Příspěvky uživatele - 56.75

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moravská Jadernička - opad, 8.9.2020
Přesně stejné zkušenosti mám já.Včetně toho sklízení po Václavavu.Pamatuji si to tak protože sv. Václav byl patron u nás a byly hody.
Moravská Jadernička - opad, 6.9.2020
Jak jsem uvedl, jeví se mi, že do zralosti jim moc nechybí a po uložení by asi dozrály úplně.  Jen bych dodal, že v její okolí mám dalších pět jabloní-Rajku, Melodii James grive, Bohemii Lunu, Angold. Ty neopadávají.Po sklizni vydrží ve... celý příspěvek >
Moravská Jadernička - opad, 6.9.2020
Ve školce bylo uvedeno, že podnoží je jadernička, pěstuji ve450m.n.m. asi 20km od Zlína. Jelikož po prvním roce bylo hodně sněhu, ohryzali mi ji v koruně úplně zajíci založil jsem novou.Nyní je výška celeho stromu 2,5-3m koruna je rozložitá, půda je... celý příspěvek >
Moravská Jadernička - opad, 1.9.2020
Před osmi lety jsem koupil ve školce Moravkou jaderničku. Vloni začala rodit, stromek měl plno plodů.Bohužel koncem srpna vše spadlo na zem. Letos to samé. Z mého dětství jsem měl dojem, že jsme je trhali až koncem září a jablíčka vydržela ... celý příspěvek >
Řez švestek-peckovin článek v zahrádkáři, 5.4.2019
Dosud jsem měl informace, že se má stříhat až za tepla a až raší případně v listu.Také že řez má být na čípek. V zahrádkaři březen píšou že se má řezat brzy před rašením a na větevní kroužek. Mohli by mi zde na diskuzi přítomní odborníci... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 29.3.2019
Vážený pane Vysloužil, případně další odborníci. Mám sádek již 30 let, přesto se považuji vyloženě za amatérá a člověka majícího rád přírodu. Pěstuji převážně jabloně.Jen malo švestky. Můj dotaz se týká právě ŠVESTEK. Léta jsem četl v literatuře... celý příspěvek >
Opatření v sadu proti suchu, 13.10.2018
Já sice nejsem zváštní odborník, ale jinou možnost než zavlažování nevidím. Jak již někdo výše uváděl -vrtaná studnay a čerpadlo. (dost drahý špás) Já dost věřím podnoži A2,ale může to byt také roubovaní na plaňku. Ovšem moje zkušenost může být... celý příspěvek >
Očkování, 6.9.2018
Prosím všechny o radu. Krucinál roubování jádrovin mám bez problémů.Roubuji je již 15 let. Ale peckoviny jsou pro mne problém.Očkoval jsem višeň, tam jsem byl v podstatě uspěšný- ne 100%  vždy. Ale mnohokrát jsem se pokoušel roubovat... celý příspěvek >
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 28.8.2018
Na základě informací v literatůře ačasopisech, kde velmi chválí vlastnosti švestky Hanita. Tak jsem začal uvažovat její pořízení. Ale pak jsem se sešel se svým kamarádem a ten jí několik let má a zas tak nadšen nebyl. Hlavně si stěžoval, že má měkké... celý příspěvek >
Švestka, 28.8.2016
Prosím o radu. švestka HANITA :začaly ji v létě světlat listy svinuly se jsou v nich dírky (po prohlídce jsem žádné škudce nenašel).Houfně začaly listy opadávat. Jak uvádím listy jsou celé světle zelené..Co se přihodilo, ale HLAVNĚ CO S TÍM DĚLAT ČÍM... celý příspěvek >
Roubování, 21.8.2016
To co píše Mimmo, je fakt, který se dá jasně dokázat fyzikou(tu jsem vyučoval) takže zákonitost fyziky nelze vyvrátit.I text který toto o par přispěvků výše je správný.
Roubování, 21.8.2016
Mám dobré ověřené zkušenosti s terpentýnovým olejem.Něčím udělam do ztuhlého vosku(třeba šroubovákem) žlábek a tam cvrngnu trochu toho oleje.Je to po dvou třech dnech pak dlouhodobě vláčné. Mám zkoušený i líh zvláční také, ale nepusobí tak dlouho... celý příspěvek >
Moravská jadernička, 17.8.2016
Prosil bych zda mi může někdo poradit. Zasadil jsem M.J. ale nikde jsem nenašel termin sklizňové zralosti, ani do kdy vydrží ve sklepě. Všude píšou jen o vlastnostech, ale tento údaj jsem v literatuře která se mi dostala do ruk nenašel.A můžu... celý příspěvek >
Šeřík množení řízky, 11.5.2016
vážení jako kluk jsem potřeboval vykolíkovat směr.Tak jsem nalámal klucky z šeříku a zastrkal do země.Ty pak zakořenily a rostly. Ovšem za 60 let jsem zapomněl v kterém měsíci jsem to dělal a ani již nevím jak starý výrustek jsem použil. Mohl by... celý příspěvek >
Očkování, 29.4.2016
Ano to chápu, uvažuji o očkování v srpnu.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika