Příspěvky uživatele - 119.76

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ficus benjamina žloutne a opadává, 27.10.2010
Zkuste se podívat na listy zespoda - jestli na nich nejsou takové bílé chomáčky. Může se jednat o vltané červce. Já s nimi střídavě bojuji již několit let. Nejlépe se osvědčilo smývání mýdlou vodou. Našla jsem k tomu: na listech, letorostech a... celý příspěvek >
Je to begonie?, 27.10.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den. Prosím poraďte o jakou rostlinu jde? Je to begonie? Díky Marci
Rostliny vhodné do stínu a vlhké půdy, 20.4.2010
Mám také takové stinné místo - není tam úplně celý den stín, ale sluníčko se tam dostane 2x denně jen krátce. Původně jsem sem zasázela jahody (a soused pak na druhou stranu maliny, čímž mi jahody zastínil ), sice rostou, ale spíš na list.... celý příspěvek >
Primule - jak udržet barvu, 20.4.2010
Mám pdoobný problém - jen s tím rozdílem, že já mám na záhonku primulky jen žluté... ačkoliv byly původně modré, žluté, červené...
Bylinkový záhon, 20.4.2010
Přesně tak... jen bych ještě doporučila vyzkoušet brutnák. Krásně modře kvete a jeho listy chutnají trochu jak okurka, takže skvělý do salátů. A mezi moje favority patří i levandule - opět krásně kvete, omamně voní a je skvělá jak do čajů, tak na... celý příspěvek >
Doba výsadby vřesů a vřesovců, 19.4.2010
Já mám vřesy na skalce mezi dvěma jehličnany - smrk a jedle - a daří se jim skvěle...
Skalka mezi dva jehličnany, 19.4.2010 Obsahuje fotku
Rok se s rokem sešel...
Proč zasychají nové přírustky?, 19.4.2010
Děkuji. Koupila jsem jí 2 kila a ještě 3 kila Cereritu a projela jsem s tím celou zahradu. Tak uvidíme...
Proč zasychají nové přírustky?, 13.4.2010 Obsahuje fotku
Mám přesně stejný problém... Prosím, prosím, co je to hořká sůl? Zahrada je moje láska, ale teprve se s ní pomalu seznamuji... Díky moc
Proč rezaví thuje?, 13.4.2010
Prosím - co je to hořská sůl??? Zahrádka je moje láska, ale teprve se s ní seznamuji...
Proč rezaví thuje?, 13.4.2010
Ani mne jste nepotěšil. I já mám po zimě razavé thůje (Zerav) a sháním radu, jak na ně. Zkoušela jsem to rezavé ostříhat, ale po 2 hodinách práce v předklonu a silné křeči v zadní části stehen, jsem se na to vykašlala. Ale pokud to pomůže, klidně se... celý příspěvek >
Mahonie cesmínolistá, 30.3.2010
Děkuji moc. Se záhonem si už nějak poradím - prostě ho několikrát projedu rýčem a uvidíme. Spíš si nejsem jistá, zda vydržím s přesazením do toho podzimu - nutně potřebuji, aby mi z tohohle místa zmizela. No uvidíme - třeba na ní budu hodná a ještě... celý příspěvek >
Mahonie cesmínolistá, 29.3.2010 Obsahuje fotku
Zdravím. Potřebuji přesadit mahonii. Už mám zjištěno, že se jíd aří pod jehličnany, takže jsem jí vybrala místo pod borovící... Nevím ale, kdy je vhodná doba.  Teď má nasazené květy, tak nevím, jestli počkat. Prosím poraťe - děkuji.
Staré lísky, 15.10.2009
Taky mám v rohu zahrady dvě staré lísky - nikdo se jim nevěnoval tak 15 let.Loni jsem donutila manžela na podzim ořezat asi 1/5 větví. Na jaře krásně obrazily. Nicméně oříšky nikde. Celou úrodu tvoří tak 2 hrsti zdravých lískáčů. Ostatní jsou duté... celý příspěvek >
Smolnička, 13.5.2009
Při poslední návštěvě v zahradnictví mne zaujala Smolnička, kterou jsem samozřejmě zakoupila. Máte někdo zkušenosti s jejím pěstováním ve sklace? Chce slunce nebo polostín? Děkuji za radu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika