Příspěvky uživatele - 61.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvalita zastresenia, 2.3.2011
Od Alukovu vemte klasiku a neberte ten novy design NEO. Jeste nedavno to nemeli uplne vychytane v oblasti jisticich koliku. Nevim jak dnes, ale na to si dejte pozor. Jednak to bylo drazsi a v te dobe ne uplne vychytane... Info cca 1 rok zpatky.
Solení vody v bazenu, 2.3.2011
Také jsem rešil jakou úpravu vody a nechal se na počátku přesvědčit na klasiku, tekutý chlór. Po první sezóně a spoustě problémů jsem přestal věřit všem těm bazénovým odborníkům a strávil hodiny na internetu. Kdysi jsem o slané vodě v bazénu... celý příspěvek >
Solinátor, 12.2.2011
Ja jsem přešel po problémech v první sezóně z původního klasického chlorování, po prostudování snad všech možných systémů, nakonec také na solinátor a to od Oceanicu ( SMC 30).  Po dvou sezónách naprostá... celý příspěvek >
Zastřešení bazénu, 27.1.2011
Dekuji, zatim naprosta spokojenost... Vrele Alukov doporucuji... jen kdyby bylo i v jinych branzich vice takovych firem...
Kvalita zastresenia, 27.1.2011
Take jsem tuto problematiku resil pred rokem a po hodinach porovnavani, objizdeni firem, kalkulovani a srovnavani pro a proti jsem nakonec zvolil Alukov. Mam ho sice kratkou dobu, ale naprosta spokojenost. Prekvapil me i v zime, kdy jsem se... celý příspěvek >
Profi traktory, 27.1.2011
Osobně bych Vám doporučil u takového nákupu navštívit obě zastoupení a vidět traktory nejenom fyzicky, ale i sám je oba vyzkoušet v praxi a popovídat z očí do očí i o ceně. Mě osobně toto velmi pomohlo a to jsem okolo toho strávil ještě desítky... celý příspěvek >
Zahradni traktor Top nebo pomer vykon/cena, 24.11.2010
Pokud opravdu mate moznost koupit novy za ty penize a neni to nejaka leva, tak nevahejte ani minutu. Ta cena je naprosto super a ten traktor je oproti ostatnim konkurencnim modelum v cene okolo 150000Kc uplne nekde jinde. Me... celý příspěvek >
LED osvětlení nebo klasika, 25.3.2010
Dobrý večer. Jsou to již 3 roky co jsem řešil noční světla okolo mého domu (bungalov). Kradli mi totiž stále měděné okapy... :-) Nakonec jsem do podhledu vzhledem k velkému počtu 40 kusů zvolil kvůli úspoře LED bodovky, patice G10 na 220V .... celý příspěvek >
Zastřešení bazénu, 2.1.2010
Tak závěrem... Zastřešení od Alukovu již stojí na místě a jsem rád, že jsem nakonec tuto firmu zvolil. Stihli to dle dohody namontovat těsně před svátkama, k mé plné spokojenosti. Zastřešení je velmi kvalitně provedené a teď už jen čas... celý příspěvek >
Poraďte při výběru travního traktoru, 12.12.2009
Zdravím, jestli Vám to pomůže a nemáte to daleko, stavte se v Jičíně přímo ve fabrice Seco Group, kde se Starjety vyrábějí. Nás před rokem a půl ochotně technik, bez předchozího avíza, provedl celou fabrikou a ukázal nám vše potřebné co jsme... celý příspěvek >
Spadlý strom - právní odpovědnost za škodu, 20.11.2009
Řešil jsem nedávno něco podobného 2x u mého rodinného domu, kde stály 2m od mého plotu 2 vysoké lípy. Jelikož je pozemek města, zažádal jsem sám o pokácení prvního stromu, stojícího uprostřed vjezdu na pozemek. Důvodem... celý příspěvek >
Zastřešení bazénu, 13.11.2009
Tondo díky za info, vypadá to, že to bude nakonec i u mě Alukov. Ze všech stran slyším jen kladné reference. Pavel
Zastřešení bazénu, 8.11.2009
Dobrý den. Mám dokončený větší zapuštěný bazén a v současné době vybírám dodavatele na zastřešení. Po dlouhém zvažování jsem zavrhnul lamely a vybral zastřešení s komůrkovým polykarbonátem. Na trhu je několik větších známých firem, jako jsou... celý příspěvek >
Zahradni traktor Top nebo pomer vykon/cena, 14.5.2009
Taky nazor, ale... Pokud koupite drazsi stroj, tak udrzbu, servis a reklamace temer nemusite resit. Pouze lijete naftu. To jedna vec. Druha... Sekat se doporucuje 2 x tydne a prijede Vam firma i v odpolednich hodinach a nebo o vikendu, kdy... celý příspěvek >
Zahradni traktor Top nebo pomer vykon/cena, 25.11.2008
Z pocatku jsem take hledal z druhe ruky, ale rychle jsem to vzdal, protoze ten rozdil v cene nebyl zase az tak velky, aby me to nadchlo a jeste to melo najeto hodne mh. Radeji novy, stejne pujde do firmy. Jinak jsem chtel... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika