Příspěvky uživatele - 29.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kosačka, montáž ručného plynu, 25.2.2008
Je zbytočné vadit sa z niekým kto tvrdohlavo tvrdí stále to svoje. A tabulka? Takých vám pošlem 100 a sú na nič. Udaje sú iba orientačné. Ja vychádzam z praxe a z možnosti merania obrátok pri zatažení stroja na servisnom stojane. Ale týmto už končím... celý příspěvek >
Kosačka, montáž ručného plynu, 25.2.2008
Pre Host xxx.xxx.4.243 (?), 25.2.2008 8:39. To čo som napísal za tým si stojím. Zasa ste napísal nezmysel. Ak má motor otáčky 3500 tak či sú aj na noži? Musím sa smiať. Nemáte ani paru o tom čo hovoríte a o technickom prevedení týchto strojov.... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 7.1.2008
Ono se to asi stalo samo že... nic jsem s tím nedělal...
Oleo Mac 951, 1.9.2007
Rád bych zareagoval na váš dotaz 'pila nejde nastartovat'. V první řadě jste mel vyzkoušet jinou svíčku stejných hodnot. Pokud by ani toto nepomohlo je na ředě vyzkoušení za je funkční zaplování. Toje vyndat svíčku zapnout zapelování, dát svíčku do... celý příspěvek >
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 7.12.2006 Obsahuje fotku
Nejčastěji se zanese olejový filtr nebo ta malá dírka, kterou olej teče z nádrže do filtru. Čerpadlo je jinak téměř nezničitelné, viděl jsem jednou akorát poškozené ozubení osy čerpadla, ale ta stojí jen 200,-. Já jím mám od roku 96, jednou jsem jí... celý příspěvek >
ať mi ukáže Mountfield..., 7.12.2006
Než někoho začneš osočovat tak si nejdřív prověř informace. www.deere.com Jsou to naprosto stejné pily jako Oleo-Mac, jen v jiné barvě.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika