Příspěvky uživatele - 29.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mazání hřídele u křovinořezu OM, 3.11.2008
To Jirka.Ak chceš namazať hnaciu hriadel uhlovej prevodovky musíš vytočit najprv šroub ktorý je na uhl.prevodke a precháda do nosnej trubky.Je to imbus.Potom možu byť na uhl.prevodke ešte zo strany krytu kotúča dalšie dva ktoré svierajú... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 27.9.2008
Diskuse o ničem. Mám servis se zaměřením na zahradní techniku. Tvrdím, že za 50 procent závad si může uživatel. Raději si nechte dřevo pořezat, ono to vyjde levněji. Někteří zákazníci opravdu nemají cit pro techniku. Pokud řežu tupým řetězem, z... celý příspěvek >
sekačka Toro 55 cm s mulčováním a její ucpávání, 27.9.2008
Rada velice jednoduchá, sekačka má malé otáčky. Po seřízení na 3000 ot/min bude závada odstraněna.
I toto je Mountfield, 23.8.2008
Re: Bazénové schůdky Záruka se nevztahuje na případnou korozi ocelových trubek. v návodu je to jasně popsáno. To že dědek je pacient a nepřečetl si návod jako 90 procent všech Čechů, je věc druhá. V návodu je vše jasně popsáno. Pokud... celý příspěvek >
I toto je Mountfield - co se v Mountfieldu vyplatí?, 3.8.2008
Dobrý den.Nechci hájit firmu M ale co se techniky jedná je potřeba si pořádně vybrat a hlavně rozmyslet na co tu techniku budu používat pokud si koupím na 2000m2 sekačku na prodlužovák nemužu počítat stím že ten stroj to přežije.Pokud si... celý příspěvek >
Honda Vs. Briggs, 7.5.2008
Také opravuji sekačky, Honda a Briggs jsou rozdáíl jako auta Honda a Ford. Honda nedělá tolik modelů a nedělá užitková auta.  Ale obě značky umí, Z oprav mám lepší zkušenost s Briggsem. Honda nemá rozvod SV stará... celý příspěvek >
Motorová sekačka Al-ko BR520 Silver, 21.4.2008
Dobrý den, jak to tady celý pročítám, zjišťuji, že se občas leccos nepochopí. Tzv. magické slůvko INZERCE je v MF Dnes úmyslně, testy neprovádí MF DNES, nýbrž společnost itest a ta si bohu žel musí za celostránku v MF zaplatit - proto je to označené... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 14.4.2008
Dobrý den, nevím jak u Vás, ale já dostala na sekerku a na hrabičky záruku 10 let (u Mountfielda).
thuje reznutí, 23.3.2008
U thůjí bývá problém reznutí v tom, že jejich hlavní kmeny se zezdola větví. Proto při nákupu thůjí raději koukám právě na kmínek!!
Duby - názvosloví, 23.3.2008
Dub letní - jeden terminální pupen na letorostu(na špičce větvičky), dub zimní - více terminálních pupenů na letorostu
stříhání tůjí, 23.3.2008
Dobrý den, thuje střihám na jaře. Snažím se, aby se tolik od hlavního kmene nevětvily - později zevnitř "rezavějí". Co se týče střihu, záleží na Vás kde a v jakém množství. Jen jedna poznámka - střihám trochu za výhonem směřujícím... celý příspěvek >
přesazení stromku z lesa, 9.3.2008
Sám jsem borovici přesazoval, byla asi 1,25m vysoká. s kořenovým balem jsem si dal záležet a proto se nenaskytl žádný problém. Jinak v lese sice je to strom vysoko rostoucí, ale pokud mu dáte prostor, jeho habitus se rozšíří, jedině počítat s větší... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 27.2.2008
S tím souhlasím tenisky vyrobené v číně jsou kvalitní, prodávají je přece všechny značkové prodejny. Nebo TY chodíš bos???
I toto je Mountfield, 27.2.2008
Vaši reportáž jsem v televizi viděl. Toto čerpadlo mám také a jsem sním spokojen používám ho na čistou vodu a nenechávám ho trvale ponořené pokud ho déle nepoužívám jak mě prodejce informoval. Možná jste měl smůlu na špatně vyškoleného prodavače. Do... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 26.2.2008
No tak nevím, ale jak to tady čtu tak mi připadá, že všichni píšící jsou konkurence Mountfieldu a závidí jí úspěch. Pokud budu používat selský rozum a vezmu si jak dlouho je firma na trhu tak mi vychází že 99% zákazníků musí být spokojeno s výrobky i... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika