Příspěvky uživatele - 210.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Škůdce, 26.5.2009
poslední postřik byl prováděn i po vyrašení, na listy. Postřik byl však dávkován dle návodu.
Zúrodnění písčité půdy, 28.4.2009
Ale všechno ostatní ukazuje písčitou půdu, hlavně tak vypadá, myslím, že tohle je také malým vázáním vody a nebo to prostě blbě kropim. Já to pak přesně odpozoruju.
Zúrodnění písčité půdy, 28.4.2009
Díky za reakci Takovej nepravidelnej tlustej váleček uhnětu, ale snadno se to rozpadá (není to úplnej písek, ale nic moc), tak 20 čísel pod povrchem už je písek, který se ani uhnětat nedá. Ve skleníku je tenhle písek v podstatě všude, přidal jsem... celý příspěvek >
euphorbia pryšec, 5.11.2008
dobrý mám tento pryšec vysoký již 1,20 m. Začíná se mi kácet, jak se tyto pokojové květiny chrání - jakou potřebují oporu, aby se nezkácely?? dala jsem ho do většího květináče, ale stejně se káci, asi o něj přijdu. děkuji
Opadávání korejské jedle, 11.10.2008
Mám korejskou jedli už 4 roky, je krásně rostlá, šišky má teď třetím rokem ale od kone léta mi začly žlountnout a opadávat konce větví. Je potřeba jedli přihnojovat? Děkují za radu
Oleo-Mac MAX 53 VBD, 8.10.2008
Nemáte prosím zkušenosti s touto sekačkou? Silně o ni uvažuji ale zajímalo by mě také jestli má na klikové hřídeli ložiska. Děkuji
Paprika - choroba nebo škůdce?, 19.8.2008
tež se nam stal tento problem i u mé matky jen by jsme chtěli poradit jestli někdo muže jestli musíme ve skleníku vyměnit všechnu pudu nebo co se zeminou velice nas mrzi že jsme přišli o celou urodu a to jsme měli take sazenice ze 3 zdroju děkujeme... celý příspěvek >
vinný ocet, 17.8.2008
na jablečný už mám recept, ale vinný nikde nemůžu najít.  Vyrábí se z vinného moštu nebo z vilisovaných hroznů, které se zalijí vodou?? Díky předem za info na verinet@seznam.cz
Ibišek, Waigela - okrasný keř, 2.6.2008
Koupila jsem si úplně stejné v Tescu. Hned jsem je zasadila (bez namočení do vody), zastříhla a teď po měsíci jsou krásně zalistěné a houstnou. Nic se jim nestane. Zasaďte je a uvidíte, že se chytí. Mnoho úspěchů ;-) Petra
japonská vrba, 17.5.2008
Dobrý den, mohu také poprosit o radu. Koupila jsem si tuto vrbičku (Hakuro-nishiki), zasadila na slunné místo i s velkým balem, prolila vodou a asi po 14 dnech mi začínají usychat konečky lístků a větviček. Tak jsem ji asi o 1/3 zastříhla. Máme... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - pěstování, 19.4.2008
Rozmnožování keřů kanadské borůvky je pro mě velkou neznámou, protože se mi dosud borůvky nepodařilo rozmnožit. Skoušel jsem hřížení, pěstování z jednoletých výhonů i starších, včetně stimulátoru růstu. Zatím bez úspěchu. Kdo mi poradí a má zkušenost... celý příspěvek >
Vrba, 3.4.2008
Děkuji za radu. Omladil mě jinačí vrbou (ta naše je ještě mladičká... jako já :-) Jinak rostliny, keře a stromečky je můj koníček, tak ho k tomu raději nepouštím ;-)
Vrba, 3.4.2008
Dobrý den, mohu vrbu zastřihnout již teď v počátku dubna? Nebo mám počkat až po "zmrzlých"? Děkuji za radu. Petra K.
Durman přesazování, 27.8.2007
Prosím o radu, kdy je nejvhodnější přesadit durman do většího květináče. Myslíte, že to muhu udělat již nyní na podzim, než ho odnesu domů do sklepa? Nebo raději na jaře, než ho umístím na jeho stanoviště? Děkuji za radu
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika