Příspěvky uživatele - 61.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradni traktor Top nebo pomer vykon/cena, 25.11.2008
Uvazoval jsem a byl jsem se podivat na original radlici na snih, ktera je u SXG 19 plne hydraulicka (nahoru, dolu, nataceni). Bylo to super, ale nevim zda bych ji vyuzil. Nemam te zpevnene plochy tolik, nejakych 250m2, ale z toho jsou cast i chodniky... celý příspěvek >
Zahradni traktor Top nebo pomer vykon/cena, 24.11.2008
Tak jsem se byl podivat i na SXG 15 v praxi a je to jasne. Vyhral SXG 19 a uz se na neho tesim. Kvuli zaruce, ted by stejne stal, ho budu porizovat az na jare pred prvnim secenim. SXG 15 je ale rovnez velmi povedeny mensi bracha a myslim ze... celý příspěvek >
místo dlažby venku cihly? nebo jiný materiál, 30.10.2008
Dobry den. A co takhle rezany kamen (3 nebo 5cm), s pokladkou na divoko, nalepeny na podkladovy beton flexibilnim lepidlem a vysparovany cement/pisek v pomeru 1:2 jako bezna dlazba.  Rezanych kamenu je mnoho, ale ja pouzil na 400m... celý příspěvek >
Vysavač listí?, 30.10.2008
61.118 jeste doplnek. Zapomel jsem uvest, ze ten vysavac jsem kupoval na cca 400m kamenne dlazby (plac pred garazi a chodniky) s tim, ze si listi nejprve nafoukam na jednu hromadu a pak ho s tim sezeru. Zrejme mne k tomu dohnala lenost zametat... celý příspěvek >
Vysavač listí?, 26.10.2008
Dobry den, taky se pridam s moji koupi u Montfieldu (asi jsem mel zase slabou chvilku :-)  ) sberace TORO 350. Koupil jsem ho v lete 2007 a po cca 20 minutach chodu jsem ho odlozil, protoze jsem ocekaval, ze sber bude daleko efektivnejsi... celý příspěvek >
Zahradni traktor Top nebo pomer vykon/cena, 16.9.2008
Zdravim. Diky za optani. Tak nakonec to vyhral Iseki SXG 19, ale jeste jsem ho nekoupil, protoze mi teprve ted dodelavaji zahradu se zavlazovanim. Hodne se to bohuzel protahlo a tak jsem se domluvil, ze ho koupim az bude zahrada... celý příspěvek >
motorova kosacka aj do svahu, 3.5.2008
Na sekani ve svahu je dobry dvoutakt, ktery vyrabi www.as-motor.de se zastoupenim na eurogreen.cz, ale ceny jsou vysoke, protoze tyto motory jsou ve tride profi.
I toto je Mountfield, 8.4.2008
Pripojim take jednu zkusenost. Pred lety jsem si chtel koupit 4 taktni frezu Honda s gumovym snekem, ale bohuzel ji do CR nedovazeli. Tak jsem coby obchodnik zavetril, ze pak uz je to jedno co koupim a vletel do Mountfieldu pro frezu TORO Snow... celý příspěvek >
Zahradni traktor Top nebo pomer vykon/cena, 5.4.2008
Tak po procteni vsech prispevku, za ktere dekuji, po shlednuti nekolika traktoru pouzivanych 3-5 let v soukromem sektoru (i v komunalu) a vyslechnuti vsemoznych problemu, po konzultacich se znamymi, co traktory s pohonem klinakem... celý příspěvek >
Poraďte zahradní traktor s uzávěrkou, 5.4.2008
Levnejsi varianta (4WD) je Kubota GR 2100 II v cene okolo 300 000Kc.
převodovka Tuff Torq K46, 2.4.2008
Hodne vyrobcu "malych" traktoru davaji K46 (vaha traktoru cca 250kg). Kdyz jsem videl osu teto prevodovky, tak mi pripadalo, ze to nemuze moc vydrzet. Pokud se nemylim, ma prumer 19.05mm, coz mi prijde strasne malo na vahu traktoru +... celý příspěvek >
Zahradni Traktůrek, 1.4.2008
Resim obdobny problem jako Vy jen v jine sekci (Zahradni traktor TOP nebo pomer vykon/cena), ale vlastne sbirame stejne cenne zkusenosti. Otazka je ta, zda 100 000Kc staci. Ale mohlo by. Zalezi na velikosti plochy seceni a na vytouzenych parametrech.... celý příspěvek >
Zahradni traktor Top nebo pomer vykon/cena, 1.4.2008
Tak jsem se byl podivat jeste na Iseki SXG 19 a musim priznat, ze jsem byl velmi mile prekvapen.Jedna se o cistokrevneho japonce (ostatni Iseki jsou montovany v Nemecku) s velmi s robustnim ramem, temer o 200kg tezsim nez 2100. U teto vyssi... celý příspěvek >
Zahradni traktor Top nebo pomer vykon/cena, 27.3.2008
Velmi se omlouvam, je to  mujdanny@seznam.cz. Dekuji za info.
Zahradni traktor Top nebo pomer vykon/cena, 26.3.2008
Bohuzel jsem z druhe strany a mam to k Vam 250km. I tak dekuji za nabidku. Chtel jsem se jet podivat do Brna na vystavu TECHAGRO, ale jeste nevim zda pojedu, protoze tam udajne tyto male trakturky moc nevystavuji... Jestli nekdo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika