit (prát) hadry, nebo co tam má. Proti blechám je prý dobrý ten obojek, ale na kočkách vypadý dost neesteticky, taky se dělá nějaký přípravek,... celý příspěvek >
Slimáci, 22.6.2008
Dobrý den. Uvažuji o tomtéž, zajímaly by mě podrobnosti chovu těch kachniček, to je asi nad rámec této diskuse. pro začátek: jak máte velkou zahradu? kachničky máte puštěné celý den, nebo jen občas? Máte záhonky ještě nějak specielně oplocené prot... celý příspěvek >
Slimáci - super výkrm kachen, 9.6.2008
Tak jsem včera po dešti poprvé nabodávala slimáky na bodec, uliťáky jsem pak zabíjela kamenem, ale když jsem viděla, jaká invaze se chystá ze sousedovy neposekané zahrady, padlo na mě zoufalství. Asi si dám kolem celé zahrady tu plechovou ohrádku.
Slimáci, 4.6.2008
Feramol mi slušně účinkuje. Mám zatím jen jeden malý záhoneček (stavba), takže mi nevadí ho hustě a často zasypávat, ale nedovedu si představit, že bych to dělala po celé zahradě. Je to docela drahé. Uvažuji o těch kačenkách.
Slimáci a kachny, 4.6.2008
Indický běžec: Co to potřebuje k životu a nesežere to tu zeleninu samo? Nezničí to zahradu slepice? Nerada bych měla jen udusanou hlínu. Je z toho nějaký další užitek (mas, vejce)? Daniela.
Meduňka, 2.6.2008
Meduňka mi krásně roste ve větším truhlíku na balkóně, opravdu roste jak blázen, stejně jako máta. Netrhám jen lístky, stříhám celé stonky. Dělám si čaj na spaní, ale možná bych zkusila to víno nebo možná i naložit do něčeho tvrdšího? Problém mám s... celý příspěvek >
Plíseň na hrachu?, 2.6.2008
Přesně to samé se mi stalo, když jsem zkušelůa hrášek na balkóně v truhlíku. Nevím co s tím, vyhodila jsem to, zkouším na zahradě. Daniela
mravenci v zahrade, 2.6.2008
Mám také v zahradě mravence, dokonce různé druhy. Už jsem se dočetla, že roznáší mšice a žerou úrodu, nehodlám jim to tolerovat. Zatím jsem četla nějaké rady jak je likvidovat chemicky, vařící vodou, jedlou sodou, hormonálně, jablkem - zajímalo by... celý příspěvek >
kůra na záhonech, 2.6.2008
Vaniš - to jako ten na praní???
okurky nakládačky - pěstování vertikulárně, 24.4.2008
Dobrý den, velikost (lépe řečeno malost) zahrádky mne donutila k pěstování okurek jiným způsobem. Pokud máte šikovného muže nebo si sama dokážete vyrobit konstrukci, můžete okurky pěstovat i vertikálně. Já jsem použila rám od staré branky s plotovým... celý příspěvek >
Pestovanie fuchsie, 21.4.2008
Mám vynikající zkušenost s uchováváním fuchsií přes zimu v zemi. Na podzim fuchsie vyjmu z květináče, výhonky zkrátím na 10 - 15 cm a zabalím do starých hadrů. Vykopu jámu 15 - 20 cm hlubokou, do ní zabalené rostliny vložím a zahrnu zemí. Na jaře... celý příspěvek >
Doset či vykopat a založit nový?, 7.8.2007
Dobrý den. Máme od jara založený trávník na zatravněné terase a bohužel převládá vámi zmiňovaná Ježatka. Teď řešíme, zda Ježatku vytrhat a holá místa dorovnat a doset  nebo kompletně zahrádku /60 m2/ překopat a založit trávník nový. Děkuji za... celý příspěvek >
postřik broskvoní proti kadeřavosti, 26.2.2007
Stříkám v únoru 1 x Sulkou nebo Kuprikolem (každý rok střídám). Cca za 14 dní opakuji postřik Syllitem. I pod Šumavou jsou výsledky výborné. (Vzhledem ke klimatickým podmínkám sázím jen odolnější druhy - např. Red Heaven. Na kadeřavost je však... celý příspěvek >
Jaký živý plot?, 5.8.2006
Dobrý den, prosím o radu, jsem zahradník začátečník a chtěla bych vysadit živý plot,aby byl stale zelený, nesmí být jedovatý(máme psa), výška cca 2m,rychlý růst. Děkuji za rady.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika