Příspěvky uživatele - 233.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 6.12.2015
Mohl by jste jěště přesněji napsat, proč ne tu MS 391 v čem jsou negatíva oproti MS 362, myslíte zastaralejší konstrukce, kapku vyšší váha a pod.?
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 6.12.2015
Ano, elektronika je dobrá, když se neporouchá, ale co když mě odejde po záruce a výměna bude asi pěkná pálka, opravit ji nepůjde. Husqvarna by mě taky nevadila, servis není daleko, ale úroveň je žalostná, po odchodu do důchodu starého servismana a... celý příspěvek >
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 5.12.2015
No to jsem nevěděl, že ten dekompresní ventil má i tak velké nevýhody. Obejdu se bez něj. Kladu na první místo výběru pily spolehlivost, jednoduchost a blbuvzdornost. Pane j.c. jaké jste měl na své 362 doposud závady?
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 5.12.2015
Jo, to jsou pro mě přesně ty zbytečnosti a přeplacené věci, které nevyužiju pro mé potřeby, ročně pojede nějakých 40-50 hod., tak naco vyhřívaná rukojeť a plná elektronika. Nějaké deka navíc by nevadily, času je dost.
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 5.12.2015
Čím se liší ta první řada 362 kterou máte a dnešní druhá řada, nevíte?  Nechtěl bych totiž něco extra moderního s elektronikou apod., radost by mě ale udělal lehčí start, dekompresor.
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 5.12.2015
No 70% bude řezat to co mě hajný povolí, spadené kusy, polámané, okrajové u lesa a tak, prostě všehochuť. Těžko říct co bude převažovat, proto by to měla být pilka univerzálnější.
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 5.12.2015
To je samozřejmost, že se u řezání má používat hlava, něco mám už s pilou nakáceno. S tím servisem a případným poštelováním to také někdy není ideální, chybí ochota a vstřícnost a posílat v záruce a balit pilu myslím že do Brna(?)  také není nic... celý příspěvek >
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 5.12.2015
Věřím Vám, že Dolmar 6100 je výborná pila a že jste s ní spokojený, ale já nemám nikde poblíž servis na opravu případné poruchy a i docela banální závada v záruce by mě nadělala problémy. Servis Stihl mám kousek.
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 5.12.2015
Prosím o radu, nemohu se rozhodnout kterou pilu koupit jestli MS 362, anebo MS 391. Bude se jednat o kácení a špalkování někdy i silnějších kmenů průměru asi 60 cm i tvrdého dřeva, každoročně asi 30 kubíků. Chci pilu s nějakou výkonovou rezervou bez... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika