Příspěvky uživatele - 29.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proč mi neplodí lilek?, 16.9.2016
Taky mám poslední 2 roky problém s malou plodností lilků - z řádku asi 40 - 50 rostlin plodí jen cca 10. Mám je v řádku na 50cm, letos hodně narostly a jsou poměrně nahusto. Na severní straně řádku mám řádek rajčat, na jižní papriky. Mám pouze jednu... celý příspěvek >
Plísen bramborová na rajčatech 2016, 21.8.2016
Tak od včerejška mám na rajčatch plíseň bramborovou, chycené listy stonky i plody přitom jsem před 10 dny stříkal posřikem INFINITO (kvůli 3 denní ochranné lhůtě) a ješte ještě před 3 dny kdy jsem byl na zahradě po písni ani stopy. IFINITObyl 2... celý příspěvek >
Kiwi - plne slunce nebo polostin?, 15.7.2016
U mě dozrávaly na argutě zastíněné plody dřive než ty na slunci.
Jak zvýšit výnosy brambor, 28.5.2016
Brambory pěstuji na Tišnovsku, asi 5 řádků po 15m. Vloni jsem díky pozdní výsadbě, suchu a zaplevelení nevypěstoval skoro ani to co jsem vysadil. Letos je o se suchem podobné, včera spadlo jen pár kapek. Jsem schopen zalít z konve, vodu zatím mám.... celý příspěvek >
Rotavátor KB 211, těsnění hřídele ve víčku proti zemině a plevelům, 2.4.2016
Nikdo, nic? Vari tam má asi plstěné kroužky a tento stav nenastává.
Set pro přestavbu, 2.4.2016
Ano j to tak, teď mám KB 211 rozebranou (leze mě tam bordel k guferu a koroduje hřídel, gufero netěsní). Jinak ten set je tak drahý, že je lepší koupit komplet včetně převodovky. Taky o tom uvažuji. Vertikutátorujete někdo na svahu, mám 1000m2 a... celý příspěvek >
Secí stroj K-1 pannon, 23.3.2016
Opravdu ta cena je síla, nešel bych do toho a hledal bych jinde. Secí strojek jsem kupoval kdysi hlavně kvůli hrachu, koupil jsem starší. A stejně sázím 1-2kg ročně rukama. Důvod nejlépe funguje na dostatečně oschlém záhoně, bez hrudek a málo... celý příspěvek >
Plodnost kamčatské borůvky, 20.3.2016
Dobrý den, lonicery, kamčatské borůvky pěstuji asi 13-15 roků, začal jsem 3 rostlinami na dobírku od p. Chovance, ještě to nebyl Modrý Triumf, plody jsou malé dokulata, zůstal jeden keř. Postupně jsem dokupoval další polské, ruské, odrůd mám asi 10.... celý příspěvek >
Rotavátor KB 211, těsnění hřídele ve víčku proti zemině a plevelům, 17.3.2016
Napadla mě lojová nebo grafitová šňůra. Máte někdo zkušenost, ktrerá je odolnější zemině a kyselinám z plevele?
Existuje přední vozík na VARI jako má Dekr?, 17.3.2016
Celkem by se mě takový vozík hodil, ale k převodovce DSK317, ta korba z kolečka nebo možnost vozit metry dřeva nebo několik beden by mě hodně pomohla. S vozíkem vzadu bych neprojel brankou a zatím i zvětšovat nechci. Nemáš nějaké fotky?
Rajčata 2016, 12.3.2016
Vrátím se k výsadbě šikmo nebo svisle. Pravdu mají i ti, co mají silnou nepřerostlou sadbu, že je nic nenutí vysazovat šikmo. Bohužel patřím k těm, co mají sadbu přerostlou a musím se s tím nějak vyrovnat, sázím šikmo, do U, jeden rok jsem měl... celý příspěvek >
Ranné rajče, 12.3.2016
Nebyla by fotodokumentace raného rajčete 35 dní 1 květ? Děkuji Jarda
Papriky 2016, 11.3.2016
Nejlepší výsledky mám s odrůdou Ramiro z hypermarketu, mnoho plodů, poměrně velké rozmšry plodů, pěstuji v podhůří Vysočiny. Objevují se 2 problémy tj. pokud nechám dozrát (ne tedy až do červena) na rostlině omezuje to vývoj dalších plodů - řeším to,... celý příspěvek >
Rotavátor KB 211, těsnění hřídele ve víčku proti zemině a plevelům, 3.3.2016
Dobré odpoledne, mám rotavátor KB 211, po cca 5-ti letech přestalo těsnit jedno dvoubřité gufero na vývodové hřídeli. Po demontáži jsem zjistil, že vývodový hřídel je z obou stran po břit gufera u ložiska značně korodovaný (po očistění až důlky).... celý příspěvek >
Identifikace typu karburátoru na křovinořezu FS80, 17.2.2016
Dobrý den potřeboval bych identifikovat karburátor na cca 19 letém křovinořezu FS80. Našel jsem pouze nápis Walbro, typ nemohu najít. Nejde seřídit, nejde do otáček, po zatížení padají otáčky, ztrácí výkon a jako jednu z posledních možností vidím... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika