Motorová sekačka Al-ko BR520 Silver



host - 29.2 (?)
21.4.2008 15:20

Dobrý den, jak to tady celý pročítám, zjišťuji, že se občas leccos nepochopí. Tzv. magické slůvko INZERCE je v MF Dnes úmyslně, testy neprovádí MF DNES, nýbrž společnost itest a ta si bohu žel musí za celostránku v MF zaplatit - proto je to označené jako inzerce. A na Vámi uvedených Web stránkách jsem pouze nalezl test sekaček a jestli myslíte tu reklamu v levé části, tak tu chápu tak, aby byl test vyvážen tzn. že tam je reklama snad všech zúčastněných zástupců testovaných mašinek.

Honza K.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
               
andy.wise - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (585) - 220.253 (?), 21.4.2008 14:39
2 M.V. S tím testem máte pravdu. Nicméně, dnes mi prodejce sekaček ukazoval ten list Dnes s testem od itestu a na začátku vpravo nahoře je asi šstkou písmem napsáno magické slůvko inzerce, já sám jsem si ho nevšiml. Pokud si chcete udělat obrázek o firmě itest, která testy dělá, tak si klikněte na tento odkaz s reklamami, pardon testy, na sekačky. http://www.itest.cz/zahradni_technika/zahradni_technika.htm. Myslím, že to hovoří za vše.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 29.2 (?), 21.4.2008 15:20

Dobrý den, jak to tady celý pročítám, zjišťuji, že se občas leccos nepochopí. Tzv. magické slůvko INZERCE je v MF Dnes úmyslně, testy neprovádí MF DNES, nýbrž společnost itest a ta si bohu žel musí za celostránku v MF zaplatit - proto je to označené jako inzerce. A na Vámi uvedených Web stránkách jsem pouze nalezl test sekaček a jestli myslíte tu reklamu v levé části, tak tu chápu tak, aby byl test vyvážen tzn. že tam je reklama snad všech zúčastněných zástupců testovaných mašinek.

Honza K.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
andy.wise - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (585) - 164.183 (?), 21.4.2008 22:11

citece:"jestli myslíte tu reklamu v levé části, tak tu chápu tak, aby byl test vyvážen tzn. že tam je reklama snad všech zúčastněných zástupců testovaných mašinek."

Potíž je již s nazvem itest, který je, samozřejmě zcela nezjištně, snadno zaměnitelný s idnes test. Pod slovem inzerce lze prezentovat jakýsi test, který může napovědět o kvalitách inzerovaných sekaček, nebo reklamu, která pod rouškou testu nabízí sekačky. Po přečtení testu, kde se matlá páté přes deváté, mám jasno.

Já tedy reklamu na testované výrobky na stejné stránce chápu od jaktěživa tak, že jasné, od koho se "recenzent" nechal "vojet."

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 121.106 (?), 23.4.2008 7:52

Ten test v MF jsem také četl, protože jsem sekačku také vybíral, i když v té době už jsem měl objednanou Stigu Turbo 53 S. Že je to inzerce mi došlo, jakmile jsem viděl,  že testu se účastní a vítězí v něm i Mountfieldová sekačka. Nápis INZERCE nahoře moji domněnku potvrdil. Mountfield je v tomhle druhu reklamního ojebávání expert, navíc svoji reklamní stránku má v MF každý týden, jen v jiné formě (smyšlené výpovědi nadšených zákazníků Mountfieldu) než byl tenhle test.

Ten test je prostě jen zaplacenou inzercí Mountfieldu s odkazem na rádobyregulérní ITEST. Čímž netvrdím, že celý obsah je lež, jen vítěz byl naplánovaný už dopředu.

U Mountfieldu bych si nikdy nic nekoupil už jenom z toho důvodu, jakou vede reklamní kampaň. Buhužel spousta lidí na to slyší. O konečné výhodnosti nákupů v Mountfieldu by se dalo hodně polemizovat, ale to bych nechal na skutečných zákaznících, já o tom vím své jen z doslechu.

Kontrolní otázka na závěr: Kdo z vás nečekal, že kolo štěstí letos Mountfield "nečekaně"prodlouží ještě o pár týdnů?  Přiznejte se!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 40.108 (?), 21.4.2008 19:43

Ano přesně jak píšeš, taky jsme měli doma po vybaleni šok, že SILVER sekačka kterou jsme po celé dva měsíce neviděli nikde (ani na netu) v jiné barvě, než v SILVER! Nakonec po vybalení vlastně silver vůbec nebyla, jinými slovy, plechové tělo kolem nože nebylo stříbrné ale černé! Údajně celá várka přišla překvapivě takto v černé barvě, zbytek zůstál stříbrný, teda alespoň kola, kryt motoru, koš a trubky kolem. Každopádně jsme tu černou nakonec rozdýchaly, zelená nebo červená by šla z domu! Černá je ale neutrál, alespoň u nás doma.

Ten start je ale famózně jednoduchý! Ještě jsem nic podobného neviděl, dokonce není třeba při startu přepínat na zajíce(jak to píšou v manuálu), stačí želva. Na tu sadu na odsání oleje se poptám, určitě něco takového koupím, sekačku obracet či naklánět nehodlám. Snad ta sada nebude drahá, zatím jsem se na to neměl kde zeptat, každopádně děkuji za tip prvnímu rádci v pořadí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 215.208 (?), 25.4.2008 20:34

Pokud by ta sada na odsávání byla příliš drahá, můžete zajít do nejbližších zdravotních potřeb, koupit tu největší injekční stříkačku (obsah cca 1.5 deci), v Mototechně přibrat hadičku na benzín a ejhle, máme zde perfektně fungující odsávačku.  Investice cca 100 Kč.Už ji používám dva roky právě na odsávání eleje ze sekačky a bez problémů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
andy.wise - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (585) - 220.253 (?), 28.4.2008 12:10
Jen doplním, že stříkačka se jmenuje janett (žaneta), a lze ji koupit v každé prodejně zdravotnických potřeb. http://www.oleje.cz/eshop/getpicture.php?id=963&history=&velikost=768
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
tomast - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (572) - 228.179 (?), 28.4.2008 13:41

Profesionálové asi vyjetý olej jenom odsávají, že? Bude to rychlejší a čistější.
Ale stejně si myslím, že výpustným šroubem spolehlivě vypustím pevné částečky, které se usazují na dně klikové skříně. To se mi nějakou stříkačkou nikdy tak dokonale nepovede... nebo se pletu?? 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
andy.wise - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (585) - 220.253 (?), 28.4.2008 13:45
Ne, nepletete se ;). Ještě bych upřesnil, že olej by se měl vypouštět teplý a před naléváním počkat, až motor vychladne tak, aby se na něm dala udržet ruka, aby se novým - studeným olejem nepoškodil, nebo se nepohnuly spoje.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 13.146 (?), 28.4.2008 11:41

Také jsme koupili tuto sekačku, máme za sebou první víkend, startuje snadno, posekala nám také dost drnovitou a nerovnou zahradu, boční odhoz perfektní, zatím bez problému. Ale protože už jsme najeli těch cca 5 hodin, chci se zeptat, zda už máte nějakou zkušenost s tou výměnou oleje. V diskusi někdo radí tu injekční stříkačku. Někde jsem slyšela, že se to může i nějak naklonit a vylít, ale z návodu jsme skutečně nic podrobného nevyčetli.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika