Příspěvky uživatele - 233.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak přemístit včely, 27.1.2018
Jedno z mnoha moudrých včelařských přísloví říká " v září zavři úl (včelín) a zahoď klíč", tím je myšleno symbolicky vůbec nerušit včelstva v době zimování. Takže pokud vyloženě nemusíte, tak to přemístění odložte na jarní měsíce asi po prvních... celý příspěvek >
Traktor nestartuje, 10.12.2017
Mám stejný traktůrek i motor Vanguard a měl jsem i stejnou závadu, po otočení klíčku do polohy start se ozvalo jenom cvaknutí. Závada byla ve vadném akumulátoru, totiž dodávané akumulátory výrobcem jsou docela zmetky. Sice jste dal nový aku a nabil... celý příspěvek >
Dávkování alternativní chemie, 22.7.2017
Mohl by mě prosím někdo poradit jak vysát kal ze dna bazénu? Vodu totiž napouštím z lesního potoka, žádnou filtraci nemám a potřebuji jen nějaké technické řešení (např. jako velká fixírka) s hadicí na odsání nečistot ze dna bazénu velikosti průměru 5... celý příspěvek >
Ruční, benzinový fukar na listí do 10 000Kč, 5.4.2017
Ano, máte pravdu, trošku jsem se odklonil od tématu, snad se tolik nestalo, hledám to optimální řešení. Snad se ještě někdo najde a napíše k moji otázce něco důležité co mě pomůže se správně rozhodnout.
Ruční, benzinový fukar na listí do 10 000Kč, 4.4.2017
Co uvádějí prodejci beru obvykle s velikou nedůvěrou a je jedno u jakého zboží. Není nad objektivní a solídní popis skutečnosti uživatele např. zde na foru. Pokukuji na videích you tube nad Hechtem 972. Výkon o 2/3 vyšší než malé přenosné... celý příspěvek >
Ruční, benzinový fukar na listí do 10 000Kč, 1.4.2017
Všechny tři typy fukarů mají své klady, ale i zápory. Hq je zdá se papírově nejvýkonnější, ale zase vyšší cena a více kraválu, stihl je výkonově slabší, ale za dobrou cenu a méně hluku a Makita taky docela cenově vyhovující, hlučnost nejlepší, ale... celý příspěvek >
Ruční, benzinový fukar na listí do 10 000Kč, 29.3.2017
A mohl by jste ještě udělat nějaké srovnání Vaší Makity pb 252.4 a foukače stihl bg 56-d?  Cenově i výkonově (papírově) se jedná skoro o stejné mašinky. Děkuji
Ruční, benzinový fukar na listí do 10 000Kč, 29.3.2017
Pořádné hrábě už nepomohou, spíš nové ruce, letos mám 70-tku a zahrada se zdá rok od roku nějaká větší.
Ruční, benzinový fukar na listí do 10 000Kč, 29.3.2017
Taky se rozmýšlím nad tím foukačem Makita, anebo Dolmarem je to vlastně technicky totéž, ale zdá se mě, že je to trošku slabé, chtělo by to ještě 20-30% foukacího výkonu navíc. Podle recenzí uživatelů totiž schází ještě malinko síly na vyfoukávání... celý příspěvek >
Zabezpeceni zahradniho traktoru, 10.3.2017
To všechno je dost složité a výsledek zabezpečení nejistý. Nebylo by jednodušší po sezoně naložit traktůrek na přívěsný vozík a odvézt např. známým do stodoly, garáže a pod.?
Houba na durancii, 6.3.2017
Omlouvám se, že vznesu dotaz trošku mimo toto téma, nechci otevírat další. Prosím zkušené záhradkáře a ovocináře zda-li je pravdivé tvrzení, že když je v blízkosti hrušky jalovec, tak hruška rodí strupovité, anebo jinak napadené plody.
Chtěl bych chovat včelstvo, 19.2.2017
Proč to řešíte, máte málo uměle vyráběných potravin v marketech že to chcete vyrábět i doma pro sebe a svoji rodinu?
Dolmar PS7910, 14.2.2017
Copak, copak, prodeje nejdou, servis nejde, tak chytáme a nahazujeme háček, snad se někdo lapí, že?
Hodnota pouzitych trakturku, 24.12.2016
Také to výrobce traktůrků v Návodu k obsluze zdůrazňuje hned na několika místech hrubým zvýrazněným písmem, že traktůrek musí úplně ZASTAVIT a potom teprve změnit směr jízdy (dozadu-dopředu). Ale i to prudší zatáčení do stran je dobré vzhledem k... celý příspěvek >
Hodnota pouzitych trakturku, 20.12.2016
To nemusí být vždycky pravda. Záleží jak se s traktůrkem zachází a kolik mth za sezonu natočí. Myslím, že v průměru to na rok vychází asi na 25 mth, tj. 15 x sečení plochy 1 ha. Samozřejmě je traktůrek jinak opotřebovaný když s ním v rodině na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika