Příspěvky uživatele - 29.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky 2016, 7.2.2016
Opět mě příjemně překvapila klíčivost semen paprik získaných z plodů zakoupených v obchodu. I semena vybrané před 2 roky klíčily vyrovnaně do 3 dnů. Kupovaná semena klíčila za cca týden velice nevyrovnaně a mnoho nevyklíčilo vůbec. Klíčím na... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 7.2.2016
Můžete se někdo vyjádřit k rajčatům MINIROMA, v obchodech, žlutá, červená, kulatá nebo oválná, někdy i větší rozměry než mini. Jde o odrůdu nebo je to obchodní značka, firma?
Rajčata 2016, 9.1.2016
Dobrý den v posledních 3 letech jsem nebyl s rajčaty moc úspěšný, předpředloni u nás již 1. září mrzlo, předloni mě vše bez rozdílu zničila plíseň bramborová, vloni jsem vysazoval až kolem 6. června. Deště po období sucha způsobily popraskání... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 9.1.2016
Děkuji za reakce k okopávačce všem přispívajícím. Hned jak to půjde vyzkouší. Pěkný víkend.
Pomožte s výběrem rotavátoru, 2.1.2016
Dobrý večer. Děkuji za odpovědi - odpovídající 9.6 APL-348 je adaptér k 2 taktu TERA, který zhruba odpovídá RPT-2. Jestli je to výrobek z Libic nebo Jikovu nevím musel bych se podívat na štítek. APL-248 je určená k 2 taktu, používám ji na 4... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 31.12.2015
Děkuji pánům PP(PE) a 139.178 za jejich připomínky, bohužel nejsou moc k věci a sám osobně bych se o nikom nevyjadřoval "uhni, mladej, VEMU za to a je to hotový!". Pluh a nastavovací těleso jsem koupil již pěkně pokur…, nakonec jsem byl rád z důvodů... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 30.12.2015
Dobrý večer, mám 2 dotazy. První, koupil jsem okopávačku APL 348 v celkem dobrém stavu a nemůžu ji naučit "chodit" buď ji musím tlačit silou dopředu nebo táhnout dozadu, je to strašná dřina. Co dělám špatně - mám rotačný kyprič z Agrobonu a celkem... celý příspěvek >
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 25.12.2015
Taky, když jsem na zahradě a vznikne potřeba hrdě zavlažuji kompost, dokonce je to na nějakém americkém webu doporučováno. Jinak si vůbec nedělám iluze na čem jsou vypěstovány první dovážené rané brambory. Už vidím jak v Africe a jinde používají... celý příspěvek >
Přežijou brambory zimu?, 25.12.2015
Sklízím brambory Terou, pak ještě přehrabuji, ale vždycky tam něco zůstane. Vloni a především letos (kdy jsem sázel pozdě, pak bylo sucho)  byly brambory naroslé z těch zapomenutých velké a pěkné i bez přihrnování. Vysvětluji si to tím, že... celý příspěvek >
Tera Vari - orba, 4.11.2015
Nic nebrus, najdi kováře, který ti ostří "vytáhne". Jinak je to skutečně o seřízení pluhu na střed stroje kolmo k zemi a správném nastavení sklonu aby se pluh neutopil ani nevyjížděl (to vše v brázdě). Mám pluh i nastavovací těleso už se značnými... celý příspěvek >
Postrek paradajky voči plesni, 5.7.2015
Dobrý večer, 21.6. 15 jsem preventivně stříkal rajčata Acrobatem ještě s 21 dny OL. Rajčata jsou nyní asi dvojnásobná než v době postřiku (vysazoval jsem hodně opožděně). Chtěl jsem se zeptat, jak dlouho Acrobat rostliny ochrání, kdy provést další... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika