Kvalita zastresenia



host - 61.118 (?)
2.3.2011 22:38

Od Alukovu vemte klasiku a neberte ten novy design NEO. Jeste nedavno to nemeli uplne vychytane v oblasti jisticich koliku. Nevim jak dnes, ale na to si dejte pozor. Jednak to bylo drazsi a v te dobe ne uplne vychytane... Info cca 1 rok zpatky.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

ospaly - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (97) - 165.39 (?), 27.1.2011 20:59, zobrazeno: 5689x

Zdravim. Zadal som dopyt na zhotovenie zastresenia. Ozvalo sa mi niekolko firiem, ceny sa v niektorych pripadoch dost lisia. Ako mam poznat co je kvalitne a na co si dat pozor (hrubka lexanu, aky profil, loziska, kolajnicky...) Nemam skusenosti tak ak niekto vie poradit. Vdaka.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 61.118 (?), 27.1.2011 21:37

Take jsem tuto problematiku resil pred rokem a po hodinach porovnavani, objizdeni firem, kalkulovani a srovnavani pro a proti jsem nakonec zvolil Alukov. Mam ho sice kratkou dobu, ale naprosta spokojenost. Prekvapil me i v zime, kdy jsem se vratil z prace a na strese 20 cm mokreho snehu. A to uz neco vazilo! Projdete dosavadni diskuze, je tu toho jiz napsano hodne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
ospaly - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (97) - 165.39 (?), 28.1.2011 16:37

Vdaka. Diskusiu som samozrejme precital, Mam aj ponuku ad Alukovu. Len aby som vedel na co si dat pozor.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 61.118 (?), 2.3.2011 22:38

Od Alukovu vemte klasiku a neberte ten novy design NEO. Jeste nedavno to nemeli uplne vychytane v oblasti jisticich koliku. Nevim jak dnes, ale na to si dejte pozor. Jednak to bylo drazsi a v te dobe ne uplne vychytane... Info cca 1 rok zpatky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 72.205 (?), 5.4.2011 10:12

Ahoj.přes zimu jsem řešil poptávku na zastřešení asi celkem u 15firem. Rozdíl v ceně u téměř stejně nakonfigurovaného zastřešení byl až 90.000! to je masakr... Nicméně ani to nejlevnější nebylo bez chyb, takže se volila nějaká zlatá střední...

Nakonec to bude dělat firma abplast. Máme od nich i bazén, vše v pořádku.Na zastřešení od této firmy jsme jeli podívat a kvalita zdá se pro laika-výborná! zvláště u nás na Vysočině sněhu napadá tolik... takže jsme chtěli i kvalitní nosný materiál, což u abplastu je..

Cena našeho podchozího zastř. je kolem 160.000kč,

cena u levnějších firem je kolem 140.000kč jenže nosník profil tenčí, řidčí... bez referencí, z druhého koutu Cz... divná domluva... prostě raději připlatíme ale víme z osobního kontaktu jak s prodejcem abplast, tak z prohlédnutého zastřešení, že to ma svoji kvalitu.Tak snad bude vše ok.

třeba u Albixon v jejich 50% akci se tento model zastřešení dostal na 195.000 a to byl ještě tenčí profil 60na40... zkrátka chce to nechat firmy spočítat, minimálně ty největší, pak porovnat, řeposlat jim konkurenční nabídky at se sami vyjádří a ona tak konečná cena nakonec spadne o dost tisíc... jako u nás:-)

klidně mužu zájemci přeposlat nabídky, je na nich vidět jak ta cena kolísá...

Tak přeji štastnou ruku při výběru!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
našud - (4) - 72.205 (?), 5.4.2011 10:31

to jsem psal já:-) nešlo mě přihlásit

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika